Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ds 2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

efenim oyunun ilk loadingi önce bayağı bi uzun.Ondan sonra 2 tane movie geliyor oldukça güzel olan.Karakter yaratma yine aynı.human,dyrad,elf,giant seçebiliyorsunuz.(Human forever)
Oyunun hikayesi şöyle, eskiden bir savaş oluyor ve Holy Relic bir kılıç yokoluyor.Bu kılıcı bulan VaLDiS adLı darkBattleMage Orclara benzeyen ordularını toplayıp Dyrad şehrine dalıyor.Bizde Paralı askerler olarak onlara yardım edioz fakat bu ib.e biz paramızı isteyince bizi öldürmeye çalışıyor ve bayılıyoz templedaki bi patlamada.Dyradler bizi bulup savaş esiri olarak alıyo.Ve intikam için Valdis e karşı savaşmaya başlıyoz...
Oyun DS1 le cogu bakımdan çokçok benzer.Ama Mirror Mode-Rampage mode gibi party nın kime dalacagını ayarlayan modlar cıkmıs cook kullanıslı.Mesela Mirror mode da bütün party 1 kişiye focusluyo Rampage de herkes farklı adama..

Oyuna Skill Sistemi gelmiş aynen diablo gibi agaçlı.4 skill agacı war Combat-Nature-Melee-Ranged mesela bir skill barbarın critigi gibi %x critic ekliyor.Öbürüde Maximum manayı artırıyo.Başka bi tanesi Attıgınız Lighting büyülerinin %x ihtimalle sekmesini saglıyor !

Grafiklere gelince DS1le hemen hemen aynı ama nedense daha cok kasıyor Özellikle 800x600da çok kasıyor ama 1200 x 1000de hiç kasmıyor bu sorun benden galiba anlamadım ama ilginç.Oyun oldukça güzele benziyor.Ama daha cok oynamak lazım bakalım daha nası bişiy.
Sosyal ağlarda paylaş

skill olayı cok iyi olmus ya .. Ds1 i bi tek o yuzden sevmemistim nedense bi buruk tadı vardı... Sufer olucak o saman ama once sacred'i bitirmem gerekicek :p[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

yeni izlenimler:
Save sistemi diablo2 gibi olmus.Save edebiliyosunuz her yerde ama , exit diyip load edince köyde baslıyon ve yaratıklar respawn oluo...

Teleporterlar war diablodaki waypointin aynısı.
Town Portal büyüsü war diablodakinin aynısı.
Respawn war diablodaki gibi ölünce köyde diriliyonuz.
------
Hero Skillerini paso atamıyosunuz adam öldürdükçe charged oluyo ve istediginize atıyorsunuz...
Sacreddaki gibi çok kıl okçular ve büyücüler var.bence hala

DIABLO2 RULES olmuş...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...