Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ASLA Alınmaması Gereken Oyunlar

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Barbie Fashion
ve
Shrek 2
cdcide alanı dövüyoruz biz.
Ha bir de
Driver 3 var o apayrı bişiy...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeIlow, 22 Temmuz 2005 13:53 tarihinde demiş ki:
bilmem ne fightrer babes mi ne vardı onu almayın sakın :D

bikini karate babes :D
4 cd üstelik. aman diyim.
ayrıca birkaç istisna dışında filmlerin akabinde çıkan oyunlar para tuzağıdır, alınmamalıdır. korsan alsanız bile gidip alana kadarki yüdürüğünüze, yol masrafınıza, oyunun hard diskte kapladığı yere, yüklerken harcanan zamana yazıktır.
bir de oyunu satan elemanın önerdiği oyun genelde kolpadır, dikkatle yaklaşılmalıdır.
istisnalar kaideyi bozmaz tabii ki:-)[signature][hline]beş hececiler
Hiç Bitmeyen Efsaneler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sparkcaster, 22 Temmuz 2005 13:30 tarihinde demiş ki:
M&M 9

ayıp ya gayet de zevkli oyundur. ben de oyun çıktığında 1 gün oynamaya çalışıp atmıştım bir kenara, kötü deyip geçiyordum sorana. sonra sıkıldığım bir zaman oturdum zorladım kendimi, 2 gün sonra bağımlısı olmuştum. nasıl bittiğini anlamadım çok zevkliydi.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS SIMS ....[signature][hline] Sezercik, 11 Haziran 1981 tarihinde demiş ki:
Vurmayin abiler ,vurmayin ablalar...

Haydi kafalar Telekoma[/b]
Yukarda yazılanların hepsi geyiktir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...