Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hero yadaa büyük iskenderin vch leri çıktımı?

amon

Öne çıkan mesajlar

said:
Overseer, 09 Ağustos 2005 21:59 tarihinde demiş ki:
direk cool moduna girmezsek anlaşabiliriz sanırım.

bu laf banaysa şöyle diyim.
eli kayıp yanlış harfe basmış olabilir.
ama mesela k ile f arasındaki mesafeye baktım, "herhalde başka birşey ifade etmeye çalışıyor" diye düşündüm.

bu sıralar eğri yazmak moda oldu, acaba benzeri birşey mi bu "kilm" diye düşündüm.
hiç düşünmediğin tarz formatlar ve yazım biçimleri çıkabiliyor son günlerde.
ama tabii sorunca da "cool" oluyorsun o da ayrı.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ÖZÜR DİLERİM! hılı yazayım drken, muhterem arkadaşlarım, yanlışlıkla yanlış yazmışım...özür dilerrim

türkçe meali;
kilm: film
vch: vcd[signature][hline]insan bi tarafından ses çıkarırken bile ortam kollarken neden ağzından çıkana dikkat etmez?
Sosyal ağlarda paylaş

Vhs sandım bende ne oluyor dedim . Hero güzel filmdi herkese uygun değildi ama yani sanat açısından bakmışlar biraz olaya . Bi de o suyun üstündeki savaşta benim içim huzur doldu çok güzel çekmişler orayı ...[signature][hline]WoW : Xaenin-Night Elf Priestess
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

cd var program var oyun var empe3 var ? gençç ne lazım ??[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Hero muhteşem bir film!
ama tarzın severlerine...
ha öyle bi tarz varmı derseniz

The house of flying daggers
crouching tiger and hidden dragon
Bir zamanlar çinde
Shaolin Tapınağı
Jet Li nin ilk filmleri

izlenebilir çok keyifli ve estetik aslında[signature][hline]Reality is a momentary dream,but a dream is reality for an eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...