Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

Esnaf said:

spoiler

bence geçemeyecekler, knuckle ile yancısı gidecek çünkü dede en sonunda bu planın başarıya ulaşması için birkaç kişiyi feda etmeliyiz tarzı bir şey diyordu. Gon ve killua yerine bu adamları feda etmesi çok daha mantıklı olur anime açısından ama bilemeyiz bakalım neler olacak

Sosyal ağlarda paylaş

Fili said:

Esnaf said:

spoiler

bence geçemeyecekler, knuckle ile yancısı gidecek çünkü dede en sonunda bu planın başarıya ulaşması için birkaç kişiyi feda etmeliyiz tarzı bir şey diyordu. Gon ve killua yerine bu adamları feda etmesi çok daha mantıklı olur anime açısından ama bilemeyiz bakalım neler olacak

abi öyle bir imkan yok, intro'da sürekli kralı gösteriyor. kral bizimkilerler kapışmazsa ne anlamı var. knuckle ve diğer tırsak elemanı geçerler. adaya giderler. adada dedenin yanındaki iki hunter'dan biri veya ikisi birden ölür. royal guard'lar bir şekilde elimine edilir, kral'la bizim iki eleman karşı karşıya gelir keserler. ya da kurban etmemiz gerek dediğği kişi dedenin kite da olabilir, sonuçta görüldüğü üzere kite ciddi antrenmana girmiş, onlardan biri sayılıyor her ne kadar şu an düşman olsa da. ha kite bizimkilerin karşısına gelirse bizimnkilerin dayak yiyeceği kesin de duygusallıktan.

Sosyal ağlarda paylaş

Vioxx

lol. dede hepimizi gömer çok çakal adam

Seru

introyu geçiyordum ben o yüzden bilmiyorum ne gösteriyor ama royal guardları bile zor alacak gibi duruyorlar kralla nasıl baş edecekler bakalım. Feda etme konusunda da evet o dumancı ile kankasını feda edebilir.

Sosyal ağlarda paylaş

Hadi Hunter x Hunter ın ne kadar iyi olduğundan bahsetmeye devam edelim.

91

Tek bölümde hikayenin akışını bayağı değiştirdiler ama. Böyle beklemiyordum hiç :/
Kaybedeceklerini de beklemiyordum, ya kazanırlar Gon ve Killua gider ya da hepsi birlikte gider filan diyordum. Gerçi protagonistleri dışarıda tutmazlar tabii, eninde sonunda ya King le dışarıda kapışmak zorunda kalıcaklar, ya birşeyler olucak kapışmaya gidecekler orası kesin de...
1 ay içinde Pitou hepsinin kafalarını kucağa alır ya.

Dövüşlerin devamını da görseydik keşke, öyle sahne kesilip bırakılır mı... :'(

Sosyal ağlarda paylaş

ben de beklemiodum, killua ve gonun arkada kalacağını da
başta bizim yaşlı adam dedi ya, bu missionı birilerini sacrifice etmeden bitiremicez diye, belki de knuckle ve shoot ölecek bu yüzden. (mangayı okumadım, tamamen varsayım yapıyorum)

openinglerden vs. den hep kralın karizması olan , böle phantoom troop başındaki adam tadında birisi olacağını düşünüyordum. Gitti über lamer, kaprisli, şımarık kral çıktı ya. Daha iyi oldu, hemen kesilsin gebersin,

bizim Colt'un da başından beri iyi bir adam olduğu belliydi ya ^^

Sosyal ağlarda paylaş

Evet ya kral çok gıcık. Biraz ağırlığı olsaydı bari, tiksindim.
Ama hemen öleceğe hiç benzemiyor, arc başlayalı 10-15 bölüm filan oldu asıl villain i daha yeni görebildik. 2 bölümde keserlerse çok tırt olur ahahahah.

Knuckle ın nen bloklaması bitene kadar diğer hunterları bol bol gösterirler işte, arada Gon ve Killua için bol bol training verirler, sonra Gon ve Killua kimi bulurlarsa yanlarında götürürler hepsini döverler işte...

Bu süre içinde de Pitou bütün hunterların kellesini kucağa almış olur tabi ^_^
(ya dede hariç hepsi, ya da dede kendini feda eder diğerleri kurtulur)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...