Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben yardım istiyorum

Eziq_Wowcu

Öne çıkan mesajlar

Ben arkasimla beraber ortak acc ile oynuyorduk arkadasın kafası guzelken sifreyyi deistirmis ve gizli sorumuda deistirmis ve haliylede hatırlamıyor .

ne yapayım ben bu arkadası oldureyim mi ?

acil yardım yarın yeni serwer acilio ve kasmam lazım

HELP ME!!

[Bu mesaj Eziq_Wowcu tarafından 16 Ağustos 2005 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Eziq_Wowcu tarafından 16 Ağustos 2005 19:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla öle adamı varya be... bişi deil piyasada wowda yok eheh,
1. apache'nin dediği gibi, arkadaşın seni yemiş olabilir
eğer öyleyse blizze mail at bişi yap bi şekilde dondur hesabını, çok hızlı cevap verioyor yani bilgi işlemi çok hızı ve harbiden yardım edici. sonra dondurabilirsen arkına şantaj yap hem oynayamıyorsun hem de saklıyorsun şifreyi 10 milyon verem ver accı felan :P
2. 87659743rakıyı içip ölmeden şifreini deiştirmişse harbiden hatırlamıyor olabilir, gene blize sorcan yarıdm dilencen.

not: eğer acc key elindeyse şansın var ama yoksa havada bulut...[signature][hline]Europe - Frostwhisper; soulbounds guildi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
muzcu, 16 Ağustos 2005 20:25 tarihinde demiş ki:
valla öle adamı varya be... bişi deil piyasada wowda yok eheh,
1. apache'nin dediği gibi, arkadaşın seni yemiş olabilir
eğer öyleyse blizze mail at bişi yap bi şekilde dondur hesabını, çok hızlı cevap verioyor yani bilgi işlemi çok hızı ve harbiden yardım edici. sonra dondurabilirsen arkına şantaj yap hem oynayamıyorsun hem de saklıyorsun şifreyi 10 milyon verem ver accı felan :P
2. 87659743rakıyı içip ölmeden şifreini deiştirmişse harbiden hatırlamıyor olabilir, gene blize sorcan yarıdm dilencen.

not: eğer acc key elindeyse şansın var ama yoksa havada bulut...

Sana sadece HAİ Leyn diyorum :D kadikoy bimekste 12 tane var enaz :D[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Hakkari de yola döşenen mayın
blackchaos, 20 Temmuz 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
Allah Karayollarının Belasını versin !!!
Sosyal ağlarda paylaş

aman tanrııım, hem de kadıköy'de yau bize en yakın yer floryada yani florya gibi kabzımal bir yerde bile 2 gün yaşatmıyorlar wowu 2 günde kafadan 30 tane direk tükendi. bide biz mesela bişi bulamadık mı oyun olarak direkt kadıköye gidiyoruz orda kesin vardır die. valla bence sen bu yazıyı yazarken onlar bitmiştir yau. yada piyasa wowa doydumu nedir[signature][hline]Europe - Frostwhisper; soulbounds guildi

[Bu mesaj muzcu tarafından 16 Ağustos 2005 20:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 16 Ağustos 2005 21:37 tarihinde demiş ki:
Kredi kartı bilgilerinden yanılmıyorsam telefonla konusarak bişiler olabilir belki.

kredi karti bilgilerinin "tamamen" gizli kalacagini eula da bildiriyor .

bnette bile sc acc icin olamiyor hatta .

isin asli kimse o kadar buyuk db de senin icin bir sey aramaz .

sarhos arkadasina hatirlatmaya calis sen .[signature][hline]Fiery angels fell . Deep thunder roared around their shores... Burning with the fires of Orc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...