Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Back to The Future

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

said:
Cermy, 27 Kasım 2004 19:41 tarihinde demiş ki:
önce demek istedin heralde :D

bence sonra demek istedi. Çünkü Star Wars en iyi yapılmış trilogy ikinci en iyi olarak da back to the future ı diyo. Yani zaman değil iyilik bakımından sıralıyor kendisi.[signature][hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Ne kadar gereksiz bir olay :)
Sosyal ağlarda paylaş

aa vizyon diye bi bölüm varmış..pardon yeni farkettim de..[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asinanyavuz, 27 Kasım 2004 20:27 tarihinde demiş ki:
said:
Cermy, 27 Kasım 2004 19:41 tarihinde demiş ki:
önce demek istedin heralde :D

bence sonra demek istedi. Çünkü Star Wars en iyi yapılmış trilogy ikinci en iyi olarak da back to the future ı diyo. Yani zaman değil iyilik bakımından sıralıyor kendisi.

oda mantıklı tabi :) yanliş anlamiş olabilirmişim demekki :D[signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm![/b]
Sosyal ağlarda paylaş

film arkası goruntulerini ve director anlatımlarını mutlaka izlemenizi öneriyorum eger btf hayranıysanız, cunku 1000lerce kez bile izleseniz filmin yapım asaması we kesilen bolümleri izleyince hakkaten 4üncü bi sok geciriosunuz:p (özellikle part1 de inanılmaz onemli kesilmis sahneler war)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...