Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Necronomicon

venorik_velglarn

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
said:
ya ben sarmak istiyorum bu olaya ciddi ciddi bu kitap gerçekmi acaip merak ediyorum yoksa masaldan ibaretmi *araştırmaya başlar*

Bu konu hakkında herhangi bişey bilen yada beni bi kaynağa yönlendirebilecek olan varsa email---> [email protected]

*yeni mail adresi alır*: [email protected]

*yeni mail atar*: adres:[email protected]

mesaj: we've been watching you and we know about your interests about a particular book...we are a secret cult at north europe....watch your actions, when you are ready we will contact you again...till that day cling to the shadows...veritum nobsis intum catea olbis tireas

[ Mesaj 20 Mayıs 2007, Pazar - 22:25 tarihinde, Aket-Atum tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
World of darkness kitaplarının basında bile icindekilerin kesinlikle kesinlikle gercek olmadıgı, eger gercekten boyle seylere inanıyosanız kitabı hemen kapatmanız gerektigini soyler. Bi de "manyamayın lan yok oyle vampir falan oyun bu kardesim" diye bagıra bagıra soyler.

Ki bana sorarsanız Cthulhu gercek olsaydı o zaman masquarade, gaia, teknokrasi gibi daha da "inandırıcı" gelen konular hakkında ne hakkında demek gerektigini bilemiyorum bile.

O yuzden lovecraft'ın kisisel dehası olması dısında bisey deil bu kitap, hadi dagılın :P

Tabii ki teknokrasinin elinde ahmaklar, sizce onu baskalarına kaptırırmıydık. British museum'da onunuze Hattusas'ın tabletleri diye konulan seyi siz oyle zannedin zaten. Heh, sleeperlar sizi gidi.
Sosyal ağlarda paylaş

Venator said:
World of darkness kitaplarının basında bile icindekilerin kesinlikle kesinlikle gercek olmadıgı, eger gercekten boyle seylere inanıyosanız kitabı hemen kapatmanız gerektigini soyler. Bi de "manyamayın lan yok oyle vampir falan oyun bu kardesim" diye bagıra bagıra soyler.

Tabi ya ne diyecekti ki, bir bir gerçekleri ortaya dökebilirler mi sanıyorsun o_O; vihuuuuuuu
Sosyal ağlarda paylaş

venorik_velglarn said:
Deli arabın yazdığı bu kitap gerçek mi acaba? İnternette dolaşırken bikaç versiyonuna rastladım, baya ilgimi çekti. Babil'de ortaya çıkmış gerçek necromancy kitabı. Okuyan deliriyormuş. Şu anda orjinali Vatikan'da bulunuyormuş.. Vaybe gerçek artifact.
Biyerde okumuştum, 1980 almanca basımı bi ara kadıköy sahaflarda görülmüş. Bulursam almak isterdim, Call of Cthulhu oyunlarında deli atmosfer yaratır! Amazonda falan da satıyor adamlar ciddi ciddi. Saçma bir soru olucak ama, elnde olan varmı acaba? :)[signature][hline]velglarn fanzin çok yakında!

Okuyan herkes deliriyosa kim okuyup almancaya tercüme etmiş :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...