Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nicole kidman bir türk filminde oynayacak

forgiver

Öne çıkan mesajlar

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?id=1083

Nicole Kidman'ı Türk usulü ikna ettik
İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşanan bir aşk hikayesini anlatacağı ilk filmi için yıllardır hazırlık yapan yönetmen Veli Çelik, projeyi şubat ayında hayata geçirmeyi planlıyor. İlk filmiyle Türkiye'nin en büyük bütçeli filmini yapmayı hedefleyen Çelik, başrol için ünlü Hollywood yıldızı Nicole Kidman'la anlaşmak üzere olduğunu söyledi.

Nicole senaryoyu sevdi

Avukatlar aracılığıyla sanatçıya ulaşıldığını belirten Çelik şunları açıkladı: 'Senaryoyu sanatçıya okutma zamanı geldiğinde, filmin çekileceğine dair finansal garanti olmadan kimse senaryoyu okumuyor. Biz de konuyu Türk usulü hallettik. Benim Amerika'daki avukatım ile onun avukatı temasa geçti. Oradaki kurallara göre avukata bir şey tebliğ ettiğinizde müvekkiline ulaştırmak zorunda. Senaryoyu bu yolla ulaştırdık. Menajeri bizi arayarak, Kidman'ın senaryoyu çok beğendiğini ve bu film için normal kaşesinin çok altında bir paraya çalışacağını söyledi.'

Struma gemisi de konu alınacak

Yolu Sarayburnu'ndan geçen Struma gemisinin hikayesinin de işleneceği filmin büyük ses getireceğini söyleyen Veli Çelik, 'Filmin içerisinde küçük bir bölüm olarak o da yer alıyor. Romanya'dan kalkan ve 780 Yahudi'yi İsrail'e götürmek için buradan geçen bir geminin dramatik bir hikayesi var' diye konuştu.[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

vay vay vay

Türk olmaktan gurur duyuyorum ya :)[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] |
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forgiver, 17 Ağustos 2005 18:46 tarihinde demiş ki:
Türkiye'nin en büyük bütçeli filmini yapmayı hedefleyen Çelik, başrol için ünlü Hollywood yıldızı Nicole Kidman'la anlaşmak üzere olduğunu söyledi.

Nicole senaryoyu sevdi

'Filmin içerisinde küçük bir bölüm olarak o da yer alıyor."

hmm..[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım, yazının tamamını, o da olmadı paragrafın tamamını okusan, ha?

said:
Yolu Sarayburnu'ndan geçen Struma gemisinin hikayesinin de işleneceği filmin büyük ses getireceğini söyleyen Veli Çelik, 'Filmin içerisinde küçük bir bölüm olarak o da yer alıyor. Romanya'dan kalkan ve 780 Yahudi'yi İsrail'e götürmek için buradan geçen bir geminin dramatik bir hikayesi var' diye konuştu.
[signature][hline]- burası neresi
- kolonya

[Bu mesaj elvyn tarafından 17 Ağustos 2005 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elvyn, 17 Ağustos 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
arkadaşım, yazının tamamını, o da olmadı paragrafın tamamını okusan, ha?

tamamını okumuştum ama öyle okumuştum.. gözüme birbirne ters şeyler çarpınca "ne oluyoruz lam?" oldum yazdim.. üslubunu da sevmedim.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar güzel bir kadının, fazlasıyla güzel fotoğrafları olan bir kadının bu denli iğrenç bir fotoğrafını kullandığı için Akşam gazatesini ayrıca takdir etmek gerek.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz da bu tür olaylar reklam amaçlı yapılıyor arkadaşlar.
Bakın mesela sırf Nicole Kidman ismi geçtiği için film gaztelere çıkmış, hatta biz bile topic açmışız tartışıyoruz filmi daha çekimlerine başlanmadan. Yani Nicole Kidman'a senaryo yazıp yollamak bir iş değil. Daha mali açıdan Nicole Kidman'ı tutacak finansmana sahip olduklarını bile söylememişler, Nicole Kidman oynayabilir diye tantana yaratıp reklam yapıyorlar filme. En azından bence böyle.[signature][hline]Gods&Slaves
Msn Space
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...