Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çocukluğunuzda neler dinlediniz?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

ebn yavaş yavaş hatırlamaya başladım..deli gibi yeni türkü dinlerdim..yonca yı dinlerdik..yalovada meşhurdu..nilüfer dinlerdim..bunlar kıraldı:)sonra bir ara offspring dinlemiştim..ama genelde pop dinlerdim..[hline][ quote ]SolidSnake, 14 June 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
bissürü beleş kız istiyom nihaha [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

levent yüksel (ilk albümü süperdi)
sertab erener (lal albümü süperdi)
bir ara tarkan, (ikinci albümü) mustafa sandal (ilk albümü)
mfö abim çaldıkça
türkçe pop'un fantaaazi ile karışmasından önceki dönemde çoğu şarkıyı beğenirdim, o zamanlar batı pop'u gibiydi, kalite şimdikinden daha yüksekti kesinlikle. 90'ların ilk yarısına bakın çok güzel şarkılar görürsünüz (mahsun kırmızıgül'ün ilk kasedinden sonra bozulmaya başladı işte)

yabancı olarak o yılın hoplama-zıplama şarkısı genelde, scatman, mc hammer gibi. arcane misali :-p

yabancı bir de elvis presley, micahel jackson cidden çok hoşuma giderdi. bugün de seviyorum. mj'in kliplerine hastaydım fakat, dans kliplerini onunla sevdim ve ondan sonra nefret ettim. (önüne gelen boyband, yeni yetme dansetmeye başladı mertlik bozuldu) bugün seyrediyorum bad, smooth criminal, leave me alone'u da o kadar kaliteli klipler yok bugün kardeşim. mj kliplerinin hemen hepsi film gibi seyredilir müziği de kapasan..

bir de abimin çaldığı bazı yabancı parçalar çok hoşuma giderdi, farkında olmadan bugün de beğendiğim queen, guns'n roses, u2, the cure'u felan o vakitler de kulak misafiri şeklinde dinliyormuşum meğer..

ekleme: "bişileri unutuyordum" diyordum tam mesajlara tekrar göz gezdirirken adaşım barış abi'yi hatırladım. nur içinde yatsın o da hemgüzel müzik yapardı hem de gösteri insanıydı. ne ağlamıştım öldüğünde..

bir de zeki müren'i unutmuşum, dinlediğim zamanların hemen hepsi babamla beraber yolculuk esnasında filandır ama zaman içinde gerçekten sevdim, bugün de severim ve saygıyla anarım. o da nur içinde yatsın, böyle bir ses, böyle bir teknik türklerin bütün tarihinde var mıdır bilemiyorum. ben yabancı da henüz duyabilmiş değilim bu kadar ustalıkla kullanabilen sesini..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

[Bu mesaj Sam tarafından 27 June 2003 18:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yonca evcimik dinlerdim paso... Bide bi klip vardı birisinin hep böle iki kişi silahlarla çatışırdı kızla dans ederlerdi filan onu severdim :) Sonra vitamin - no problem dinlemiştim... Başka he rafet el romen dinlerdim sonracıma mustafa sandal dinlerdim... Deli gibin offspring dinlerdim... Başka başka... Bi çisgi film vardı onun müziğini çok severdim onu dinlerdim arada :) ilk yabancı kasedim ne yazıkki power hit vol bilmem kaçtı ilk yabancı cdim manowar battle hymns di sonra dimmu borgırdı galba... İlk türkçe aldığım kasette pentagram dı (kasede para vermemde) ... Öle yane şimdi de her albümün kopyası mevcuttur arşivimisde ulan bendekide ne akıl eskiden orjinal kaset bile almışım alalla bi araştırayım başka almışmıyım...[hline]---Underneath your clothes---

-A song dedicated to an old friend-

--i still love you--
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de mfö, mustafa sandal.. fln dinlerdim. power fm in bi kasedi vardı karma scotman fln vardı onu dinlerdim. bi de grup vitamin tabiki.
bi de abim sayesinde hiç bişey anlamadığım metallica dinleridm o zmnlar
(black albumu)[hline]bi sarışın pizzacıya gider
orda çalışan adam "kaç dilim olsun abla? 4 mü 6 mı?"
sarışın cevap verir " 4 dilim olsun 6 dilim çok fazla geliyor."

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...