Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire Bloodlines

quatro

Öne çıkan mesajlar

ya ben bu oyunu tekrar oynamak istiyorum da,
steam versiyonunu purchase edeyim diye düşündüm. ancak o unofficial patch'e izin vermiyormuş herhalde.
ankara'da hiç bir yerde oyun satılmıyor.
korsan indireyim dedim de, en son oynadığım zamanlarda emulatör hadisesi vardı sanırım. cd'yi mount ediyorsun, onu daemon'la emüle ediyorsun felan...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
ya officialları zaten yükliyceksin.firma kapandığı için yakın zamanda çıkan official patch filan yok,(bi daha da olmıycak.ööhüüüv troika :( ).yani ne yapacaksan önce officialları kurup yapıcaksın.sonrasında deniyeceğin patchlerde zaten der sana şöyle kur filan diye.

512 ram kasar ama oynanır.yanlış hatırlamıyorsam bende ilk 512 le bitirmiştim.o zamanlar patch filan da yok heeey gidi heeeyy

[ Mesaj 10 Eylül 2007, Pazartesi - 22:55 tarihinde, fenris tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

512 ram cok iyi açiyor. ben de o dönem 256 vardı arkadaştan ödünç alip bitirmiştim çok akıcı bir şekilde oynanyordu lakin planetvampire da açilan o dönemin başlıklarında 1gb ramım var kasıyor diyen adamlarda vardı. hatta sistemleri o dönem için hayli hayli yüksek olan adamlar bile oynayamadığından yakınıyordu oyun çok buglı biraz şans işi. planetvampire da yanilmiyorsam bissürü patch var onları dene hatta multiplayer falan olayını açan patchlerde var sanırım nese kolay gelsin
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...