Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sanane.com kapalıyken bilem reklam almış helal

Elexa

Öne çıkan mesajlar

Ya hatirlayamadim bir türlü snn niye kapatilmisti ? Ya birde snn diyince nasil duygulandim hayatimin ilk online oyunlarini hep sananede oynamistim hey gidi hey be acilsa da kurtulsak...[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 20 July 2003 23:39 tarihinde demiş ki:
Ya hatirlayamadim bir türlü snn niye kapatilmisti ? Ya birde snn diyince nasil duygulandim hayatimin ilk online oyunlarini hep sananede oynamistim hey gidi hey be acilsa da kurtulsak...[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

kopya oyun oynattırmakta direndigi icin
Sosyal ağlarda paylaş

Kopya oyun uzerinden para kazanan biryerin kapanmasi bence dogrudur , kablolarin yayginlasmasi sonucu gelecek 4-5 sene icinde turkiyede official serverlar acilacagi inancindayim. O yuzden kafanizi takmayin.

+1 de magnus'a zamaninda "hicbirsey sonsuza dek surmez" demistim. Boyle dedim cunku er yada gec official firmalardan birisi cikip SNN'e dur diyecekti nasilsa, yani bugun olmasa yarin olacakti, cunku yaptigi is illegal adamin.
Sosyal ağlarda paylaş

Diger Illegal Oyun Oynatan Hicbir Platform Sanane Inc. Kadar Kullanıcıya Ulasamadigi Icin Pek ilgilenilmiyor Bence.
Diger Ufak Olan Serverlarada Eminim Kısa Surede Mudahele Edilecektir Ama Turkiyenin En Buyugunu Susturmaları Ufak Olanlar Icin Bir Panik Yaratmaya Yettide Artti Diye Dusunuyorum Yani Sanane Inc. in kapatilma Nedeni Bukadar Cok Kitleye Hitap Ederek Hedef Haline Gelmesidir Bu Benim Dusuncem...[hline]Absolute & Lonely....
Sosyal ağlarda paylaş

ama sanane bu işi çok büyütmüştü,en büyük online gaming sitesiydi bu yüzden göze en çok bu snn batıyordu,kapatılma nedeni haklıydı,bööle siteler oldukça bence tr'de lisanslı oyun alımı gelişmez.bakın insanlar o kadar lisanslı hl gelsin ilk günden alırım diolardı,getiren firmanın satışları hala yerde sürünüo.[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

Bildigim Kadariyla Turkiyedeki Tek Yasal Dagitici Esen Elek.(Kesin Emin Degilim) Eger Oyleyse Senin 15mil Fazla Verip Aldigin Yerde Gidip Esen Elek. ten Aldi Ama Sorun Bu Degil Onlarin Amaci Para Kazanmaktan Cok Rakip Devirmek.. Sen Dovuse En Kucuk Olandan Baslarsan En Buyuge Gidene Kadar Yorulursun.. Onlardan En Buyugu devirdiler Ve Kucuklere YAvasca Gozdagi Verdiler Amaclari Para+kendi Serverlari Olabilir Ama Asil Olay Eger Yurtdisindan Almadiysan Aldigin Yerde Esen Elek. ten aldi....[hline]Absolute & Lonely....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...