Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekşi Sözlük Ele Geçirilmiş

DeadSouL

Öne çıkan mesajlar

Cumhur'a lamer deyip durdunuz. Adam çok sinirlenmiş olacak ki Ekşi Sözlük'teki tüm kullanıcı bilgileri vs... ele geçirmiş :) Buyrun bu da screenshot;

[spo1=Tıklayın][/spo]
(haberin kaynağı http://shiftdelete.net )

Cumhur'u tanımayanlar için bu elemanın sitesini de verelim;
http://cumhur.blogspot.com/

Şimdi, herşey iyi hoş da Ekşi Sözlük'tekiler bu hareketin cevabını fazlasıyla vereceklerdir. Cumhur'un sitesinde bulunan o fotoğrafı photoshop ustadları ne hale sokacak bunu çok merak ediyorum doğrusu

[signature][hline]İnternet ve Teknoloji | ICQ | XFire | StarCraft Battle.Net Günlüğü

[Bu mesaj DeadSouL tarafından 31 Temmuz 2005 22:24 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız şöyle de komik bir durum söz konusu ki ssg yanılmıyorsam Microsoft'ta çalışıyordu ve de Cumhur'un kullandığı e-posta Microsoft'a ait :). Bundan sonra olabilecekleri hayal gücünüzün sınırlarına bağlı olarak az çok tahmin edebilirsiniz. Sonra www.cumhuronat.com sitesine whois çekince (http://www.whois.sc/cumhuronat.com) ev adresi, telefon gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Şimdi bu adama, onlarca insan sevgi(!) mesajları yollarsa ne olacak?:) Cumhur kanımca hiç stratejik davranmamış. Tüm seceren ortadayken sen git böyle birşey yap; sonları başı ağrırsa hiç şikayetçi olmaya hakkı yok.

[signature][hline]İnternet ve Teknoloji | ICQ | XFire | StarCraft Battle.Net Günlüğü

[Bu mesaj DeadSouL tarafından 31 Temmuz 2005 22:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İ love youu Cummuurr !!!

Cummur fan club kurmuştum zamanında kimse sallamadı
İşte Cummur
İşte Sözlük !!![signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Kukilerimizi çaldı

ama kedi tırmık attı kaçtı gitti[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

hmms aslinda bir websitesi hacklenmesinin gasptan farki yok bunu boyle dusunun.

yalniz tek olay biz herseyi herkesten iyi biliriz havasindaki eksisozluk bilgisayar tayfasina iyi oldu.

ama yinede yapilmamasi gereken bir gasp[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lamerize, 31 Temmuz 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
Adam bence kötü bişey yapmamış egosunu tatmin etmiş (:

Bence de kötü değil ama stratejisi, yukarıda açıkladığım nedenlerden dolayı sıfır :).[signature][hline]İnternet ve Teknoloji | ICQ | XFire | StarCraft Battle.Net Günlüğü

[Bu mesaj DeadSouL tarafından 31 Temmuz 2005 22:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence adamın taktiği güzel.Ben de olsam aynı taktiği kullanırdım.Çoğunuz görmüyosunuz dimi adam fake bi resim koyup ayrıntılı şekilde bilgi veriyo ki salak olduğunu zannedip ona musallat olsunlar.Ama bu tamamen yalan.Sadece onun salak olduğunu düşünenlere zaman kaybı yaratıyo ve onları boşuna uğraştırıyo.Onlar da aptal bu adresini yazmış gidip dövelim derken gidince aa böyle adres yokki burda derse şaşırmayın.

ps. bana öyle bakmayın adım cumhur diil :D
2. not: adı zaten cumhur değil de ben yine de o kişi diilim ... :)
[signature][hline]"Ciddi ol sinirlendirme beni"

[Bu mesaj KahnX tarafından 31 Temmuz 2005 23:06 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KahnX tarafından 31 Temmuz 2005 23:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

klasik cumhur.

parlak adam aslında, güvenlik alanında bir şeyler biliyor, uyguluyor da ama işte cumhurluk yapıyor egomu tatmin edicem diye. bakın ne yaptım ekieki ler hoş durmuyor, ama birikimi, ya da gördüğüm anladığım kadarıyla bilgisi saygıyı hakediyor.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...