Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horde kötüler değildiiiir!!!!...

Nimloth

Öne çıkan mesajlar

said:
Sam, 20 Haziran 2005 12:48 tarihinde demiş ki:
kötüüü! kötüüü! biz iyiyiz, siz hem kötü hem de çirkinsiniz ve filmin sonunda kötü ölür, çirkin de madara olur.. :-p

you see my friend, there are two types of people in this world. those with loaded guns and those who dig. you dig.

sanki las vegas'dan bir alinti gibi geliyor ama olmayabilir =p[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bir anlatmışsınız ki tüm dansları görmem lazım artık. çok merak ettim yahu.

troll hatunlarda fena değil ayrıca ama elfte troll de bozar bizi arkadaşlar. o kulaklar varken... ( ki ben bir undead olarak hissizleştim artık :P - allah korusun- )[signature][hline]is all that we see or seem
but a dream within a dream?

Edgar Allan Poe
Sosyal ağlarda paylaş

oyundaki en iyi dans ne male dansı yahu, kırk yıllık dansların şahı moondance'e gay diyenin zevkine zevk demem.. :-p

şukuçiki! aaaav![signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vicious, 20 Haziran 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
uff yafrum o ne bea (işte bunun için NE oldum)

Bende işte bunun için horde oldum[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr
"Punch the gnomes"
Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ractamainus, 20 Haziran 2005 23:23 tarihinde demiş ki:
öyle bir anlatmışsınız ki tüm dansları görmem lazım artık. çok merak ettim yahu.

troll hatunlarda fena değil ayrıca ama elfte troll de bozar bizi arkadaşlar. o kulaklar varken... ( ki ben bir undead olarak hissizleştim artık :P - allah korusun- )

Roses are gray,Violets are gray i am dead and color blind...
AHAHA buna kopuyorum
Özellikle /bye emotesinde demiormu havea bad day bitiriyor :>[signature][hline][Dreadlords]
Regalya
Sosyal ağlarda paylaş

hmm.. şöyle bir sıralama yapmak gerekirse en iyilerden dandinilere giden ırk ve cinsiyetler:

night elf female
human female
troll female (ama sadece bir face var işe yarar ve kaç tane gördüysem hepsinde bu face vardı :-p )
dwarf male
gnome female
human male
night elf male
orc female
gnome male
tauren female
undead female
dwarf female
tauren male
orc male
troll male
undead male

will of the forsaken devamlı açık bile tutulabilse ud male açmazdım horde olsaydım, o kadar iğrenç yani.. female'leri genel olarak önde tutmamın sebebi ise neredeyse bütün ırkların malelerinin karikatür gibi olması..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vicious, 20 Haziran 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
uff yafrum o ne bea (işte bunun için NE oldum)

Sen o nightelf in kaşlarına baksana bi. birazda ayran bıyık ve cene altı kıllı olsa , al sana Mardinli Fadime..

Human female Rulaz. Hilkat garibesi oyun yaratıklarına off taşş ohş olmaz :)[signature][hline]Olympus : Zelda Waxhejo'an
Nebula : Rottin Aquilla
Bloodscap : Hellnar lvl 60 Shadow Priest.
Hellzash lvl 60 Rogue.
Sosyal ağlarda paylaş

çenesiz undeadlere hastayım.Ama kadınları coooookk çirkinnn.[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

1. Ne female
2. Ud female
3. Human female

bide troll ların dansına hastayım :) (tipleri pek iyi diil gerçi)

blizz duy sesimizi undead female lere değişik dans anımasyonu ıstıyoruzzzz , ne o ole lambada yapar gibi sallamalar kolları fln hayret bişi :)

birde ne male'ler direk kalas hiç yakışıklı fln demeyin boşuna :)

p.s: eheh bu arada konu nerden nereye gitmiş :D konu başlığını değiştirin bari Ne female mi yoksa orc female mi daha güsel die :p[signature][hline]WoW
Warsong (eu)
Undead Rogue
Sosyal ağlarda paylaş

undead i nasıl good bir olarak kabul edebililrsiniz ki
ayrıca orclar. bikere bu dünyaya ait değiller. Outsider onlar. Troller bu dünyaya ait ama Thrall ın kendisi bile trollerin horde a üyeliğini seven biri degil.

Bikere 1.si warlock lar evildir. human falan farketmez.
Artı undeadler evildir. Taurenler natural olabilir ama onurdan söz ediyorsanız bu oyundaki karakterleri oynayanların ırkı degil pc basında oturanlardır. Npc ile dovusen quest yapan adamlara dokunmazdım ama başım öle şeyler geldi ki öle kalleşlikler geldiki Horde gördüğümde imkanım varsa canlı bırakmıycagıma söz verdim. Hatta bana gri gözükenler dahil. Onursuz davranısları her iki taraftada yapan vardır eminim ama horde gibisini görmedim. Artı cesetlere karizma diyorsanız?? ah nediyim adamın cenesi yok düşmüş falan cigerleri yok nefes alıyo yemek yiyo. Kendine attıgı healın aynasıyla baskasını heal ediyo zaten undead lerin bu yonu cok sacma olmuş. ölüysen nefes niye alıyosun? artı negüzel war3 de heal büyüsü undeadlere dmg veriyordu death coil heal ediyordu bunu da yapsalarda cok guzel olurdu. Undead priestlerin heal i death coil olurdu işte taurenleri orcları heal edemeyeceği için Undead olmanın dez avantajını cekerlerdi. Mesela bana kalırsa Undeadler criticle da yememeli. Sleep de. Neyse bunlar oyunun dengelerini cok degistirir ama olsun horde alayı evil. Cok nadir good cıkar. Onur monur hikaye hiç bi tarafta aramayın artık kanlı düşman iki taraf gördüğünüz yerde katledin
:P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...