Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

ilk Pitou, Kite'ı dövüp, Killua da Gon'u sırtında taşıyıp kaçtığında

Knov ve Morel bunları bulup, dalga geçmişlerdi. bu çocuk işi değil vs. Killua da sizden çok daha güçlü falan demişti

onun acısını çıkarmışlar, gördün şimdi babayı, saçların korkudan beyazladı şeklinde.
Sosyal ağlarda paylaş

chrollo ve silva'nın gerçek gücüyle ilgili adam akıllı bilgi verilmedi ki anime de; yani chrollo biliyoruz da çok efektif bir güç ve ultra süper zeka olması dışında bir artısını görmedik.

Silva'nın gücü zaten gösterilmedi, kaçınmışlardı.

Zeno'nun da gücü belli değil ama belli testisli. Bir de mangadan spo almıştım;

Manga Spo, Zeno

Ya ben ilerilerden bir spoda Zeno ve bizim dedeyi birlikte görmüştüm. Lan diyip okumadan kapatmıştım hemen de sanırım ortak bir geçmişleri vs. de var. En kötü aynı dönemin elemanları olarak böyle testisli takılıyor olabilirler. Panpalar orası kesin de

çok ağır spo, bizim dede ile ilgili. O kadar ağır ki spo içinde spo

Gerçi bizim dedo ölüyor onun sposunu aldım da sdfsd Zeno yancılık yapıyor sanırım kralla kapışırken, o kadar bakınmadım işte.

Dede ile ilgili de kendisi demişti zaten, başgan seçildiği zaman en güçlü Nen kullanıcısıymış ama Morel ve Knov'la konuştuğunda onlar için şimdi benden daha güçlü bile olabilirsiniz, eskisi gibi değilim vs. demişti.

Ben olayların sonunu biliyorum, mal gibi manga sposu aldığım için ama nasıl gelişeceğini cidden çok merak ediyorum. Kafamda bir senaryo var ama bakalım umarım o çıkmaz, daha heyecanlı olur :D

Buraya kadar fazlasıyla iyiydi, hiç spo almamışım gibiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...