Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20Ağustos Kalabalık Ank. Buluşması Fotoğrafları

Cd-

Öne çıkan mesajlar

said:
Ferrero, 23 Ağustos 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
said:
Sorj, 22 Ağustos 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
JNMS BONCUĞUM! :(:(:(:(

[spo1=Kısa saçlı hali Gerçekler Gün ışığına cıksın.][/spo]

[spo2=UZUN SAÇLI garizma Hali ][/spo]

Eheh bone Topiclerini severek takip ediyoruz. ;-)

OHA OHA OHA....
1. resmi hatırlıyodum ama 2. resmi görmemiştim. Abi çok değişmiş yuha! 2. resimdeki hali daha rulzmuş. sonrasında şimdiki hali geliyor. en rüküş ilk resmiymiş... sdf

Benim dilim tutuldu, bone...
Zaten resimlerde gördüğümde paticikde bana rakip olsa olsa bone olur demiştim, ama eski resmini gördükten sonra sonra 2. resimde karizmatikleşmeye başlıyıp son halinde otorite haline bir kes daha bakınca, bide bu hızla devam edersen 2 sene sonraki halini düşününce, saygıyla eğilmekten başka bişi yapamıyorum =)
yalnış anlama ama çok tatlısın, yirim ben seni, günde 3 kere =)
*!gay mod on*
i kiss u[signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog|mail/msn|Founder of AAL'05|
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
of aç praw sdf[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ferrero baya erken koymuşsun fotoğrafları ehüh...:)
Neyse söylemiştin zaten geç koyacağını hem "up"lanmış olmuş böylece güzel.[signature][hline][Bob Marley]---Me, myself, helö lölehelele
Gazeteci-Bir "rastaman" olmam için ne yapmam gerek?
Bob Marley-Yeniden doğmalısın...
Tüm haklarım yaratıcıya aittir aynı şekilde yaratılamam, klonlanamam.All rights reserved.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...