Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray sonunda Pires'i transfer etti..

zydar

Öne çıkan mesajlar

ntvde geçen gün bi program vardı menajerlik müessesesi tartışılıyordu 3 fifa lisanslı türk menajer ile. Adını hatırlayamadığım ama ortalıkta çok gözüken menajer şöyle dedi bu transferle ilgili:"piresin menajeri curbisi tanıyorum. kendisiyle konuştum. kendisi türkiye pazarına girmek istiyor. o yüzden pires'i ikna etme turları var. olabilecek bir transfer" tam olarak böle olmasa bile yakinen böle demişti. ben de gs kesin alamaz diordum bunu duyana kadar.. yine de bana olmayacakmış gibi gelio. yerine başkası gelir ama.. bu saatten sonra kim gelir o da ayrı mesele.. yattara mesela :)[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

Bir Fenerbahçeli olarak çok sevindim. Galatasaray olmazsa Fenerbahçe olmaz, Fenerbahçe olmazsa Galatasaray olmaz. İşte şimdi Lig'de mücadele zevk verecek.

Not: Ahmet Çakar NTV'de iyi atıp tutmuştu, ayrıca g.t olduğu için de sevindim. :)[signature][hline]Biz Sultanî için, "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

manti neye sevindin soyle bizde sevinelim ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

bende ona rofl oldum zaten adam alınmış gibi yorumlar yapmıs birden içerigi okumadan =)[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonick, 05 Ağustos 2005 03:49 tarihinde demiş ki:
bende ona rofl oldum zaten adam alınmış gibi yorumlar yapmıs birden içerigi okumadan =)

said:
Spidee, 05 Ağustos 2005 03:47 tarihinde demiş ki:
Çok güzel söylemiş de keşke Pires'i almadığımızı da okusaymış =)

başka bir sitede de alındığı yönünde bişeyler okudum, burada da görünce bi FBli olarak sevindiğimi sıcağı sıcağına samimi bi şekilde söyleyeyim dedim..ayrıca "rofl" bana kalırsa dünyanın en gereksiz tabiri..lütfen bana "rofl" olma..[signature][hline]Biz Sultanî için, "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

ben rofl gördüm.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

Pires'ten mesaj var

Parisien'e konuşan yıldız oyuncu, başkan Özhan Canaydın ile Paris'te bir araya geldiğini açıkladı Kendisine 3 yıllık ilgi çekici kontrat önerildiğini belirten Pires, "İnceleme aşamasındayım" dedi.

Arsenal'ın yıldızı Robert Pires'in Galatasaray'a gelip gelmeyeceği tartışıla dursun, sarı-kırmızılı yönetim bu konuda çalışmalarını sürdürüyor. Yıldız oyuncunun, Arsenal'da kalacağının açıklanmasına karşılık, sarı-kırmızılı yöneticiler, bu transferde geri adım atmazken, ısrarlı takiplerinin karşılığını gördüler. Fransa'nın Parisien gazetesine konuşan Pires, Galatasaray'ın teklifinden çok mutlu olduğunu ve kesinlikle gözardı etmediğini açıkladı.

ÇOK İSTEKLİYDİLER
Gazeteye, sarı-kırmızılı kulübün başkanı Özhan Canaydın ile kısa süre önce Paris'te bir araya geldiklerini ifade eden Fransız oyuncu, "Benim açımdan gerçekten çok hoş ve önemli bir görüşme oldu. Bana karşı çok nazik ve istekliydiler. Bana 3 yıllık ilgi çekici bir kontrat önerdiler" diye konuştu. Pires, Türk kulübünün teklifini dikkatli bir şekilde incelediğini belirterek "Şu an için kimseye kapıyı tamamen kapatmış değilim" demecini verdi.

TÜRKİYE'DE OYNARIM
İngiltere'de çok güzel günler geçirdiğini ve Arsenal'da oynamaktan dolayı son derece memnun olduğunu anlatan Pires sözlerine şöyle devam etti: "Galatasaray'ı Şampiyonlar Ligi'nden tanıyorum. Avrupa'da iyi bilinen bir takım. Eğer şartlar uygun olursa neden Türkiye'ye gitmeyeyim." Pires'in bu açıklamaları sarı-kırmızılı camiada bahar havası estirirken, şimdi Fransız futbolcudan gelecek net yanıt bekleniyor.

kaynak:Fotomac[signature][hline]Şerefli Yaşamın Bir Dakikası Bile Amaçsız Yaşamın Yıllarına Bedeldir

Sosyal ağlarda paylaş

o adam gelsin bize disimi kirarim . maymun olduk paramiz pulumuz yok iste neymize bizim yildiz topcu .

3-4 sene dandik kadroyla elimizden geleni yapip mali portreyi duzeltmek lazim bence . 8 milyon euro 1 adam bozar bizi .[signature][hline]Fiery angels fell . Deep thunder roared around their shores... Burning with the fires of Orc.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 05 Ağustos 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
3-4 sene dandik kadroyla elimizden geleni yapip mali portreyi duzeltmek lazim bence . 8 milyon euro 1 adam bozar bizi .

Mali portreyi düzeltecek adam da lazım ama. Özhan Canaydın'ı da o amaçla getirdik, çok düzeltti sağolsun..[signature][hline]Click!
Welcome back!!
Sosyal ağlarda paylaş

gs bence bıraksın peşini. devam ettikçe rezil oluyor. o yaşta bi futbolcuya verilmeyecek paralar. türkiye ligi'nin ne kadar üstünde olursa olsun verilmez. o parayla gidip eksiklerini kapamaya çalışsa gs taraftarı daha mutlu olur heralde.[signature][hline]Dextra, 29 Ekim 2001 00:40 tarihinde demiş ki:
Minoc'da fisherman'e Igor buy dedim. Göctük.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...