Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Jaan komutları yazdıktan sonra questlog yaz sonra kapa questlogu öyle çıkabilirsin konsoldan. Bazen bende de oluyordu o. Sheriff hakkında şurda tartışılmış baya, Laibon deniyor. Buyrun okuyun.

Wits konusunda Phalanx a katılıyorum, oyunda 2 çok önemli feat i etkiliyor hacking ve defense. Bence de çok güçlü hatta dengesiz olmuş.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi vaktim oldu cücenin spoilerlarına cevap vermeye :)

[spo1=sensin ezik :-p]-Şerife o lafları bizi gazlamak için söylüyor, nede olsa Ventrue adam. Hatta ipler şerifin elinde bile olabilir. Chipto hede hödö Behemoth oluyor adam, Vicissitude 6 bide bişeyden daha 6 istiyormuş[/spo]

[spo2=Tutorial Jack]- Tutorial amcaların-teyzelerin hepsi her oyunda süperdir zaten, Jack istisna değil. İddalara göre Troile olan bu abimizin bize güneşe çıkma, her gece yatmadan önce kan em ki boyun uzasın diye nutuklar atması ayrı bi güzel. Ayrıca Celerity 7, 8 falan açarak artizlik bilem yapıyor. Bide bir oyun sonu var ki...[/spo]

[spo3=Delikanlı adam şu Nines. Adı falso gerçi]-Nines amerikada buhran döneminde embrace edilmiş, sanırım Jack anlatıyordu hikayesini. Hatta o yüzden anarch olaylarına bu kadar kaptırmış kendini. Ayrıca en fazla 5. jenerasyondur diyorum, werewolf aldı hayvan teketekte. Biz anca kapıyla mapıyla korka korka bişeyler yapabildik[/spo]

[spo4=Ana karakteriz olsun o kadar]-Yine whitewolf forumlarındakilere göre biz de 8th gen bi vampiriz. Bunu bi seferde 4bloodpoint harcayabilmemize, 15 blood pointlik bi blood poolumuzun olmasına ve abilitylerin en fazla 5 olmasına bağlamışlar. Ben pek iyi bilmiyorum kuralları, o yüzden bişey diyemeyeceğim. [/spo][signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Slashterpice questi]Öncelikle galery noir e girmen gerekiyor. Ön kapıda polis chunk ı persuade-dominate-dement edemezsen yan sokaktaki kapıdan içeri gir. Sonra bıçağı seçerek resimlere şu sırayla vur
-Cain slays abel
-Cain is cursed by god
-Cain meets lilith
-Cain spurns lilith

En sonunda bi blood guardian summon olacak. Pek zor değil, oyunun ilk bossu. 1 unarmed olan karakterle bile alabilirsin. [/spo][signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

ya valla bende de fx5200 var
örneğin nosferatu bölümünde mağarada akıcı şekilde ilerliyorum
ancak bi yerde kırık bir köprü ve steam efekti var
steam efekti yüzünden o kırık köprüden geçemiyorum düşüyorum habire, oysa ki adamlar o kırık köprüyü zorlanalım diye değil ambiyans olsun diye koymuşlar işin komik yanı..

ayar yok ayar.
karakterlerin kalitesini düşürebiliyorsun sadece.
ya zaten karakterler konusunda bir sıkıntım yok, ancak gene şehirde dolanırken 5-10 fps gibi oynayabiliyorum. karakterleri kısmak yerine efektleri kısabilsek keşke. şehir texture'lerini felan..

neyse, patchi beklicez artık..[signature][hline]Did you know that 4 out of every 5 people have the potential to be a zombie?

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 19 Aralık 2004 12:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar oyun FX 5700 Ultra'da bile kasıyor. Bariz bir problem var motorda. Optimize etmemişler yeterince erken çıkartabilmek için bariz. Çok alakasız yerlerde bile sorun çıkabiliyor. Mesela dümdüz boş duvara bakarken takılma oluyor arkadaki büyük açık alanda tek takılma yapmıyor. Resmi olmayan yamalar çıkmış ama onlar da sadece quest hatalarını falan düzeltiyorlar.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok
acilen ofişıl bir yama lazım
resmen bıraktım oyunu yama çıkana kadar oynamıyacam illallah geldi yükleme sürelerinden.
resmen bırakmak lol[signature][hline]Bana tepeden bakarsanız, bir aptal görürsünüz.
Bana aşağıdan bakarsanız, tanrınızı görürsünüz.
Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz.
Charles Manson
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Axe'im dice'ım.

[spo1=Gorilden yar olmaz]Ben sanmıyorum ipler goril amcamın elinde olsunki prince'i cok zorlarsan konusturuyo disipline'leri konusmada 3 seçenek 3 de "yes, i will do" oluyor =)[/spo]

[spo2=Koş jack koş]Clerityi nerde kullanıyorki jack? sen lockpick kasarken odaya girmesini soyluyorsan orda pencereden giriyo. Ama belli adamın dehşet birşey oldugu, daha ortada bişey yokken adam bombaları dıkmiş oluyor bile ortama. Oyun başlar e-maillara bakarsin a friend-The games starts pawn is played, arada benzer mesajlar, oyunun sonu, a friend-the master playd the whole game before the first move =), ve zaten oyunun sonundaki (daha dogrusu bana denk gelen sonundaki video dehşet[/spo]

[spo3=Buralar ninesdan sorulur]Bende onu diyorumya zaten nines buhranda embrace edilmişse nasıl o kadar sufer oluyor, 5. nesil diyoruz sonuctaki ortamda jack bile WW lerden korkanken...[/spo]

[spo4=Bu emdiğinin kanmı oldugunu sanıyorsun?]Ana karakterizde yuh ama, tek başımıza L.A. deki vamp populasyonunu yarıladık be. ki Sirf kindred degil Kuin Jin de bırakmadım ortalıkta, ne shape shifterla kapışmadıgımız kaldı ne behemothla. Neo oldum mubarek[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu ne biçim bir hatadır 2 kere download ettim başka linklerden setup ortasında böle salak bir hata ile karşılaşıyorum ? lütfen yardım edin
Error 1311.source file not found c:Documents and settingsEralpdesktopcd1bincab verify that the file exists that you access it gibi bişey[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY
Sosyal ağlarda paylaş

aldim aldim aldim. tremere oldum oldum oldum!

ehe. hakikaten savaslar biraz niteliksiz olsa da, cok cok memnunum ben simdilik. baseball bat'le dolaniyorum. jeannette therese ikilisi! supermis ayrica. cok begendim.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu sevmek ve sevmemek arasında kaldım.
sevmiyorum. setite yok. setite yok. setite yok.
seviyorum. jeanette var. jeanette var. jeanette var :)
[spo=jeanette]oyunun ilerki bölümlerinde bir questten sonra jeanette'yi götürebiliyoruz (evet doğru anladınız :D) ekran kararıyor inlemeler geliyor sonra jeanette i'm so bored diyor :D uğraşın bakalım persuade'leyin hatun malkavian olduğu için malkavianların şansı daha fazla nosferatuysanız hiç uğraşmayın bile :D[/spo][signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

lan kim çıkardıysa şu oyunu öldüreceğim adamları.

kuzenim brujah ile bitirdi, sonra bi toredor mu ne açtı, sıkıldı ventrue açtı, sıkıldı şimdi gangrel le oynuyor..

adam bitirmesine oynuyor bir de. Delirecek yakında..

Bu arada Jeanette'yi tek geçerim :) Her ne kadar diğer hatun tip olarak daha güzel olsa da, Jeanette rules :D[signature][hline]>Ever heard of .cshrc?
That's a city in Bosnia. Right?
-- Discussion in comp.os.linux.misc on the intuitiveness of commands

Yeniden : http://www.ethernass.com ( .org, .net )
Sosyal ağlarda paylaş

dans etme olayi da cok hos olmus. once bir piste gittim, bi kizin karsisina gectim dans etmeye, kiz durdu once, sonra uzaklasti, super yapmislar, turk oldugumu mu anladi nedir =)
sidedeki yaz diskolari geldi aklima birden, alman kizin karisina gecen turk gencleri gibi hissettim kendimi, ehe.

ama sonra etrafimi cevirdiler bana alisinca =)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

ehe oyunu bitirdim aklima takilan bir kaç şey var

[spo1=az ama]1- Ya ben oyunun klasöründe geziyordum bi baktim Caine diye bir klasör ve açinca icindeki ses dosyalarinin bizim taksi şöförüne ait oldugunu anladim Şimdi taksici caine mi ?

2- Ben Nines da öle süper bir güç görmedim hellhound gibi bişi üzerine atladi oda dagdan aşagıya düştü ben werewolf ile 3 dakika can cekiştim

3- Benim oyun sonumda prince lahiti açtı ve içinde bir sürü bomba ve BOOM ( üzerindede jack yazyo du hehe) yazan bi kagit buldu patladi sonra binadan inince anarchlar geldi onlarada hareket çekti ve yoluna koyuldu sizinkiler ney merak ettim [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

sinir krizi geçire geçire oyunu bitirdim sonunda.
god mode olmasa hayatta bitmezdi.
1 fps ile oynadım resmen son bölümü.
Half-life'da maximum detay oynarken bile en kalabalık sahnede bile bu kadar kasmadım :)
oyun bayaaaaaa bir optimizasyondan geçmesi lazım

oyunu bitirdim de, sonda anlamadığım bir konu var

[spo=oyun sonu]herkesin oyun sonu farklı oluyor sanırım. ben tremere ile oynadım, elimden geldiğinde jack'e sırnaşmaya çalıştım, ancak oyun sonunda seçeneklerin 2si prince'e anahtarı vermekti, 2si ise kendime saklamaktı. Kendim tabutu açayım dedim, patlatı tabut, öldük biz de.
anlamadığım konu şu, Mutlu sonu elde etmek için illa Brujah ile mi oynamak zorundayım? Jack'e anahtarı nasıl vercez? Oynarken bir türlü çözemedim o kısmı...[/spo][signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

peki patch in performansa bir artısı var mı ?

fx 5200 ler nasil bir performans veryo hf 2 de ?

A)düşük kalite iyi performans
B) DÜşük kalite kötü performans
C) Orta kalite İyi pErformans
D) Yüksek kalite iyi performans???

[spo1=spoillllllllllllll]Ya anladim kadari ile bi saatir nette oyun sonlarını araştırıyorum da her türlü lahitte bomba çikiyor kuejinler ile anlaşma yapman hariç onda denize gömülüyorsun camarilla ile anlaşırsan warehouse da saklanılıyor

senin yapman gereken anahtarı lacroix e verip gitmekti sonra anarch isen onlara katiliyorsun heralde ama lone wolf isen orta parmagını gösteriyorsun kibar bir şekilde anarchlara hehe[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...