Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şamanlarda neler nerflensin, nasıl olsun?

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

I've killed shamans 1v1 before. It's all about draining mana and doing damage in shift and doing each when shamans are least likely to cope with it. They chase, you kite. They cast, you sting. Only thing that will ruin you is a crit shock.

Although I'm starting to have creeping suspicions that maybe shamans are the most beloved class of Blizzard. Out of about maybe 10-12 fair 1v1 fights against shamans, I've won about 6 or 7 of them. 3 of the times I won, I was hit by lagshock and was disconnected right after. It's probably a coincidence and I have to fight more shamans to be sure but so far I'm getting a 50% chance of disconnect after beating a shaman...
------------

--------------------------------------------------------------------------------
Q u o t e:
A smart hunter will always beat a shaman, if you look closely your class strengths are the shamans weakness.

However most hunters never recognize this, so its easy to pwn you all with ease.
--------------------------------------------------------------------------------

Exactly. I fight shamans at max range since there's little a shaman can do at max range. He can wolf form and chase. I can drain mana while he wolves. He can stop to Purge. But then he's not caught up and I can continue to fire from max range.

Q u o t e:
Viper sting doesn't work, kiting loses effectiveness when they travelform because it doesn't take that long to catch up, even if I'm using AOTC, and I can't retrap while running because of viper sting and shamans watching where I kneel.

You viper while they're in wolf form. Their choices are chase and lose mana or stop and Purge it. Either way you benefit. It's not effective to Viper while they're in caster form.

The important thing is what to do when they catch up. Wait for the Frost Shock and totem combo. Then trinket after the pulse from the totem; trinket too early and you get caught in the pulse of the totem. Scatter, concuss and keep moving away. Don't even think about strafe or jump shot.

Once you're back to your comfortable range keep working him.

I do agree with the shaman. Beast spec totally owns shaman since they'll be focused on you and your pet will do the bulk of the damage.

*********p
Thanks for the insight Nerfz.

The problem I have is the ones looking for HK in travel form and ambush you.

But for any mana based class that I know I'm going to die to, I have this really cheap revenge tactic that I can never resist doing.

Most will have used a lot of mana to take me down fast or were drained a bit during a kite and will sit to drink.

As a NE, wisp fast from the GY, rezz, meld, AS while they're sitting on their butts for the Crit, - Multi, Scatter, Arcane!! Hoowee, I kilt that shammyz!! Make the long run cow!

Oh come on, you guys do it too, dont lie! hehehe

*********look here*********

heres how to win and this is the truth whether you believe shamans to be an unbeatable class or whatever.

if a shaman runs up to you and frost shocks you at unawares call your pet and then scatter shot him. now u start running away. since u waited to scatter him the slowing effect of frost shock will be over and you will be out of his FS range and then its a cheetah kite with pet fighting. if he cleanses poisons while youre kiting pull your pet off and drop a freezing trap now you can do some damage put on a viper and get him to stop and heal therefore wasting his mana and youll eventually win. if he stops to ghost wolf traps work well or you can just drain his mana while he is in wolf form. 10% movement speed isnt enough to get him from 41 yards to 20 yards before losing alot of his mana.

if its a closed fight in like a packed room remember to put your pet on defensive and have a /target xxx totem /pet attack /target last macro. im not in game right now so i cant remember the syntax. there you go he just wasted mana. also in a close quarters fight viper sting works well again since you can have your pet snipe the poison cleansing totem he probably has seeing as cleanse poison wastes the global cooldown which he needs for shock damage and heals.

one more thing consumables and trinkets often win battles more than skill does, make sure you have healing potions and helpfull trinkets. i personally enjoy the portals one cause then hey i can self rez too.

************look here*************

umm... i posted how to win close quarters and its not theory its what i do vs shamans everyday when they try to gank me in felwood or winterspring while i farm tubers or demons. also for good kiting room try the roads.... they are long enough and easily accessable from most parts of every zone. and if you are worried about other horde jumping in... you might want to tr
Sosyal ağlarda paylaş

Ama yapma şimdi Jade gidip o kadar yazıyı kim okuyacak degilmi?
Kim oturup kafa yoracak nasıl bişeyler denesem shamana karşı degilmi?
Kim oturup kendi classlarıyla fikir alışverişi yapacak şimdi..

En iyisi nerf shaman diyelim bu daha kolay :)

finditem %crybaby G_20
/bored #findid :D[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

EU hunter
Shaman forumlarında how to beat a hunter topiğinin başlığını alabilir miyim madem hunterlar sizi eziyor bunun tartışıldığı bir topik vardır?
Hala neden kasıyorunsuz anlamış değilim. Yani her classın class özelliği nerdeyse shamanda var. Bunu talentine göre iyi veya çok iyi yapabiliyor. Talent vermez ise az yapıyor (ayy yazık).[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler yeter ya artık unutalım şu konuyu da oyunu oynuyalım.Gidin item kasın, mc yapın, yapın birşeyler işte :)[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 15 Ağustos 2005 17:00 tarihinde demiş ki:
Q u o t e:
A smart hunter will always beat a shaman, if you look closely your class strengths are the shamans weakness.

However most hunters never recognize this, so its easy to pwn you all with ease.
----Bunu diyen bir level 60 SHAMAN deneyimli bir hunter filan değil.Geçiyorum.resmen Learn to play yer class n00b un daha kibarı.

Exactly. I fight shamans at max range since there's little a shaman can do at max range. He can wolf form and chase. I can drain mana while he wolves. He can stop to Purge. But then he's not caught up and I can continue to fire from max range.
---Bunun konuyla alakası yok,şamanımızın teki meele yapın şamanla yenersiniz demiş,bu arkadaşta ne meelesi ben hep max range de tutuyorum daha avantajlı demiş,im l33t i oWn ShMMy gibi bişey göremiyorum.

Q u o t e:
Viper sting doesn't work, kiting loses effectiveness when they travelform because it doesn't take that long to catch up, even if I'm using AOTC, and I can't retrap while running because of viper sting and shamans watching where I kneel.
---Arkadaş burada şamanları kite edemediğinden, AotC kullansa bile şamanın ona yetiştiğinden,yeniden trap edemediğinden(sting yüzünden) bahsetmiş, i own şaman kısmını göremedim deneyimli hunter arkadaşın.

You viper while they're in wolf form. Their choices are chase and lose mana or stop and Purge it. Either way you benefit. It's not effective to Viper while they're in caster form.
-----Neden geri kalanımı sildim adamın yazdığının?
Viper stingi,shamanın PURGELEDİĞİNİ iddia eden bir adam oyunu bilmiyordur yada classtan bihaberdir.
I do agree with the shaman. Beast spec totally owns shaman since they'll be focused on you and your pet will do the bulk of the damage.
----hemen beast spece dönüyorum,ne kadar etkiliymiş beast spec yahu,tek başına şaman kesiyormuş sen şamanı oyalarken pet,beast spec gidince.. lol , arkadaş bariz hunter değil.

As a NE, wisp fast from the GY, rezz, meld, AS while they're sitting on their butts for the Crit, - Multi, Scatter, Arcane!! Hoowee, I kilt that shammyz!! Make the long run cow!
----adam uzun uzun ganklediğinden bahsetmiş şamanları,düşük manalı healthli bi classı her class alır, gankleyerek,mage gayet iyi bir class,ama roguelar hpsi ve manası düşük mage i bir vuruşta bile indirebiliyorlar.konumuz herhalde gank değil.

*********look here*********

heres how to win and this is the truth whether you believe shamans to be an unbeatable class or whatever.
---ustamızdan öğrenelim nasıl kesiliyormuş şaman.

if a shaman runs up to you and frost shocks you at unawares call your pet and then scatter shot him. now u start running away. since u waited to scatter him the slowing effect of frost shock will be over and you will be out of his FS range and then its a cheetah kite with pet fighting. if he cleanses poisons while youre kiting pull your pet off and drop a freezing trap now you can do some damage put on a viper and get him to stop and heal therefore wasting his mana and youll eventually win. if he stops to ghost wolf traps work well or you can just drain his mana while he is in wolf form. 10% movement speed isnt enough to get him from 41 yards to 20 yards before losing alot of his mana.

if its a closed fight in like a packed room remember to put your pet on defensive and have a /target xxx totem /pet attack /target last macro. im not in game right now so i cant remember the syntax. there you go he just wasted mana. also in a close quarters fight viper sting works well again since you can have your pet snipe the poison cleansing totem he probably has seeing as cleanse poison wastes the global cooldown which he needs for shock damage and heals.

one more thing consumables and trinkets often win battles more than skill does, make sure you have healing potions and helpfull trinkets. i personally enjoy the portals one cause then hey i can self rez too.

----bunlar zaten bütün hunterların bildiği,uyguladğı şeyler,scatter atarım,AotC açarım kitelarım,olmuyor işte.bi yerden birşey çıkıyor,yanlış birşey oluyor,critliyor shock,wf yiyorsun deli gibi damage yiyorsun(farklı bir şamandan :) )...

------Gereksiz kısımları attım,adam her gün gankledi şamanlar beni kasarken bilirim bu işleri gibi bişeyler yazmış.
if you want to stop him from ghost wolf and running there is no way besides mounting and following as he has to get out of wolf form to mount and you might be able to get in range if you are fast enough. but then again all classes have these problems vs shamans
----bu deneyimli hunter kardeşimizin dediği şey,şamanı mou
Sosyal ağlarda paylaş

yok şaman çok ezik sınıf, şaman oynayanlar nasıl oluyorsa hepsi über oyuncular, o nedenle şaman bu kadar iş yapıyor.. nasıl da düşünemedik bunu yuh bize..

yani siz qcf+punch yapınca earth shock çıkıyor, qcf+qcf+punch yaparsanız 1200 critliyor lvl 3 super combo misali. haliyle sırf beceri fışkıran oyuncuların şamanları 1200 critler ancak, boş konuşmayalım, ppp spamleyen acemileriz biz sonuçta..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 15 Ağustos 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
yok şaman çok ezik sınıf, şaman oynayanlar nasıl oluyorsa hepsi über oyuncular, o nedenle şaman bu kadar iş yapıyor.. nasıl da düşünemedik bunu yuh bize..

yani siz qcf+punch yapınca earth shock çıkıyor, qcf+qcf+punch yaparsanız 1200 critliyor lvl 3 super combo misali. haliyle sırf beceri fışkıran oyuncuların şamanları 1200 critler ancak, boş konuşmayalım, ppp spamleyen acemileriz biz sonuçta..

Hay atmaz olaydı biri sana 1200 crit emi :)
Heryerde söylüyorsundur abüü her shaman 1200 critleyen shock atıyor diye..
Ama o kadar iyi biliyorsunki bu işleri taş çatlasa 17-18% lere çıkarabildigin spell crit ve elemantal kasmış bir shamanın sana 1200 critleyebilecegini çok iyi bilmiyorsun

Bunu bilmedigin gibi elemental gitmiş bir shamanın Resto gitmişse 2Hand Weapon kullanabilecek talentı verecek puanı alamayacagınıda bilmiyorsun

Resto yerine 2 Hand wep giden yani enchant gitmiş bir shamanında instan heal atamayacagınıda bilmedigin gibi aynen..

Bu kadar bilinmezlik içinde kaybolmuşken hala 3in1 Full Talentları vermiş bir shaman fantezilerine devam et hoşuma gidiyor artık shaman nerf diye aglayanları görmek..

Absolut abicim dün ogrimarın önünde bir rogue arkadaşlar çalışıyorduk 1-2 saat duel yaptık..
Derken bir tane warr eleman geldi yabancı biriydi..
Duel teklif etti manamı içip fullenip başladık..
EB totem attım başladım etrafında yuvarlak çizmeye..
Bu warr arkadaşta benimle birlikte başladı daireler çizmeye..
5 kere duel yaptık 3 ünde NS bile harcamadım 5-0 yendim..

Daha sonra rogue arkadaşa duel attı ordada 3-0 yenildi..

Şimdi bu adam forumlara gelse Shaman Nerf derse ne kadar dikkate alınacak bir istek olur bu ?
Yada Rogue Nerf dese ne kadar yerinde bi gözlem olur bu ?

Shamana karşı 5-0 yenilen full valor setli warr la oynayan Eb totemi 5 duel sonunda bile kırması gerektigini ve çember çizerek kazanamayacagını anlamayan biri gelip shaman nerf derse ne kadar sallanır?

Duvara bu kadar laf söylesen anlardı degilmi ?

O yüzden forumlarda okudugumuz shamanı nasıl yenerim gibi geyikleri böyle insanların yazdıklarınıda en azından bir cogunun boyle insanlar oldugunu farketmiyorsanız shamanlar ne yapsın?

Blizzard salakmı bu kadar overpowered bir classı oyunda barındırıp oyuncu kaybetme riskini göze alsın?[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

lol abso..

valla kapris'cim ben gayet iyi biliyorum hangi talent buildiyle ne yapabiliyor şaman. 2h deyince sadece axe, mace filan anlamak maalesef bizim gösteriş meraklısı insanımıza has olsa gerek. alırsın dps'si güzel bir staff'ı, gene çatır çutur wf vurursun 1200 şoklarken. healini de atarsın alasından. ama şamanlar grup pvp'de rogue'lar gelip düdüklemesin, heal + şok takılayım diye kalkanı tercih ediyor, o zaman da plate giymiş kadar zırhları var..

merak etmeyin, herkes talentlarını birşeylere harcıyor, tek talent harcayan class siz değilsiniz. 1200'lük şok atmak için elementala full 31 yatırmaya da gerek yok hatta..

neyse dediğim gibi, şaman çok dandik sınıf, siz ancak qcf+qcf+p yapınca HADOOOOOUKEEEEN misali earth shockluyorsunuz 1200. beceri meselesi işte, ben yapamam mesela parmağım dönmez..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CapriceXante, 16 Ağustos 2005 00:33 tarihinde demiş ki:
Blizzard salakmı bu kadar overpowered bir classı oyunda barındırıp oyuncu kaybetme riskini göze alsın?

Oyun bırakmayla ne alakası var ki. WoW harika br oyun,hiçkimse shaman güçlü diye oyunu bırakmaz... Shaman açar en basidinden hırslanan.[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"

Kerforn/Night Elf Druid (Nizam-ı Cedid)
Burning Legion

[Bu mesaj Sensible tarafından 16 Ağustos 2005 01:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 16 Ağustos 2005 00:44 tarihinde demiş ki:
lol abso..

valla kapris'cim ben gayet iyi biliyorum hangi talent buildiyle ne yapabiliyor şaman. 2h deyince sadece axe, mace filan anlamak maalesef bizim gösteriş meraklısı insanımıza has olsa gerek. alırsın dps'si güzel bir staff'ı, gene çatır çutur wf vurursun 1200 şoklarken. healini de atarsın alasından. ama şamanlar grup pvp'de rogue'lar gelip düdüklemesin, heal + şok takılayım diye kalkanı tercih ediyor, o zaman da plate giymiş kadar zırhları var..

merak etmeyin, herkes talentlarını birşeylere harcıyor, tek talent harcayan class siz değilsiniz. 1200'lük şok atmak için elementala full 31 yatırmaya da gerek yok hatta..

neyse dediğim gibi, şaman çok dandik sınıf, siz ancak qcf+qcf+p yapınca HADOOOOOUKEEEEN misali earth shockluyorsunuz 1200. beceri meselesi işte, ben yapamam mesela parmağım dönmez..

31 puan yatırmaya gerek yok ama en az 26 puan yatırmaya gerek var degilmi?
Hani 100% critical dmg increase için..
Ona vermeden max 820 civarında critik atarsın..

Staff konusunda kesinlikle haklısın valla elinde staff olan shaman daha 1-2 tane gördüm açıkcası 53 dps li int+stam veren çok saglam stafflar varken..

Ama şu var Sam, eger melee crit gitmişse shaman gear da spell crit degildir ve elemental da gitmemişse zaten 1200 critleyemicegi gibi %4-5 spell criti olacaktır..

Ha diyelim 1200 critliyor ozaman ya enchant ya resto ikisinden birine gidecektir ki resto giderse sadece ns için gider ki o zaman flurry wf efekt inc. fln da gelmicektir
1200 critleyen shamanda gear spell critli olacagı için melee criti %5 lerde gezecek yani bi kodumu 1.5k vuran critli wf atmayacaktır ki caster oynayan shamanların bir çogu 1h takılıyor çünkü manasını daha fazla yaktıgı için daha az heal atmak zorunda olacagı için daha az dmg yemeye bakıyor..

Plate kadar nasıl oluyorki 1h takılsa 5k yı biraz geçiyor oda Earhtfury fln kasmışsa yani
2h ise zaten warr paladin için o kadar sorun olmaz sanırım 2k armora vurmakta?[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

baydım yemin ediyorum silecem şamanı açacam paladin eziliyoruz eziliyoruz die ağlayacam daha ii veya hunter talentbuilleri müthiş olacak diolar warlockda da demonology kasan tek kişi ben deilim artık :D ne bilim artık o kadar baydım ki shamandan ... bence zati nerfli
element-resto = no caster
element-enh = no rouge tank pala
veya hepsine eşit dağıtıosun her classa ölme şansın daha fazla artıyor walla sizi bilmem priestleri nerflesinler 57 shamanım 60 priye kesildim bende anlamadım adam fişek gibi kesti :D[signature][hline]Eğer geceler düşündüğüm kadar uzun olsaydı, asla sabah olmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hepimiz shaman açalım oynayalım baydım nerf lafından bl de ah nın girişnde cesed bile war elfin nicki nerfshamans lol ya acayip baydım shaman oynayın sizde doyun biraz bölece /hi yapıp arkamı dondugumde dalmazsınız allyler hk açlığı olmaz oyunu cool oynamayı ogrenırsınız daha ii olur sizin için ha shaman açıp da 60 lara gelirsiniz öle lay lay lom yürürken arkanızdan bi ambush yersiniz o zmn görürsünüz uber shamanı yada nerden geldiği belli olmayan kurşunlar adam sizi kurşuna dizio nerden geldiği belli deil çıldırırsınız sonra desperate paladins klubu war ağlaşıolar nerf nerf die en ii class olacaklar ya veya öle arkınızla konuşurken birden charm yersiniz characteriniz suya gider boğulur falan her karakterin pisliği war çok kafanıza takıosunuz 57 shamanım 54 warlock zorluyor seduce le fln[signature][hline]Eğer geceler düşündüğüm kadar uzun olsaydı, asla sabah olmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

hunter shamana niye eziliyormuş ya?

ben yaptım bir arkadaşımla duel, adam sürekli yendi beni, ertesi günde wing clipimi trinketimi güzel slotlara yerleştirdim kısa yolla kullanabileceğim scatterım hazır traplerim hazır ee sorun nerde? 3 duelin 3 ünüde yendim, 2 kere trap koydum zaten ilk duel 1800 critleyince adam direk x felan yaptı :D
ama gel görki hiç kasamam yok efendim onu atmış scatter bunu atmış trap yok şuna trinket ona bas buna bas şuna yap bunu yapınca zamanlamaya göre bunu yap onu yap ne uğraşacam ama kasıncada yendim, ha rahat yenemedim ama yendim.
hele ben bide duel yapıyorum adam yanıma geliyo totem koyuyo direk yavaşlatıyor, siz burun buruna bile başlamıyosunuz alliance sınız koşarken Num Lock a basıp ayaklarınızı bi yere uzatıp tv izliyorsanız artık gidin PvE felan yapın. honor sistemi varken önüme baktığımı hatırlamam ben azeroth topraklarında koşarken. çünkü bakmassan :D yatıyosun
daha 2 gün evvel oldu öyle koşturuyodum birde epic mountla, bi tane mage görmüş ben tabi dümdüz kurtun üstündeyim scholoya gidiyorum, nasıl yetişti indi ne yaptı etti ben binekle koşarken Kuzu yaptı beni bekledi biraz, sonra 2 büyüyü çaktı ben direk yattım. 4k hp o anda kül oldu kalan 600 da zaten hiç kasmadım yere oturdum direk. işin güzel yanı ilk anda mage in yeri bile gözükmüyordu (human tracking olayında suçum var kabul ediyorum)[signature][hline]Gaiseric LvL-60 Hunter @ Burning Legioun EU
LvL 60 time -> 12 days 06 hours 38 minutes Play time
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bazı arkadaşlar demişki purge daha fazla mana harcasın tek buff dispel etsin,bir kere kullanılsın ama;
hiç düşünüyorlarmı ki shamanların bufflarını (totem!) hiç bir mana, cast time ve ability gerektirmeden dispel edebiliyorsunuz... Şimdi bende Purge 0 mana olsun desem nası olur?

3.class bi healer oan shamanın heal oranlarını düşürmek de nerde gelior? Oldu olası heal özelliğini de alın bari.. Mantıklı olalım derseniz priest pala ve druidlerin de düşürülsün o zman.. %20 hp den fulleyorlar bu abartı değilmi?

Shockların damage'i azaltılsın demişler; aşırı mana harcayan bir büyünün bir de damage'i azalırsa olayı biter.. O zaman magelerinde damageleri azaltılsın...

Totemler kaldırılsın shamanlarda buff olmasın değilmi? Zaten 5hp bir totem, hiç bir spell, mana vs harcamadan shaman bufflarını dispelliyorsunuz daha ne istiyorsunuz? paladinin de bufflarını alalım o zman..

Zaten bu kadar dezavantajı varken bir de mail kaldırılsın demişler, oldu olası cloth giysinler bari..

Wolf form çok hızlı, cast time çok hızlı demişler; bunun için 2 talent point harcanıor..

Aynı anda 2 totem konulamasın demişler o zman sizde sadece bi buff taşıyın üzerinizde, ok?

Tüm sınıflardan bir parça var demişler ama shamanlarda stun,fear,root,fade,sheep vs olayları varmı düşmanı bir süreliğine de olsa ekarte edecek? Kimse bundan bahsetmiyor nedense? O zman tüm classlerdan bu speller silinsin ha?

Diolar yok kurt olup kaçıyorlar ya siz napıyorsunuz? root,fear,stun atıp kaçmıyor musunuz? Hemde bunu talent puanı harcamadan yapıyorsunuz!!

Bazı arkadaşlar demişki totemleri kesmek reflex gerektirir; o arkadaşlara burdan sesleiyorum; pvp serverde oynuyoruz ve hızlı olanın kazandığı bir savaş bu.. Yavaş npc bazlı oyunlar oynayın bir toteme saldırmak istemiyorsanız, yada çift el kullanıyoruz totemleri kesmek için bir özellik koyalım derseniz.. Çift el silah kullanmanın dezavantajı yavaş olmasıdır.. İsterseniz dagge hızlarında 2h damagei verin kral olun ha?

Herkes bi ucundan çekmeye, bi şeylerini fazla bulmuş ama shaman en oturmuş classtır.. Bknz neden blizzarda dier classlarda oluğu gibi shamanlar için bir değişiklik getirmiyor çok sık??

Şimdi söylediğiniz özellikleri shamandan alırsanız karşınızda elinde lolipop bir bebek kalacağını göremiyecek kadar körseniz kendi ana özelliklerinizin olmadığını düşünün bir de..

Tamam belki oynaması en kolay sınıf ama overpowered yada überklasse değil almanların dediği gibi.. Durum sadece sizin ve düşmanınızın talentlerini ne yönde kullandığına bağlı.. Spesifik olmaktan ibaret yani.. Dengeli bir durum..[signature][hline]Saga continues
Sosyal ağlarda paylaş

güzel güze bir konu açtım iyi oldu neydi o öyle bir haftada 4-5 tane "nerf shaman" konusu.. iyi oldu iyi şimdi bütün tartışmalar bu konu altında toplandı işte devam devam sasyonel bir konu olmaya aday[signature][hline]tık ulan tık!
Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Claim, 16 Ağustos 2005 16:31 tarihinde demiş ki:

Bazı arkadaşlar demişki totemleri kesmek reflex gerektirir; o arkadaşlara burdan sesleiyorum; pvp serverde oynuyoruz ve hızlı olanın kazandığı bir savaş bu.. Yavaş npc bazlı oyunlar oynayın bir toteme saldırmak istemiyorsanız, yada çift el kullanıyoruz totemleri kesmek için bir özellik koyalım derseniz.. Çift el silah kullanmanın dezavantajı yavaş olmasıdır.. İsterseniz dagge hızlarında 2h damagei verin kral olun ha?

işte buna katılıyorum, eğer blizz playerlarda o combat çinde reflex ve dikkatle totem destroy aramasaydı, totemleri 500 hp yapardı, ama ne yapmış 5hp yani madem totemlerden kaçamıyosun warriorsun 1 tane vur, palasın çak 1 tane, roguesun 1 saniye de vur ona istersen, ee zaten ranged adam totemin yanında uzaklaştırır shamanı magei mi yenceke ranged de? hunter ı mı? heal atsın scatter, concs ya da bi şansla belki stun ya petle heal biraz uzasın, aimed gibi...[signature][hline]Gaiseric LvL-60 Hunter @ Burning Legioun EU
LvL 60 time -> 12 days 06 hours 38 minutes Play time
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...