Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www.myspace.com

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
bu myspace bana mı öyle geliyor bilmiyorum da diğer tüm arkadaşlık sitelerine göre sanki biraz daha ciddi. ünlüler, gruplar vs. fanlarıyla buluşuyor, topluluklar etkinliklerinin duyularını falan orada yapıyor.

içerik olarak diğer arkadaşlık siteleriyle aynı olsa (profil hazırlıyorsun, arkadaş ekliyosun, yorum yapıyosun, oyluyosun, resimleri yorumluyorsun vs.) kullanım bakımından daha farklı olduğunu düşünüyorum.

(biraz eski bi başlığa attım ama aynı konuda 2. başlığı açmıyım dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

myspace çok kapsamlı. sevdiğin müzikleri anında dinletebiliyor, resimlerini büyük albümler oalrak gösterebiliyor, vidyolarını paylaşabiliyorsun. Ayrıca çoğu aktivitenin, ünlü kişinin, şarkıcıların, grup elemanlarının myspace sayfaları da bulnumakta. Buradan bazı parçalarına ulaşabiliyor, merak ettiğiniz grupların şarkılarını hemen dinleyebiliyor(indirmeden) onlar hakkında bilgi sahibi olabiliyosunuz.

meslea müzik ksımında biri Mikael Akerfeldt'in İbrahim Tatlıses dinlediğini kevşetmiş.

devasa şablon

[ Mesaj 20 Mayıs 2007, Pazar - 20:51 tarihinde, Caranlothwen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

myspace sadece arkadaslık sitesi değil, müzik grupları ve sanatcılar için ayrıca bir üyelik sistemi de var. bu sayede kendi grubunuzu tanıtıp kayıtlarınızı digerlerinin kolayca dinleyip sevmesini saglayabiliyosunuz :)

temayı da istediginiz gibi değiştirebiliyorsunuz.
mesela ben arkadasların grubu olan Silent Disaster için bir tasarım yaptım buyrun bakın surdan, bi de dinleyin tabi seversiniz belki :)

http://www.myspace.com/sdisaster
Sosyal ağlarda paylaş

internetin çöplüğü.. artığı.. ipini koparanın site açtığı ve
"ehehe ekleme için teşekkürler.. kib"
falan yazdığı kanalizasyonu..
zamanının geocities 'i gibi acilen ölmesini dilediğim ancak günden güne yayılan virüsü..

"bakııın sitemde bilmem kimin şarkısını da koydum pırıltılı gif.lerim de var.. ne iğrenç sayfam var di mi?" diyarı..

ayrıca bir sürü -sürüsüne bereket- grubun, sanatçının ortak tanıtım pazarı.. Keşke sadece üretenler (doğru düzgün bişiler üretenler) yer alsa ve diğerlerini temizleme imkanı olsa.. Hayal elbet... üstten çekilmiş "ne coolum" fotoları, yalan yanlış bilgiler ve üstünden eğretilik akan bir "kişisel satış+tanıtım"sitesi.. geneli budur..

sevmiyorum hiç evet..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...