Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En kötü,en iğreeenç FRP geyikleri...

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

Arkadasımız lathander rahıbıdır ve bir sehırdekı lathander tapınagına ugrar bılgı almak ıcın...

-Selamlarım ustune olsun vs. vs.
-sunu sunu arıyoruz vs. vs.
-Burda yok ole bısey..(rahıp)
-Allah Allah nasıl olmaz!!
:D[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignorant fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

simdi ben zmanaında bizimkilere bi oyun oyantiyorum iste bi savas söz konusus red sword adli bi kaleyi koriyacaklar bi kralliga ait grup elemanlari imparatorluk ordusu kaleye saldirmadan 2 gün evelinden savunma calismalarini baslarlar vss vs..

grup elemanlarindan biri savas aninda kapının önündeki garnizonun kumandanligini yapmaktadir blackdragon gelir ve üstlerine dogru yaklasir kuleye asit sıcar kuledeki adamlar erir gider sonra kapıya yönelir
gm(ben) :abi büyük kanatli yaratik size dogru yakalsmaktaydi ne yapiyosun
Oyuncu:Abi bi sny..
gm:yakalsiyo
Oyuncu: Kalkanlari kaldirin!!!!
sonrasi bütün askerler mefta :) kendisiyle beraber bu sırada baska bi oyunucu gece yarisi oldugundan hafif uyku modundadir cocuga sıra gelir ve sorarim abi napiyosun diye eleman hemen kafasını masadan kaldirip eline aldigi 20 lik zari firlatir ve yüksek bi rakam gelir sonra bana bakar ..işin en komigi adam o anda neler oldugnu bilmiyodur sadece zar atmasi gerektigini düsünüyodu :)[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

Bir halfling hırsız bir human bard bir elf büyücü birde human savaşçı var grupta. Bir kulenin üst katlarını arayacaz. Ben her zaman geveze bir insan olduğum için Bard oynuyorum. Kulenin orta katında bi odaya daldık. İçerde iskeletler falan yatıyor. Bende geyiğine "Canlanırmış şimdi bunlar" dedim. Neyse grupça camın yanına gittik alacağımızı aldık. Tam kapıya ilerliyoruz iskletler ayaklandı. Ama çok kalabalık. Ben bi cama bakıyorum bi kapıya. Buçukluk "hadi camdan atlayalım" dedi. Elf ve ben direk atladık aşağıya düşünmeden. BUçukluk "Abi şakaydı" falan derken savaşçı tarafından camdan fırlatıldı. sonrasında diyalog savaşçı ile DM arasında:
S(avaşçı):Abi bende atlıyorum.
DM:Eminsen atla abi.
SHadi bismillah.
DMTamam abi iskeletlerden kurtuldunuz. Yalnız senin üzerinde plaka zırh vardı abi bacakların kırıldı.
Ben direk kahkahayı bastım
S: Kılıcı Barda fırlatıyorum
DM: Bard kılıç bacağına girdi.
Ben: Ama yaaaa!!!!!![signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
-Merak etme olm Horde bölgesindeyiz dalamazlar.
*3 elf tarafından tepelendikten sonra*
-Ne zaman çıktık ulan biz Horde bölgesinden?
_sus us cesede koşalım. Corpse Camp yapmasalar bari
Sosyal ağlarda paylaş

Solufain koptum uahau ama adam harbi zekiymi$ =)[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

Kaleye hem denizden hemde karadan saldırı gelecektir kale komutanı abiler savunma planı yapmaktan manyak olur.sonrada şu tarz cümleler sarfedilmeye baslanır:

-oracle bisey bilmiyo ben ondan daha oracle'ım!
-güdümlü katapult taşı istiyorum!
-o hendekleri öyle bi kazdırdım ki değil at nazgul geçemez!
-şehrime şeytan soktunuz lan!!!
-teolojik rahiplere danışalım(nomal rahip demeye çalısıyo)

bambaska bir oyun oyuncular esrarengiz bir lahit odasına düşerler odada lahitten baska bişey yoktur ve...

thief:lahiti açıp bakıcam
dm:ilkan(paladin) lahiti açıyolar!!!
paladin:aç bbakalım ne varmış abi!!!!!!!!!!!!!!
dm:ceset var işte kılıç tutuyo(sinir yükseliyo)
thief:karıştırıcam biraz lahiti
dm:ilkan lahiti kurclıyolar lan!!!!(sinir averaja gedi)
paladin:eee ne varmış abi içinde?
ranger:napıon olum sen?
paladin:noolduki abi ya?
dm:İLKAAAN LANETLİYCEM ULAN SENİ HAYVAN HERİF!!!!!!!
Paladin:ben naaptım abi şimdi?
ranger:yuuuuuuh be
...sessizlik(10-15 sn.)...
dm:defol ulan!
Sosyal ağlarda paylaş

alacakaranlık vaktidir Hancı bi köşede tozlu bi bezle bardaklarını silerken Hanın kapısı çarparak açılır ve içeri
üç siyahcüppeli suret girer ve şömine kenarındaki bi masaya yerleşir
Hanın içine bi sessizlik çöker Sonra bi büyücü elini masaya çarparak bağırır
-ekmek ve süt[signature][hline]güzellik bir karaelfin kılıcının ucunda solar
Sosyal ağlarda paylaş

SW oynuyoruz, dm benim, oyuncular ilkel bir kabilenin köyündeler. neyse bir sürü olay oluyor ve en sonunda kabiledekiler bunlara saldrıyorlar, kulubede çatışmalar falan oluyor ondan sonra adamlar kulubeyi yakıyorlar dışardan. Bizim oyunculardan birisi daha önce dışardan ses duymuştu, abi çıkartıyorum bombamı dışarı koşacam atacam dedi, DC 27 olur abi dedim, adam 28 yaptı bonuslarla. Bombanın zararı 10d6 adam birde üstüne 6 attı... Kabile direk toza dönüştü gece saat 3 te 15 dakika boyunca güldük buna.

Daha sonra kabilenin şamanı menzile girince grubun Soldier ı attack of opportunty yaptı, 20 atıp 15 wound pointi olan adama 40 damage vurdu... bütün encounterlar toplamda 25 dakika da toz haline geldi oyunda ama iyi güldük :)[signature][hline]Serve noone but Bane
Bow before his supreme power!
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun: WOD

Oyuncu: 16 yaşında olayla alakası olmayan, tamamen meraktan katılmış bir kız.

Oyunu bitiren cümle: "Silikon taktırsam seductiona kaç bonus alırım?"[signature][hline]Lopeth, 06 Temmuz 2005 11:35 tarihinde demiş ki:
benimde aklıma takılanlar var.
Mesela ninjalık günah mıdır ? G3nklemek günah mıdır ?Düşük lvl kesmek sübyancılık mıdır ?
All hail the lord and master Foamy the Squirrel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
venorik_velglarn, 19 Temmuz 2005 23:57 tarihinde demiş ki:
Oyuncular kasmışlar kralın mekanına gelmişler, kral büyücü oyuncuyu çağırıyor geliyo oyuncu kral: 'ben büyücü çağırdıydım küçücü değil huahahaha'

Çalmayalım bi yerlerden lütfen...(tüh ya aklımada gelmişti yazmak ha,geç kaldım) ;)[signature][hline]"so now, i got a granddaughter from a son who's not me own, and a daughter o' his that's not his own. ye'd think that one of us would've figured out that half the fun's makin' tha damn brats!"
Bruenor Battlehammer
Sosyal ağlarda paylaş

çayırda geziyoruz.dm aksiyon olsun diye üstümüzden kırmızı ejderha geçirtti.biz korkudan tir tir titrerken paladinimiz "ıslık çalıp ejderhayı çağıracam!" dedi. neyse koskoca ejderha bu ıslığı nasıl duyacaksa artık diye düşünürken paladin 20lik zardan 20 attı.. kulakları sağır eden bir ıslık.. biz tam gaz kaçış. paladin duruyor yerinde. ejderha diyor "beni neden rahatsız ettiğini söyleki ölümün daha çabuk olsun". paladin diyor "eemm şey sorcaktım...nereye gidiyorsunuz?"..

sonuç: paladinin küllerini bile bulamadık.
Sosyal ağlarda paylaş

Adanalı bir arkadaş hayatında ilk defa frp oynamak ister, gruba alırız, grupta bilenler bilmeyenler karma bir şekil vardır. Statler atılır karakterler yaratılır, sırayla DM olarak oyunculara sorular sorarım kısaca karakterlerini tanımak için, ilk olarak adları tabii ki. Sırayla herkes söyler, sıra bu adama gelir
-peki senin adın ne ali?
-Jet Remzi
-..????? -grup yerlere yatar
-Noldu lan?
-Eee, abi.. şimdi... Nası desem... o isimler yok böle fantastik isim..
- E iyi de benim Diablodaki karakterim de Jet Remziydi o da frp deil mi
-...

* * *

Neyse, sonunda bu adama bi isim verilir oyuna başlanır. Bahsettiğim jet remzi arkadaş fighter oynayacaktır tabii second edition, kolay olsun diye. Ama adam o sırada yeni izlediği Gladiator filminin etkisinden kurtulamamış, gladyatör olmuştur. Ona göre bg falan yazılır oyuna girilir, ayrıca half elf olmaya karar vermiştir nerden estiyse. Grup bi şekilde elf kralının karşısına çıkar. taht odasında herkes kralla konuşurken gladyatör sessizce kenarda durmakta bişeyler planlamaktadır, biz oyuna daha ısınamadı diye kenarda duruyo diye düşünmekteyiz oysa o kafasında çoktan oyunu "çözmüştür." Tüm konuşmalar bitmiş kral grubu huzurundan yollamaya hazırlanırken gladyatör atlar..

-bi dakka gıralım
-..? evet?
-yaw bi gelsene böyle?
-anlayamadım? -dm olarak ben hakkaten dumurum-
-yaw gel bişey konuşacam
-..peki..? -kral sırf meraktan tahtından iner yanına gider

-pişşt gıralım, senin şimdi elf ordun vardır di mi
-tabii ki, koskoca kuzey bölgesinin en güçlü ordusu krallığıma bağlıdır
-hah, iyi.. peki ona komutan neyin lazım mı, beni komutan yapsana[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Devlerin İçinde Bulunduğu Bir Kale Ben Assassim Ve Bir Gruba Liderlik Ediyorum...Bir Kapıyı Açıyoruz İçerde Bir mindflyer Benle Anlasma Yapıo Ve Bana İşin Ardında Kim Olduğunu Soluyor Ve Dışarı Cıkınca Arkadas Demon Oluo...Ve Kaleyi Devlerin Başına Yıktıryoruz...Karşılında bunu Bi Yere Sokucaz...Tabi Benim Ole Bi Niyetim Yok...Amcama Diorumki Az Dikkat Çeken Bişi Ol..amca human Mage Oluo...Yok Diorm Sen Fare Ol Seni Bag OF Holdıng E Atıyım Hem Ordan Senın Buyu Gucunde Kendini Belli Etmes Dior Fare Oluyor...Ve Bag Of Holdınge Giriyor...Bi Tane Kılıc Sallamadan Demon Kesmiş Oluyoruz Bizde...[signature][hline]You can die anytime! It takes true courage to live!
---Kenshin Himura---

[Bu mesaj KenshinHimura tarafından 08 Ağustos 2005 01:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Generic bir campaign:
-player: alıyorum yerden mızrağı atıcam çantaya
-Dm: yer kalmadı daha ne sokuşturuyorsun
-player: bağlıyorum işte mızrağı sırtıma
-Dm: neyle bağlıyorsun her yerin zırh!
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
-Dm: ....
gurup kopar Dm sinir olmuştur ... grrrr
Sosyal ağlarda paylaş

D.M[ben]:Adamlar gemıyle acılıyor ıskeleden boyle yarım metre falan uzaklar
Player[ranger]:ben atlıyorum
player[sorcerer]:bende atlıyorum
Player [fıghter]:bende atlıyorum.(bu fıghterın ustunde full plate set vardı :) )[signature][hline]every step that i take is another mistake to you. i've become so numb i can't feel you there.i want to be more like me and be less like you but i know you where just like me and it's so dissapointing.
Sosyal ağlarda paylaş

Dm-Köyü korudunuz akşam eğlence var tabii sizde gidiyosunuz wizard bir kaç büyü yapıyor ranger bir kaç atış yapıyor ve en son bir kız çıkıyor süper bir kız 90-60-90 ne yapıyosun
Grup-hepimiz kesiyoz
P-Kızla tanışmaya gidiyorum
Dm-Tamam kzın yanına gittin kzı sana bakıyor sende hoşlanmış
P-Kızı cadırın arkasına ormana götürüyom
Dm-Tamam gittin sen ve kız var ne yapıyosun
P-kızla evenlemkten bahsediyom ve yavaş yavaş yaklaşıyom şimdi................................................................
Dm-tm işin bitiyo toplanıyosun kız sana soruyo"benim evlenceksin demi aşkım bu geceyi ınutama senide tabii"
P-Hadi len senle ne işim olucak de get başımdan or.....
Dm-Bu arada babası gelir ve ikinizi yarı çıplak görüyor ve seni kızınla evelndircen zorla
P-Amcacım valla bişe yapmadım o bana tecavüz etti valla amcacım öldürme beni evlenirem tmm kıyma bana
Dm-Köyün lordunu cağırıyor seni evlendirecek
p-Grup halinde arkaya bakmadan topuk yapıyoruz.

Not:kıza bütün grup tecavüz ediyor tek tek kızın çocuğu var ama kimden belli değil. :D[signature][hline]IsAbeLLa, 09 Ağustos 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
ben tangaya tanga demem tanga benim olmadıkça..

Anialeyn - Priest(60)

[Bu mesaj slayer77 tarafından 12 Ağustos 2005 03:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...