Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Döner Kebap

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar bu resim manowar - kings of metal klibinden alıntıdır daha önce açıldı mı bilmiorum arama yapçak zamanım yok üzgünüm hemen yaziim
abimle klibi izlioduk bir anda donduk birbirimize baktık ve koptuk bizi güldüren ne miydi resme bakın ve görün tam olarak ne olduğunu sölemiorum tam yarılın die sadece ipucu "DONER KEBAP"
Döner Kebap

[Bu mesaj b1vRiP tarafından 24 Temmuz 2005 15:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hauha hjaha krize girdim koydum tekrardan

[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

Norton_Antor, 05 Ağustos 2004 00:42 tarihinde demiş ki:
mp3 günah kullanmayın

[Bu mesaj Hell_Angel tarafından 24 Temmuz 2005 15:32 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Hell_Angel tarafından 24 Temmuz 2005 15:33 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Hell_Angel tarafından 24 Temmuz 2005 15:46 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Hell_Angel tarafından 24 Temmuz 2005 15:48 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım üstteki linkten gir gözükür
abi çok süfer hala gülüoz ya
ps:hell angel olmadı babam resim link resim deil direk olmaz o yüzden anca properties den resim linkini alcan[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.

Değiştir|Gidiş|Önemli
Bip bip düüt Bivrip...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
b1vRiP, 24 Temmuz 2005 15:35 tarihinde demiş ki:ps:hell angel olmadı babam resim link resim deil direk olmaz o yüzden anca properties den resim linkini alcan

alla alla bende gözüküyo ama ..
Ps : Bu sefer oldu sanıırm:p[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

Norton_Antor, 05 Ağustos 2004 00:42 tarihinde demiş ki:
mp3 günah kullanmayın

[Bu mesaj Hell_Angel tarafından 24 Temmuz 2005 15:47 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Hell_Angel tarafından 24 Temmuz 2005 15:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HymnOfSnuk, 24 Temmuz 2005 15:37 tarihinde demiş ki:
abi onu oraya asmadaki mantık nedir onu anlamadım. :B

fenasi kerim gibi bir mantık bu da herhalde=)[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HymnOfSnuk, 24 Temmuz 2005 15:37 tarihinde demiş ki:
abi onu oraya asmadaki mantık nedir onu anlamadım. :B

yemek standi yahu oyle cok enteresan bisi diil

ha ama bir gun stadyum konserine gitsen, tribune anlamsizca doner kebap pankarti acsan... ulan super fikir uygulamak lazim[signature][hline]RKÜTMEYIN ULAN VAKVAKLARI!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...