Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

xenocide, battlesizer mod diye arat, istersen 1000 kişiye bile çıkarabiliyorsun ama ben 100 kişide bile ciddi fps düşüşü yaşadım. ıskalama sorunları başgösterince vazgeçtim, 70'e döndüm en sonunda. cesetler filan birikince özellikle ağırlaşıyor çok.

massosoit, adam haritanın kıyısında köşesinde olabilir. bir yeldeğirmeni vardı uzakta mesela en son onun dibinde bulmuştum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Buldum sonun da yav,yani öyle bi yere sotelenmişki,vazgeçicektim nerdeyse.

Hatırlıyorumda,bu oyun ilk çıktığında herkes deli gibi okçu kasardı.Bende bu oyunda hiç okçu olmamışdır.Hep kargıyla oynamışımdır,ne bilim daha bi kanlı canlı geliyor bana oyananışı.
Kimseye beğendiremezdim ozamanlarda kargıyı,şimdi herkes kargıya döndü (tu) Herkes sonunda doğruyu buldu
Sosyal ağlarda paylaş

baya değişik questler geliyor artık savaşlarda adam gibi emir veriyorlar öle tek basına gidip sağa sola dalmıyorsun kralla birlikte 300-400 kisilik savaşlar geliyor.
iyice oturmuş oyun bide su ingilziceden bşaka dile çevrilince yazıların förtlemesi olayını düzeltirlerse süper olcak
Sosyal ağlarda paylaş

kale kuşatmalarında benim birliklerin yapay gerizekalı olduğunu anlıyorum. ilk hücum yapıyoruz dalıyolar falan neyse bende dalıyorum baya indiriyoruz ama hp yarınında altına iniyor kritik durumlardayım ve benim adamlar ölmüş destek birlik beklemek zorundayım. geliyor ama o merdivenden çıkamıyor. anlamadım gitti bu işi mal mal dikiliyolar aşşada oyüzden kale kuşatmaları çok canımı sıkar oldu. 25 denemeden sonra 150 kişinin koruduğu bi kaleyi alabildim bi ton kayıp verip.

bide şu krala diyemiyomuyuz "e be kral 4 ülkeylede savaşılırmı ya!" 1 tane bile dost ülke yok adam hepsine savaş açmış arızalımıdır nedir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...