Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim 500 milyar ister- 23 haziran

Raid3r

Öne çıkan mesajlar

o soru kesinlikle telefon.düşünürmüsünüz telefon ilk yapıldığında bir telin iki tarafına ses götürüyordu. adam niye kısa mesafede böyle bişey kullanmamız gerekir ki dedi o yüzden.[hline]How can you see into my eyes like open doors.
Leading you down into my core
where I've become so numb.
Without a soul
my spirit's sleeping somewhere cold
until you find it there and lead it back home.

Sosyal ağlarda paylaş

Adam dedi ki: Ben memurum 480 milyon maaşa çalışıyorum. 125 milyar benim için çok büyük para

E be kardeşim madem çok büyük para (21 yıllık maaşının toplamı) ne diye bilmediğin soruyu atarsın. Madem emin değilsin çekil git. Bu kadar hırs yaparsan olacağı budur. Kahretti adam beni. Hayır ben sorunun cevabını da bilmediğim halde kahroldum. Adam bariz attı cevabı, hiç bir destekli nedeni yoktu telefon ile gramafon arasında tercih yapabilmek için. Çok üzüldüm adamın alamamasına ama bu sonuçta tamamen kendi suçu. 4 sene çalışmış ama hırsının kurbanı oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

ehe adam heralde oynayacak. yarışma şıklı olduğu için çoğu soruyu mantık zinciri çerçevesinde çözümleyebiliyorsunuz. ayrıca zaman limiti de yok, oh kebap. bırakın da olayın içine biraz psikoloji girsin, kenan amca da oynasın elinden geldiğince. yoksa her hafta alırdı biri 500 milyarı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu topic gösterir ki PATİCİK forumları inanılmaz bir noktaya varmıştır. Resmen bir topluluk olmuş, forumdan canlı sohpet platformuna taşınmıştır. Bana sorarsanız en müthiş forumudur Türkiye tarihinin.

Buradaki tüm kullanıcıların ortak noktası acaba Ultima Online Kullanıcısı olmaları mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
beyler gazeteler falan yazdı övdüler adamı baya sonra da haliyle gaza geldi hersey bir kenara ilk defa 500 milyarı kazanan olmak için hevesliydi o adam. ve cokda iyi genel kültürüde vardı. hedefinizi hep yüksege koyun arkadaşlar bikaç başarısızlık olsada sonunda elbet galip gelen siz olucaksınız.

tek hatası cok somut düşünüyor esprileri anlamıyor
soru aslında cok cok basitti öyle abzurb bişi deil
hangi yıl ,icat edildigini bilerek sorunun cevabını kendi verdi ama dogru sıkkı kaçırdı, konsatresi bozuldu ondan yanlış cevap verdi

gramafon ozmlar icat edildiginde zaten direk hitap ettikleri ve yaptıkları ortada calıyosun plakları ses cıkıyor anlaması basit

ama telefon genel kapsamlı bişi ve ozmlar kullanılması saçma geliyordu . nitekim şu günümüzde bu telefon gibi cok cok büyük icatlar da hep icat edildigi tarihlerde aynı rutherfordun telefon için söyledigi cümleler de oldugu gibi anlamsız bişi olarak lanse edildi..

sorunun bir diğer ipucu verdigi nokta ise gramofon rutherford oı sozu soyledigi yıl icat edildi telefon 1 sene once
ozmlarda bi icat olunca hemen yayılmaz halk arasında ve başkanada pat diye ulaşıp yorum yapması beklenmes 1 sene gibi bir süre bunun için yeterli ama aynı sene içinde böle bi icat olup hemen genelleme yapılmıyo pat diye ben bunu buldum diyip cıkılmıyor ortalıga[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
dikla
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 01 July 2003 12:23 tarihinde demiş ki:
said:
Brad, 23 June 2003 21:47 tarihinde demiş ki:
Fırat Zengin 2 senelik yarışmaya 5 senedir hazırlanıomuş...
lol...
anca bizde olur böle şeyler....

o yarı$ma zaten 5 senelık[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

adam yarışmayı gördüğü gibi haszırlanmaaya başlamış :D[hline]
Deliren Tavuskuşu 5 kişi yedi.........
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...