Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K.Erciyes - Beşiktaş

jacabo

Öne çıkan mesajlar

said:
2pac, 06 Ağustos 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
kartalımıza başarılar cok güzel bi açılış olcak beşiktaş 4 den fazla atacak

futbolu biliyorsam konuşuyorum

HAHAHHAHAHAAAHAHHAHA :D :D :D

koptum ya....[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 06 Ağustos 2005 20:30 tarihinde demiş ki:
Oh lige iyi başlamanın dayanılmaz hafifliği , bu sene yine kırmızı kartlar bizim için sahada uçuşacak anlaşılan. Ne güzel valla.

Sen git adama ana avrat küfret sonra gene kırmızı kartlar falan filan de. Ya biraz mantığınızı kulalnın ya. mantık abi ya biraz olsun azıcık ucundan yeterli olur. Adama küfrediyor burdan görebiliyoruz. ne göstercekti hakem?[signature][hline]
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerasyon bu sezon iyi transferler yapmış.Baya verim alır bunlardan.
Zaten 2 sezondan bu yana Fenerasyonun oyununu beğeniyordum gerçekten güzel saldırıyorlardı.
Ama birkaç eksikleri vardır.
Bunları tamamlayıp şahane takım yaratmışlar...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü bi başlangıç yaptık.
Böyle olmaması gerekirdi tabiki.

Herneyse önümüzdeki maçları kazanıp yolumuza devam etmeliyiz.[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zydar, 06 Ağustos 2005 21:21 tarihinde demiş ki:
Sen git adama ana avrat küfret sonra gene kırmızı kartlar falan filan de. Ya biraz mantığınızı kulalnın ya. mantık abi ya biraz olsun azıcık ucundan yeterli olur. Adama küfrediyor burdan görebiliyoruz. ne göstercekti hakem?

beraber ettiniz galiba küfürü ? Biz maçı izleyenlerce göremedikte.
Demeseydınız ama o kadar ağır laflar hakeme oturmuştur.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pac, 06 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
hangizinzin sergen gibi topcusu var

aman olmasın pls maçtan sora karı kız peşinde koşan içki sigara gibi bilumum maddeleri kullanan sadece duran toptan gol atan adamımız mumkunse olasmın pls b@p[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, herkes beşiktaşa düşman. Federasyonda hiçkimse geceleri uyumuyo plan kuruyo "napsak da şu beşiktaşın ayağını kaydırsak" diye, uefa "yaw beşiktaş uefa kupasında yer almasın bişeler yapmalı" diyo, hakemler "aha beşiktaş maçı mutlaka kırmızı kart çıkarmalı nolursa olsun" diyo.

Dediklerinizde azıcık, birazcık mantık tutar olsun ya. Her yenilen kötü skor alan başlıyo federasyon şöle kötü bize böyle kötü. Hakem şöyle satılmış böyle kötü şu penaltı verilmedi, rakibe şöle prim verilmiş böle vaat verilmiş.

Bu kadar da olmaz ki...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

bir puan kaybı yaşandığında neden federasyona yada hakemlere saldırıyosunz kardeşim? Bıkmadınız mı ya?

Ufacık çocuklar gibisiniz, biraz delikanlı gibi kabul edin sonucu. Biz dün berabere kaldık ne hakemlere nede federasyona suç attık.

İlk maçtan bravo yani.. süper bi başlangıç..

Bu lig bitmez sizin sayenizde..[signature][hline]
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 06 Ağustos 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
Evet, herkes beşiktaşa düşman. Federasyonda hiçkimse geceleri uyumuyo plan kuruyo "napsak da şu beşiktaşın ayağını kaydırsak" diye, uefa "yaw beşiktaş uefa kupasında yer almasın bişeler yapmalı" diyo, hakemler "aha beşiktaş maçı mutlaka kırmızı kart çıkarmalı nolursa olsun" diyo.

Dediklerinizde azıcık, birazcık mantık tutar olsun ya. Her yenilen kötü skor alan başlıyo federasyon şöle kötü bize böyle kötü. Hakem şöyle satılmış böyle kötü şu penaltı verilmedi, rakibe şöle prim verilmiş böle vaat verilmiş.

Bu kadar da olmaz ki...

Tamamen aynı düşüncedeyim dostum +123124453[signature][hline]
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 06 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
Yaw yanlız merak ettim her istenilen sonuç alınamayan maçtan sonra "abi şu penaltı nası verilmez kesin para aldı adi hakem, yuh şu penaltıya bak buz gibi vermediler" lafından sıkılmıyo mu insanlar. Her kötü biten maçta neden verilmeyen penaltı olur, doğanın kuralı mıdır?
şimdi ben de merak ettim o pozisyonla maçın sonucunun ne alakası var.

mantıktan yorumdan bahsetmişsin ya bana o pozisyonun yorumunu yap. hakemin önünde sadece 2 kişi varken bukadar bariz birşeyi geçmenin anlamını söyle.

Her kötü biten maçta neden verilmeyen penaltı olur, doğanın kuralı mıdır?
---
allah aşkını şunu yazarken çok düşündün mü? ne alaka lol. pozisyon penaltıysa penaltıdır bunun kötü biten maçla iyi biten maçla alakası yok
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonick, 06 Ağustos 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
said:

aman olmasın pls maçtan sora karı kız peşinde koşan içki sigara gibi bilumum maddeleri kullanan sadece duran toptan gol atan adamımız mumkunse olasmın pls b@p

delikoanlı topcu karı kız peşinde de koşar sigara da içere alkol de alır

bazı ları gibi gay olmasından iyidir[signature][hline]
ThuG_Life
WEST SIDE IS THE BEST
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pac, 06 Ağustos 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
said:
Cintonick, 06 Ağustos 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
said:

aman olmasın pls maçtan sora karı kız peşinde koşan içki sigara gibi bilumum maddeleri kullanan sadece duran toptan gol atan adamımız mumkunse olasmın pls b@p

delikoanlı topcu karı kız peşinde de koşar sigara da içere alkol de alır

bazı ları gibi gay olmasından iyidir

@2pac abi nası konusuypsun yaa öle delikanlı topçu fln.. yaş kaç abi senin..?[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu adamın özel hayatından size ne.
Çıkar topunu oynar iyiyse yapsın istediğini
kötüyse gitsin antremanlara başlasın.
Ahlak bekçisimisiniz ? İstediği yerde koşar adam size mi kalmış
Çok gereksizsiniz hakkaten yorum yapmak yersiz ya...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 06 Ağustos 2005 21:34 tarihinde demiş ki:
şimdi ben de merak ettim o pozisyonla maçın sonucunun ne alakası var.

mantıktan yorumdan bahsetmişsin ya bana o pozisyonun yorumunu yap. hakemin önünde sadece 2 kişi varken bukadar bariz birşeyi geçmenin anlamını söyle.

Her kötü biten maçta neden verilmeyen penaltı olur, doğanın kuralı mıdır?
---
allah aşkını şunu yazarken çok düşündün mü? ne alaka lol. pozisyon penaltıysa penaltıdır bunun kötü biten maçla iyi biten maçla alakası yok

Nedense ama her takımın her kötü giden maçında mutlaka verilmeyen penaltı oluyor, ne hikmetse de bu verilmeyen penaltı sayısı aradaki fark +1 oluyor. Yani berabereyse 1, bir farklı yenilgiyse 2, 2 farklı yenilgiyse 3 vs... Herşeyi geçtim koskoca beşiktaşın bir penaltıya muhtaç olacak kadar kötü oynayacağını düşünüyosan zaten bırak o oyunla berabere kalsın yenilsin -bu diğer takımlar için de geçerli-.

Neyse şimdi gelecek cevap belli zaten "ama o pozisyon penaltıydı aç bak". O yüzden daha fazla yazmanın alemi yok.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 06 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
Yaw yanlız merak ettim her istenilen sonuç alınamayan maçtan sonra "abi şu penaltı nası verilmez kesin para aldı adi hakem, yuh şu penaltıya bak buz gibi vermediler" lafından sıkılmıyo mu insanlar. Her kötü biten maçta neden verilmeyen penaltı olur, doğanın kuralı mıdır?

maci izledin mi?

muneccimlerle iliskini de aciklamisin, bi denklem de ortaya koymusun sonraki mesajinda, supermisin.[signature][hline]TOiO

[Bu mesaj Dela tarafından 06 Ağustos 2005 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı maçlar vardır süper oynarsın 3-5 gol atarsın verilmeyen penaltılara itirazın olmaz.

Bazı maçlar vardır didinirsin uğraşırsın olmaz atamazsın gol.Herşeye muhtaçsındır o anda.
Verilmeyen bir penaltı adamı çileden çıkartır.

kapiş mi?[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız sadece ilkyarıyı radyodan dinledim,dolmuş şöförü ve İstanbul Trafiği sağolsun:D,genel olarak atak yapan ,pozisyon bulan ve girdiği pozisyonları değerlendirmeyen takım Kayseriydi,ikinci yarıyı dinlemediğim için yorum yapmayacağım,sıra galatasarayda bi de onlar berabere kalsın tam olur artık ehue[signature][hline]Blood never ends without the power of wisdom!!
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ana kadar yüzlerce maç izledim benzer durumda, farketmiyo, takım süper de rezil de oynasa galibiyet olmadı mı mutlaka bi penaltı bulunuyo verilmeyen. Zaten federasyon da hakemlerde takımınıza 3 oyuncu fazla oyuna başlatıp 2 gol avansla başlattırmasa yaranamicaklar heralde. Adi hakem satılmış federasyon. Başka söz yok. Geçen sene Beşiktaşın daha kaleye ilk şutunu 35.dk da çektiği bir maç vardı ki o de isabetsiz şuttu. O maçta bile başladı aynı mantık "yuh hakeme, adi federasyon" demeye.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...