Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Filmi çekilebilecek bi oyun [ciddi bi olay]

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

monkey island olsun
guybrush threepwood u oynayacak tonla adam çıkar burda :)

mi3 olsun adalarda çekersiniz yahu takalara binersimiz yada yelkenlilere yeni nesil korsan gemisi diye :)
adalarda ki ev mimarisi filan da uyar yani ...
kınalı, burgaz ada en uygun yerlerdir, hele burgaz ada sakindir hafta içi buz gibi denize girip film çekersiniz.
haftasonu etraf güzel olur, dolu olur ama ne yaparsınız bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Tekken i çekin derim. Ama karateci, kungfucu fln lazım...

Aha buldum. Final Fight ta olur. Bir ayı gibi adam. Bir esas oğlan bir de zayıf ama acaip hızlı biri fln. Tamam oldu ama dayak yiyecek eleman lazım. :D Böle Andore gibi tipler falan lazım...

[Bu mesaj Mino tarafından 04 July 2003 11:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eh çekimi en kolay olacak oyun the sims olur kuşkusuz.. :)

eğer diablo gibi birşey yapabilirseniz onun yerine myth: the fallen lords ya da myth2: soulblighter yapın, hikayeleri muhteşem. iyi bir anlatımla kotarabilirsiniz bölüm öncesi günlük konsepti şeklinde..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

Interstate 76

1976'yı düşünün. Kot pantolon fln, yağlı giysiler... O kadarda kostüm derdiniz olmaz. Yolda geçecek zaten... Arabanın içinde. Baya zevkli olur. (Mad Max gibi düşünmeyin) Bi kaç araba bulmanız gerek. Hafif eski ve paslı... Biraz silah...

Ya aslına oyunu oynayın, ondan sonra düşünün...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar dün ve bugün yazlıktaydım ondan bakamadım buraya fazlaca.Ama bu konu hakkında baya bi düşündük arkadaşlarla. Henüz hala belli değil filmin ne olacağı (6 oyun hakkında düşünüyoruz oyunlar sürpriz:))ama replik çıkartabilecek bi adam gerekiyor.İnglizcesi iyi olan, türkçe bilen:), ve oyunlardan anlayan biri lazım. Bu arada mafia falan demişsiniz lütfen, ciddi birşey yapmaya uğraşıyoruz burada.[hline]It's now or never,
Come hold me tight
Kiss me my darling,
Be mine tonight
Tomorrow will be too late,
It's now or never
My love won't wait.
Elvis Presley
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Half-Life yapın öyle yaratıkları falan çok koymayın hatta hiç koymayın arada havalandırmadan fırlayan kafatasları ve bağırsak parçalarıyla halledersiniz.Gerçekten çok güzel olur dana gibi bir Black Mesa Research Labratory de geçen macera ama o iş için bütçe yetmez sanırsam...eski türk filmlerindeki gibi kapılar fışt fışt açılır olmaz...Doğrusu çöp tenekesine saklanan profesörü de çok görmek istiyordum :D[hline]Serve no one but Bane
Sosyal ağlarda paylaş

eskilerden prince of persia da baya ucuza mal olur üstelik herkez illaki oynamiştir ayrica hem konu hemde içerik açisindan çok pahali olmayan ama tatmin edici şeyler bulabilirsiniz , karakter kıtlığı da olmaz ...
ayrica darksun da diyebilirim (rpg istiyorsaniz )[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...