Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Max Payne 2 Screen Shot [8 ADET]

Skymaster

Öne çıkan mesajlar

mafia hikaye harici kötü ya araba kovalamacasını bir yana koyarsan. nerede max payne'deki keyif neede mafia. bir de gerizekalı save yapmama olayı berbat, limanda takıldım bıraktım. nerede max payne'in gelmiş geçmiş en iyi save sistemi..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

bence max payne önceden polisti ya. o yüzden hapiste kalması gerekenin çok daha az şekilde hapiste kalıp kötü adamları temizlemesi için dışarı salınacak. yani işini yapmaya devam edecek.[hline]Sen ağlama dayanamam
Ağlama, gözbebeğim, sana kıyamam
Al yüreğim senin olsun
Yüreğim bende kalırsa yaşayamam

Sosyal ağlarda paylaş

max payne 1 i 17 saat bilg başından kalkmadan bitirmiştim
bakalım 2. si ne kadar sürücek
e tabi 1. geldiğinde bi dumur wardı bullettime falan görmemişiz daha önce tabi acaip sarmişti
2. de bi yenilik olur işallah
silah harici tekwando modunda olduğu gibi
yada deişik bişiyler ne bileyim
Sosyal ağlarda paylaş

Olayın aslı anlaşıldı, aslında o max payne'nin yaşlanmış hali değil. BABASI!!!

:P ŞAKA ŞAKA

bu arada bunları yaptım, bitirdim. Elektirikler gece 1:00 kusurda kesildi, 2 de geldi. Baştan yaptım :(

heralde 3drealms kestirdi elektirikleri :P[hline]E-Mail : Skymaster
Icq Uin : 740943 | Web site : Skymaster Offical Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

Mafia ile Max Payne'i karşılaştırmadaki anlamı hala anlamış değilim... Mafia tamamen klişelerden oşluşmuş, o dönemi yansıtan bir film gibiydi. Farkettiysen oynarken paso araya movie'ler giriyordu, traji-komik sahneler yaşanıyordu. Yenisini yaparlar, karakter farklı olur. Don Salieri bildiğim kadarıyla hala ölmedi; senarist değil mi, yazar uygun senaryo sürer piyasaya. Max Payne ise Matrix'ten sonra Bullettime'ı çıkararak slow motion kamera olayını insanların gözüne sokmak için çıktı. Gel gör ki ikisinde de aynı motor kullanıldı. Yani yeni grafikler, yeni versiyonlar anlamına geliyor... İkinci bir film, farklı bi bakış açısıyla çekilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...