Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horde kötüler değildiiiir!!!!...

Nimloth

Öne çıkan mesajlar

Ben horde'dan bahsederken kullanılan kötüler benzetmesinden hiç hoşnut değilim. Bundan sonra horde'a kötüler değil çirkinler diyelim. Nasıl?[signature][hline]Golge-i_Khan, 12 Haziran 2005 21:37 tarihinde demiş ki:
küçükken voltranı izlerdim. Hep aklıma takılan kötülerin neden her bölüm yeni baştan bir robot yapmak yerine, 3 bölüm bekleyeyip 3 robot ile voltranı; alt ekmedikleriydi.

bunu çok düşündüm ve su içiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kötüüü! kötüüü! biz iyiyiz, siz hem kötü hem de çirkinsiniz ve filmin sonunda kötü ölür, çirkin de madara olur.. :-p

you see my friend, there are two types of people in this world. those with loaded guns and those who dig. you dig.[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

evet alayımz çirkin.. ama benim goold white cow um ayrı çok şirin oldu ya o :)[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Ne çirkin'i ya bizler yakışıklıyız.Asıl çirkin olanlar Night Elf'ler...[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

pardonda W3 de orclardan daha karizma daha onurlu ve gururlu bir ırk yoktu biliyorsam...[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 20 Haziran 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
NE female gibisi var mı be?

Twilek female..[signature][hline]Golge-i_Khan, 12 Haziran 2005 21:37 tarihinde demiş ki:
küçükken voltranı izlerdim. Hep aklıma takılan kötülerin neden her bölüm yeni baştan bir robot yapmak yerine, 3 bölüm bekleyeyip 3 robot ile voltranı; alt ekmedikleriydi.

bunu çok düşündüm ve su içiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bencde cırkınsnz kardesım sırf oyuzde bızımkılere ters cıkıom horde acalım dıolar actırmıom cırkınsınız napalım[signature][hline]Delıkanlım İşaret Aldığın Gün Atandan
Yürüyeceksin...Millet! Yüreyecek Arkandan
Kucuk Gorme....Hor Gorme Delikanlım Kendini
Şu Kırık Abideyi Yüceltecek Taştasın
Yürü Hala Ne Diye Oyunda Oynaştasın!!!??
FATİH'in İstanbul'u Feth Ettigi Yastasın!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 20 Haziran 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
NE female gibisi var mı be?

Orc Female ?[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 20 Haziran 2005 15:14 tarihinde demiş ki:
Şaka di mi?
Kurbağanın bir üst sınıfı be orc female.

en atletik femal orc lar oyundaki bi kere.dwarf female leri incemeni tavsiye ederim kurbaga acisindan[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

gnomelar süperdir onların o gülmelerine özellikle gnome rogue ların stealth modda yurüyüşlerine acaip hastayım. gülmekten geberiyorum:P horde ların kötü oldugunu buradan cıkarabiliriz nasıl kıyıyorlar o minicik şirin şeylere:P[signature][hline]WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...