Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Bende o kadar çok takılma olmadı, bi şurda takıldı biraz:[spo1=tık]Downtowndaki pestilence questinin son boss u. Nocliple geçtim boss a kadar olan yerleri, o spawn olan zombieler yüzünden galiba fps im 5e falan iniyordu. Ama misal Giovanni mansiondaki zombilerde yada Hollywood mezarlıkta bi sorun olmadı. [/spo][signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 16 Aralık 2004 00:27 tarihinde demiş ki:
Sheriff Gangrel. Bunu da oyunun başında görüyoruz, adam iki kurt çağırıyor, bir de pestilence çekiyor. Gangrel olduğunun kanıtı.

yuz yil sonra da olsa cevap vereyim, `serif` gangrel degil, nosferatu. kurt cagirma dediginiz sey protean disiplini, ki onu ayni sekilde nosferatular da yapabiliyor. clan disiplinleri degil pek tabi, ama bir nosferatunun olmazsa olmazi diyebilecegimiz bisiy, uyduruk animalism almak yerine. deforme olmus surat vucut vs. zaten nosferatu'ya isaret ediyor da, siz heralde kurtlardan $aaptiniz.

jack brujah olabilir, simdilik detayli bilgim yok. nines rodriguez uyuk ihtimalle zaten soylucek ama ben ona ravnos'u yakistirdim. santa monica'dan downtown'a yeni geldim bende. ilerliyorum oyle butun questleri tamamlayarak..[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 24 Aralık 2004 00:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dojorel biz bi kaç sayfa tartıştık bunları :) Jack kimdir sheriff nedir oyunu bitirdikten sonra bi bak bizim spoilerlara. Ayrıca Nosferatu? Eheh galiba en alakasız tahmin bu oldu[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

yahu jack söylüyor hepsini kendinin ve nines ın ayrıca anarch ların çoğunun brujah olduğunu.

Ayrıca Sheriff, Lacroix in afrika gezisinde bulup getirdiği bir tip. Onu da söylüyor.

Oyunda kestiğiniz hunter, (peep show da dans ediyor elinde katan ile) ne kadar da buffy e benziyor değil mi :)

Bir de oyun çıkmadan önceki ss lerinde komik şapkalı beyaz kürk giymiş bir zenci vardı paso. china town a geldim gezdim hala göremedim kendisin. Gene oyun çıkmadan önceki ss de jeanette bir jakuzinin başında konuşuyorsun. (sen de katılır mısın diye soruyor hatta) Acaba bunun gibi bazı eşyleri oyundan mı çıkardılar yoksa başka bir clan oynayınca mı oluyor? (ben toreador um)

Son olarak jeanette fan klübü kurulusun...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>
Sosyal ağlarda paylaş

ocean hotel den aldıgımız esyayı janeatte e vermiyen var mı?asık olma diye buna diyolar heralde orda git kendinini camdan at dese atlardım 1 humanity point im gitti ama neyse :) bu arada esyayı janeatte e verdikten sora gelisen olaylar gercekten cok etkileyici..
Sosyal ağlarda paylaş

[spo=taksici]ya daha önce yazıldı mı yazılmadı mı emin değilim, tüm sayfaları tekrar okumaya da üşendim, bir sorum olcak. Taksici = Cain diyorlar. Bu doğru mu? Doğru olması mümkün mü? Ne kadar mümkün ne kadar değil?[/spo][signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

@bonec: lol iyi atmışlar:d belkide doğrudur ama bilemem
ay konuştum onla biraz şimdi bi garip oldum. imza isteseydim keşke:P[signature][hline]Bana tepeden bakarsanız, bir aptal görürsünüz.
Bana aşağıdan bakarsanız, tanrınızı görürsünüz.
Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz.
Charles Manson
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ben cevabımı aldım eheheh :
[spo=yazılanlardan biri]Imagine you're King of the Universe. Are you going to be excited if you hear that you might also be named the Duke of Rhode Island? Dude, you're already KING of the freaking UNIVERSE. KING of Rhode Island, even. Duke of Rhode Island would make you snort. It's not worth pondering.

Imagine for a moment that you have existed almost since the beginning of time. You committed the first murder. You wake up ravenous in your coffin hungering for the vitae of younger vampires...

So, you get up, and you go... drive a cab. Drive an insignificant random neonate around in a cab. Not wander in the wastes in madness, not hunt elders for their nourishing blood, not sire a new second (first?) generation, not take over the planet which you could EASILY do... drive a cab and have a heart-to-heart with a vapid neonate about their petty little problem of deciding whether to open a box which you already KNEW had had only a dead mummy in it. And you talk about yourself in the third person in a funny accent.[/spo][signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Sarcophagus]Madem lahit'te birşey yoktu, neden Beckett gibi "Gehenna'ya inanmam" diyen birisi bu kadar korktu?[/spo]
[spo2=Taksici]Taksici hakkında şöyle birşey düşünüyorum. Adam Cain değil ama Jack gibi güçlü biri. Prince bir elder mi? Elder ise Jack bir antedelivuan. O zaman Bu taksici de bir antedeliviuan. Adının "Caine" olmasının nedeni ise, sürekli Caine hakkında bahsetmesi. Yoksa başka nedeni yok. Ancak, Jack ile bu "Caine"in asıl planları ne, o mumya ile neler yapmayı düşünüyorlar. anlamadım o kısımları[/spo]
[spo3=Başka birşey]Şimdi aklıma geldi. Anahtar Kue-Jin'deydi di mi? Onlardan aldık, uzun süre bizim üstümüzde taşıdık. Peki mezara gidince anahtarı sokunca nasıl oldu da Jack'in çoktan mezarı açtığını, içine bombaları tıktığını gördük? Adam o lahiti nasıl açtı? Anahtar bizdeydi. Anahtarsız açtıysa neden biz bu kadar kastık? Tam biz açtığımızda patlamaya nasıl programlandı peki bu alet? Beckett'in korktuğu şey bu bombalar olabilir mi?
Ayrıca mutlu sonu nasıl elde edicez?[/spo]

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 24 Aralık 2004 21:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo=tape quest'i]
şimdi önce ilk tape'i buluyorsun. izliyorsunuz tape'i. sonra "bunun bir de öncesi olması lazım" diyor, internet kafenin üst katına gidiyorsun bi başka tape buluyorsun. bu sefer tamamını izliyorsunuz. adam sana "aha ben burayı biliyorum" diyor. köşkün adresini veriyor, gidiyorsun köşke. giriyorsun sonra devam ediyorsun[/spo]
bu yani, quest log'u takip edersen kolaylıkla halledersin.[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 24 Aralık 2004 23:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo=taksici]Taksicinin Caine olduğunu merak edenler, oyun directoryleri içinde sounds/character/dlg/main characters 'e bir göz atsınlar.. Zaten firma bir hayli açık etmiş burada :D[/spo][signature][hline]>Ever heard of .cshrc?
That's a city in Bosnia. Right?
-- Discussion in comp.os.linux.misc on the intuitiveness of commands

Yeniden : http://www.ethernass.com ( .org, .net )

[Bu mesaj sharky tarafından 25 Aralık 2004 00:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Taksici]Bu konu hakkında kesin bi bilgi yok, kimisi Cain diyor kimisi Cain olması imkansızdır diyor. Bu dedikoduların sebebi en sondaki taksicinin seslerinin Cain diye bi klasörde kayıtlı olması. 2 görüşün argümanlarını özetle yazayım ben

1)Taksici Cain değildir : Sen Cain git hiç bi işin yokmuş gibi taksi sür, bi fledgeling i ordan oraya taşı olur şey değil. Klasör sırf ilgi çeksin diye Cain olarak adlandırılmış. Yada belki de o vampir taksicinin adı gerçekten Cain dir de kendisi "The Cain" değildir. Elin Troika sı WoD ın en büyük mitini koyamaz öyle oyununa. Ayrıca Cain olsa neden "kanımızdaki Cain in kanı kaderlerimizi belirler" gibi bi cümle kursun? Cain ortaya çıktığına göre Gehenna geldi demektir, hani gehenna? Cain neden durduk yere Kueijinlerle yada güçle kafayı bozmuş bi ventrue prensiyle uğraşma gereği duysun? Yüzyıllardır varolagelen şeyler bunlar zaten.

2)Taksici Cain'dir : Klasöre böyle bişeyi boşuna yazmaz Troika, Cain o taksici. Jack de Bruja'yı Diablarize eden Troile olduğuna göre Enoch tan tanıyor Cain i. Tzmisce nin dedikleri (kanını çok güçlü biri kontrol ediyor, kokusunu ben bile alıyorum vs.) ve kumsaldaki seer ın söyledikleri (oyun sonu demosundan bahsediyor resmen ve diyorki "gülen adamın arkasındaki kim, yoksa baba mı o? Gülen adam Jack, baba dediği de father of all vampires olan cain) elemanın cain olduğunu gösteriyor. Cain, elderların en iyi yaptığı şey olan genç vampirleri manipüle ederek kendi istekleri doğrultusunda dünyayı şekillendiriyor, LA i aptal bi prensten ve kuei jin den kurtarıyor (burda ben bi hata görüyorum, prens her halükarda ölüyor ama kueijin sonunda onlara bişey olmuyor. Cain dediğin kueijinlerin de ölmesini garantiler. Yine buna karşı bi argüman Cain in sadece olaylara yön vererek "çocuklarının" neler yaptığını izlemek isteğinde olması). Sonuçta tarihin başlangıcından beri yaşıyor ve nerdeyse tanrısal güce sahip bir ölümsüzün planlarını ve bunları ne şekilde icra etmek istediğini kim bilebilir ki?

Ben biraz kararsızım bu konuda, Cain olması da Cain olmaması da (kendine Cain diye çok güçlü bi Methuselah olabilir) makul geliyor bazı yerlerde. İnşallah bi ek paket vs. ile netleştirilir bu durum. Yanlız Antedulivianlardan herhangi birisi olduğunu sanmıyorum, çoğunun nerde ne halde oduğu belirlenmiş ww tarafından.[/spo]

Gelelim Bone un sorularına
[spo2=Beckett]Bence Beckett bi şekilde "taksici"nin şehirde olduğunu ve Gehenna gelmese de lahitin açılmasıyla kötü birşeyler olacağını anladı. Neden bizi uyarıp yardım ettiğinden emin değilim ama hatırlarsanız kumsaldaki thinblood seer 2 kişiye güvenmemizi söylemişti, man on the couch (mercurio) ve the lone wolf (Beckett). Ben o hatunun dediklerine inanırım arkadaş :)[/spo]

[spo3=Son Demo - Taksici]Son demodaki Messerach vampir değil orası belli, ama madem önemsiz bi figür o mail Johansene neden gitti de lahit bulundu, neden Dane in ve lahitin LA e gelişiyle birden havalar değişti, bu niye bizim embrace imize denk geldi gibi ve daha fazla bi sürü soru var benimde kafamda. Taksicinin Ante olduğunu sanmıyorum, antelerin nerde ne yaptıkları belli daha önce yazdığım gibi.[/spo]

[spo4=Bambaşka şeyler]Teori şöyle : Kuei-jinler Dane e baskın düzenler, herkesi öldürürler ve anahtarı alırlar.Lahiti açarlar. Ama alıp gidemeden Jack gelir. Bi andedulivian olan Jack (jenerasyon olarak olmasa da güçleri açısından öyle, topiğin öncesinde daha önce dediğim gibi Jack in Bruja yı diablerize eden Troile olduğuna inanılıyor. Yine yazayım bari, elinde Brujah clanbook olan buna bi baksın. Ayrıca bu kadar uzun parantezler açmaktan vazgeçmem lazım) dane e gelir ve Kueijinleri telef eder. 2 tane lideri vardır jinlerin. Birisi Ming Xiao, diğeri de Jack tarafından öldürülen ve oyunun başlarında "denizde hiç tanımlanmamış dev bi squid hedehödö bulundu" diye televizyon haberlerine çıkan Ming in kendisiyle benzer shapeshift güçlerine sahip olan ortağı-eşi vs. Ming anahtarla birlikte kaçmayı başarır. Jack se messerach ın vücüdunu lahitten çıkarır, içine bombayı koyar ve bombayı anahtarla lahit açıldığında patlayacak şekilde ayarlar (bunları yaparken yanlız mı yoksa taksici yanında mı? Valla bende bilmiyorum) Böylelikle lahit ve taşıdığı sırlar yanlış (kime göre neye göre yanlış eheh) ellere geçmeyecektir. Akabinde oyun başlar. [/spo]

[spo5=Mutlu son]Mutlu sona Maximillian Strauss un verdiği görevleri yaparak ulaşabiliriz. Taksiciyle konuşurken Camarilla harikadır, bi hipna prensi sevmiyorum ben diyebilirseniz (oyun sonları ilgili factionlara yaptığınız questlere göre açılıyor) Tremere Chantry ye gidiyorsunuz ve önce anahtarı alıp sonra lacroix u öldürüyorsunuz. Akabinde Strauss mekana ışınlanıyor. Afferim neonate iyi iş başardın lahitte pis bişeyler biz bunu en iyisi hiç açmayalım diyor. Sonra lahit bi deponun içine kaldırılıyor ve sonsuza dek orda kalıyor.[/spo][signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=öhö]öncelikle taksici olayini evet önceden yazmiştim

jack bize seni güvendigim bir dostuma gönderiyorum diyor ki o da taksici ki oyunun zamani gehenna gelmeden bir önceki gece yada gehenna ya çok yakin bir zaman bi de beckett lahiti sen açma diyor aslinda çok mantikli herne kadar o bu anlamda demesede lahiti açarsan içindeki dinamitler insani üzüyor belkide becket lahitin oraya gelmesini saglayan güçten korkmuştur lahitin içinde olmasi gereken mumyadan degil[/spo]

bide fx5200 ler hf 2 de neler yapabiliyor bi yazin bew

[Bu mesaj OneWayStreet tarafından 25 Aralık 2004 11:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=şerif bey]bide şerif dedimiz bey afrika clanlarindan birisi gangrel de degil nosferatu da zaten lacroix de napolyonun ordusundan çikma ve bach i ilk gördügünüz de diyor ki büyük babasi ile babasini afrika da öldürdüm diyor ondan dolayi afrika clanlarindan birisi yada sabbat biliyorrsunuz sabbatlar birbirlerinin kanini içip güçe güç demiyorlar[/spo]

bir de oyunda console u inceledim de hep missing file ve errorlerden bahsediyor acaba bundan dolayimi oyun kasim kasim kasiliyor belkide bi expansion set gelir de havamizi buluruz

[Bu mesaj OneWayStreet tarafından 25 Aralık 2004 11:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OneWayStreet, 25 Aralık 2004 11:20 tarihinde demiş ki:
[spo1=öhö]oyunun zamani gehenna gelmeden bir önceki gece yada gehenna ya çok yakin bir zaman[/spo]
Demişsin ama nerden bu kanıya vardın? Benim bildiğim ortada bununla ilgili kesin bi resmi bilgi yok

[spo2=Sheriff]Kendisi bi Laibon, bi çeşit afrika vampiri. Bununla ilgili tartışmayı ve linkini daha önce vermiştim. [/spo][signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...