Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The order of the stick

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

Hele grubun starmetal aramaya gidecekleri zaman roy'un diğerleri için bluff check atması süper..En çok güldüğüm yerlerden biri de grubun clericinin(Durnan'dı sanırım) Elan'ı Thor'a ayin yaparak iyileştirmeye çalışmasıydı:)))Halflingi hiç sayöıyorum adam başlı başına komedi....
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden harikaa
helede iş yerinde bilumum ciddi tipler cevrenizde dolanirken okuosaniz.. + hasta oldugunuz sekreter ggelip aa sen ne okuosun öle derse (sonrada ne kadar sirinlermish onlarr dediydi) daha bi güzel olyo anlatamam yani..
bazi yerlerde harbi güldüm yani tutamamişti artik[signature][hline]
"Who wants to live forever?"
Deviant
Sosyal ağlarda paylaş

simcikkk ben saten resim cizmiom :P manipule ediom sadece :P aslinda sadeceden fazla ama sonucta ne yaparsam yapiim cizmek kismina girmio :P ama bunun senin anlayişinin üstünde oldugunu bildigimden :P ses cikarmicam bu konu hakkinda :P
simcik ben senin zaten cahel oldugunu bildigimden bu cahelligini bozmak istemedim :p yani sirf iyi niyetli olusumdan gelio seni haberdar etmiş olmayişim .p bilmem anlayabilecegin sekilde anlatabildimmi :p[signature][hline]
"Who wants to live forever?"
Deviant
Sosyal ağlarda paylaş

hop
sen bana ver o biskremi, şeytan doldurur. ben midemi doldurayım şeytan babayı alsın olur mu öyle mantalite? ver onu bana
*!kafa karıştırarak aradan biskremi kapar, yemeye başlar*
ayrıca order of the stick denen davaya olan hastalığımı kelimeler ifade edemez, oku oku bitmemesi ayrı bir güzellik. 80den sonra resmen efsaneleşiyor. karnım ağrıdı gülmekten LOL![signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Lamerlere cevap yok!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...