Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bunu biliyor muydunuz

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

mausun orta tuşunu uygun bulmayanların ctrl tuşu + kilik kullandığını, ctrl nin açılımının kontrol olduğunu, şift+3 yapıp a ya bastığınızda şapkalı a â çıktığını, alt + s yapınca çıkan karakterin ß almancada iki s (ss) olarak okunduğunu, futbol kelimesinin fußall yane fussball olduunu, tcm den önce football manager olarak ea nın çıkardığı oyunun kökeninin almanyaya dayanıp isminin fußall manager olduğunu, almanyanın avrupada ingiltereden sonra en iyi teknolojiye sahip olduğunu, isviçrede mükemmel bir nükleer araştırma tesisi bulunduğunu, japonya nın fransa'da kurulmasına karar verilen füzyon çarpıştırıcısı tesislerinden en çok yararlanacak ülke olacağını biliyomuydunuz

10 dakkada lht (lüzumsuz haberler turu)[signature][hline]**Gizli IlluminatI üyesi**
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-DoruK-, 14 Ağustos 2005 04:07 tarihinde demiş ki:
kredi kartınızın limitini irc.dal.net odalarında hiç yorulmadan öğrenebiliyorsunuz.. güvenlik kodunu unuttuysanız veya kartın üstünden silindiyse de size çok yardımcı oluyorlar.

ohaaaa, o kadar aşmış mı adamlar?
ben mi yanlış anladım
Sosyal ağlarda paylaş

evet irc sistmleri var
kredi kartı numarasını yazıosun cvv2 kodunu çıakrıyo..

Üstüne kredi kartı numaralarıda alabiliyosun..
son kullanma tarihinide çıkarıyo sanırsam..

hiç denemedim çalışıp çalışmadığını.. denememde..[signature][hline]King Kong gelsede dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Ace Of Base - All That She Wants | arşiv***********
Sosyal ağlarda paylaş

bir de şey var. windows'un ara kısmına *.* yazdığınızda bilgisayarın tüm programlarını listeler.
*.exe yazıp ararsanız bilgisayarınızdaki tüm exe'leri listeler.
(ne biliyim bunu da bilmeyen vardır kesin)

said:
Akerfeldt, 14 Ağustos 2005 03:55 tarihinde demiş ki:
internete dail up la bağlanırken kullanıcı ismi ve sifreyi boş bırakıp numaraya 146 yazarsanız beleş oluyo internet yaa..

sakın bunu evde denemeyin. lol.

146 yüzünden 99 yazında 200 milyon fatura ödemek zorunda kalmıştım :) ee ne yapayım ne superonline ne ttnet'ten alamamıştım dial-up internet :)
ondan sonra da kablo internete geçmiştik zaten :-P[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...