Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eminem Türkiyeye geliyor !!!! Hemde yanında 50 centte var...

mentalman

Öne çıkan mesajlar

Eminem salak
ceza ondanda salak

Eminem lafa gelince Teröre şarkılarında sövüp duruyor.
Ama İstanbul a daha önce Terör korkusu nedeniyle Kabul etmiyor.
Bu adamlar kendılerıyle çelişiyor.Milletde koyun gibi inanıyor bunlara...

Ceza herlafından biri emperyalist gençliğe.Ama Kız Kardeşide kendiside marka olan herşeyi giyiyorlar.

bırakın ya... bu adamların hepsi yalann...

Rap eskiden kaldı.Bu adamlarda o güzel müziği yozlaştırma çabalarındalar...

rapi sevmem.Dinlemem pek ama uyuz oluyorum demem.Ama bu adamlar gereksiz mahvediyorlar bu müziği başka birşey yok...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

cezanın kardeşini gördüm ya. Taş bişiydi. Hehe:)

O emperyalist düşüncesi cezanın fakir zamanlarındaydı. Para kazanmaya başladı o da değişti tabiki de. Ne demişler para insanı değiştirir..

metal rulz...[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: Konsey
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 25 Temmuz 2005 12:53 tarihinde demiş ki:
said:
zaidral, 25 Temmuz 2005 11:46 tarihinde demiş ki:
50 centten 1.5 milyon dolara mı çıkmış anlamadım ben?

5 kuruştan 15 milyon ytl'ye çıkmış gibi birşey oldu bu :-P

50 cent daha önce gelmişti, yağmur yağmıştı şarkısını yarıda kesip gittmişti. gene yağmur yağarsa hiç şaşırmam. :)

yağmur değil fırtına..mecbur gittiler[signature][hline]MKC
İLYAS

bonus:zlorwf sen misin?
Zlorwf:senim(Soldat oynarken)
Sosyal ağlarda paylaş

bu 50 cent yaratığı ilk gelişinde 12-13 yaşındaki veletlerin önünde -ki bu veletler onu izlemeye gelen veletler oluo- çok afedersiniz mikrofonu bi yerlerine tutup oksamak,kendini mıncıklamak gibi hayvanca eylemlerde bulunmustu..merak ediorum eminemle sahnede hangi uzuv ve yetenekleriyle devleşicekler 50 cent in gecen sefer yaptiği gibi..gelseler gitmem gideni de sevmem..hıh..saygıymış..hak edene gösterilir saygı..[signature][hline]* veruca¹º*
..she shuts the doors and lights and lays her body on the bed...where images and words are running deep..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bi kere şunu kabul edin.Eminem büyük bi rapçi hatta Dünya rap endüstrisinin şuan en iyisi.İkinci olarak eminemin konserine kimse gelmez diyene gülerim.adamın yaptığı konserleri turneleri araştırmalarını öneririm.Ayrıca burada eminem e saldıran arkadaşlar Eminem i tam tanıyomu bilmiyorum.Hani şu Bush a laf sokan Christina&Britney Gibi Aptal Şımarık O.....larla dalga geçen.Yeni yetmelere ve aptal tiplere Laf sokan eminem den bahsediyoz biz siz hangisinden bahsediyosunuz bilmiyorum.O adamın ne kadar hayranı olan popüler bi insan olduğunu bilmiyosunuz sanırım.Ve eminem ve 50 cent i pompalıyla bekleyen arkadaş Kötü bi haberim Var.Sen mermiyi ağzına vermeden muhtemelen G-Unit tarafından delik deşik edilmiş olmuş olursun :) Ve yaptıkları müziğe müzik demeyen arkadaşlar bunu belirleyecek kadar otorite olduğunuzu sanmıyorum ama düşüncenize saygım var ve bu bir zevk meselesi herkes istediğini dinler.Szölerinde anlam yok diyemessiniz hepsinin ayrı anlamı var biri alycı diğeri şiddetli diğeride duygusal olabilir.Bknz:Mockingbird,like toy soldiers,Real slim shady...Asıl cevabı eminem Türkiye'ye gelince vericek.

Dip not:Anger Management tour 1 Eminem'in ilk müziğe başladığı turne Anger Management tour 2 de müziği (albüm yapmayı) bıraktığı turne oalcak.Bu turneye sadece 50 ve Eminem gelmiyo.D-12,G-unit ve Obie Trice da var..İyi günler ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Truth, 28 Temmuz 2005 21:37 tarihinde demiş ki:
O adamın ne kadar hayranı olan popüler bi insan olduğunu bilmiyosunuz sanırım.Ve eminem ve 50 cent i pompalıyla bekleyen arkadaş Kötü bi haberim Var.Sen mermiyi ağzına vermeden muhtemelen G-Unit tarafından delik deşik edilmiş olmuş olursun :)

Birincisi sorun da bu zaten: Populer olmaları ve aynı zamanda elestrisel olmaları. Kendi elestirdikleri duzenin guzel bi adet carkını olusturup kendileriyle celisiyorlar bi defa. Populer kultur su andaki, ve aynı zamanda konuda elestrilien de, dunya duzeninin temelini olusturan onemli bi etmendir. Sen de deginmissin zaten populer kulturun parcaları oldugunu. Herkesin muzigi kendine ama, gidip istediginizi dinleyin kimse ona karısmaz ama dinlediginiz seylerin biraz da farkına varın.

İkincisi pompalı demedim baba yadigarı pompalı dedim, arada fark var =) G-unit, m-unit dinlemez walla delip gecer, di mi cici pompalım benim. * Pompalı tufegini oksar *[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

gelmeleri hayatımın günlük akışı üzerinde herhangi bir etki yapacak mı?

hayır.

*!başka başlıklara doğru yol alır*[signature][hline]"zamanı gelmiş bir düşünceyi durdurabilecek hiçbir ordu tanımıyorum"

[Bu mesaj helena tarafından 29 Temmuz 2005 00:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir arkadaşımız açmış topiği sonra bir Ceza - Eminem karşılaştırması başlamış. Eminem'i adamdan saymayanlar, Ceza'yı adamdan saymayanlar fikirlerini sölemiş.

Ceza'yı çok az dinleme fırsatım oldu ve dinlediğim kadarı ile sevmedimde müziğini ve özellikle sözleri garip geldi. Ama ben Ceza'nın kişiliğini bilmiyorum nasıl bir insan o nedenle sadece müziği hakkında yorum yapıyorum. Zaten bu hep karıştırılmıştır. Konu müziktir ama insanlar genelde direk kişiliklere dayanarak yorum yaparlar. Müzik ayrı Kişilik ayrı. Mesela ben eşcinselliğe karşı olabilirim ama Elton John dinlemek benim için büyük bir zevktir. EMINEM'e gelince gine Ceza'ya yapılan tarzda yorumlar yapılmış.

Aramızda EMINEM'in kankası varsa çıksın gerçeği sölesin, ama biz onu basından biliyoruz, kitablarından biliyoruz, şarkılarından biliyoruz. Bir defa adam karakterli bi insan dediğinin arkasında duruyor. Daha yaptığı bir sürü şey var. Sen bu adamdan hoşlanmayabilirsin ama adamın kişiliği hakkında kötü yorum yapman bence yanlış.Adamın savunduğu bir şey var ve bunun arkasında duruyor.

Yani bu olay aslında tamamen eğitimle alakalı. Konuşurken düşünmeden konuşuluyo. Ben Hard-Rock, Heavy Metal ve türevlerinden hiç hoşlanmam ama hiç bi zaman o türlerede müzik değil bunlar gibi cahilce yorumlarda bulunmam. Adamların kişilikleri ilede işim olmaz.

Kulağıma hoş geliyorsa kendimden birşeyler buluyosam dinlerim.

İnsan her yerde kendini belli ediyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Biri çıkıp DT konseri topici altına böyle bişey yazsa bunları yazan adam ne tepki gösterir acaba[signature][hline]navyamphs, 23 Temmuz 2005 14:58:
Belkide sende gaysin ve bunu saklıyorsun. birisi bunu açıklayınca cesaretleniyor, ama benim gibi birisiyle karşılaşınca geri çekiliyorsun.
gay olduk geeey

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Abus, 29 Temmuz 2005 12:24 tarihinde demiş ki:
said:
Shagrath, 29 Temmuz 2005 10:38 tarihinde demiş ki:
gelsınler ben bombalıycam ıksını bırden kıl kapıyom ıkısınede

İşte bu tip tepkiler son derece gereksiz bence

bencede[signature][hline]Lineage Geyikleri...
-çinli: you sex ?
-ben: what ?
-diger çinli sanırım arkadaşına söyledi: she sex
-ben: what the fuck are you talking about ?
-çinli: sex HAHAH sex sex HAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Truth, 28 Temmuz 2005 21:37 tarihinde demiş ki:

Arkadaşlar bi kere şunu kabul edin.Eminem büyük bi rapçi hatta Dünya rap endüstrisinin şuan en iyisi.

Hayır en iyi değil in popüler.

Ayrıca burada eminem e saldıran arkadaşlar Eminem i tam tanıyomu bilmiyorum.Hani şu Bush a laf sokan Christina&Britney Gibi Aptal Şımarık O.....larla dalga geçen.Yeni yetmelere ve aptal tiplere Laf sokan eminem den bahsediyoz biz siz hangisinden bahsediyosunuz bilmiyorum.O adamın ne kadar hayranı olan popüler bi insan olduğunu bilmiyosunuz
sanırım.

Sanırım biliyoruz. Veletlerin tv de görüp bağlandıkları adam bu...

Ve eminem ve 50 cent i pompalıyla bekleyen arkadaş Kötü bi haberim Var.Sen mermiyi ağzına vermeden muhtemelen G-Unit tarafından delik deşik edilmiş olmuş olursun :) Ve yaptıkları müziğe müzik demeyen arkadaşlar bunu belirleyecek kadar otorite olduğunuzu sanmıyorum ama düşüncenize saygım var ve bu bir zevk meselesi herkes istediğini dinler.Szölerinde anlam yok diyemessiniz hepsinin ayrı anlamı var biri alycı diğeri şiddetli diğeride duygusal olabilir.Bknz:Mockingbird,like toy soldiers,Real slim shady...Asıl cevabı eminem Türkiye'ye gelince vericek.

Savaş karşıtlığı falan bunlar sadec e eminemin şarkı sözlerinde anlatılmıyor. Daha fazla vakit olsa savaş karşıtı şarkıları olan mükkemel gruplar, insanlar örnek verilebilir çok rahatça.

50 cent'in yaptığı şarkılar, şarkı sözleri kadar basit şarkı sözleri görmedim desem sanırım yeri olur. Yani adamın şarkı sözlerininn nasıl anlamı var ya allah aşkına :lol: Çok yüzeysel ve basit konular...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...