Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vofel nedır duyan veya yıyen?

typxan

Öne çıkan mesajlar

kınalıada da bi kaç yerde satılıyor
krep gibin bişe
fiyatı orada çok kazıktır 1.5 milyon du sanırım

valla ben evde kendin yumurta kırıp krep yapıp içine çokokrem sürerim daha güzel olur :)[hline]Konu mankeni değil, süpermodel maaşallah !
Sam, 29 June 2003 01:05 tarihinde demiş ki:
arcane'in imzasına konu mankeni olasın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 28 June 2003 19:18 tarihinde demiş ki:
Kınalıadadakiler çok guzel iskelenin karsı sırsında biraz yuru hemen gorursun

Kendisi kraldır asmıstır çok guzel waffle yapar*!Hemen iskeleye doğru gider*[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

walla Wafell, gavur işi. Tost makinası gibi bi alet var ama içi biraz farklı. ona krep gibi bi sıvı döküyolar. onu pişiriyo, hamurdan ekmek gibi bişi oluyo. onun içine reçel, bal ,beyaz - siyah çikolata , dondurma fln sürülüp yeniliyo.

walla yazın ben çok yerim ama öle süper bişi değil. Kokoreç rulaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 28 June 2003 19:30 tarihinde demiş ki:
2 Yumurta, 1 su bardağı süt ve kıvamlanmaya yetecek kadar (3-4 kaşık fln) un. Bunu ince yaparsanız krep çıkar, kalın yaparsanız waffle. Tabi içeriğide önemli :)

Pek sanmıyorum bu tarifin waffle gibi çıtır çıtır olacağını.
Şeker+kabartma tozu de içermeli tarif. Ama hangi malzemeden ne kadar konacağı hakkında bir fikrim yok. Daha evde çıtır çıtır bir waffle pişirmeyi başaramadım. Ekşisözlükte bir iki tarif var ilgilenenler için...

[Bu mesaj Cassie tarafından 29 June 2003 20:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

waffle çok güzel bişeydir, krepin içine ne istersen koyup katlıyolar ütüyle üstünden geçip veriyolar eline yiyosun... İstersen dondurma da koyabiliyosun falan çok hoş birşeydir kendisi... şahsen tanırım[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

mydonose çok gerçekçi anlatmış.
üstüne fegro da süper düper bir resim koymuş.
aah
istanbulda olmak vardı anasını satayım.
bir koşu gidip yiyesim geldi.[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

vafıl die okunuyosa guzel bisi :D yani benim cok hosuma gidior getirtsek dediin ne yapıyon annamadım ama satcaksan kesin sat :lol:[hline]"III. Dunya savası'nın hangi silahlarla yapılacagını bilmiorum ama IV. Dunya Savası'nın tas ve sopalarla yapılacagına eminim."
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nomad13, 29 June 2003 17:38 tarihinde demiş ki:
En guzel waffle bebektedır orda abbas war deli bısıy pahalı ama ınanın werdiiniz paraya deyıo onun kokusunu almak bıle ınsannı kendınden gecırıo[hline]I'm your dream, make you real
I'm your eyes when you must steal
I'm your pain when you can't feel

Icq UIN = 788808
a.k.a -hellraiser-dt<<===jk2

en başta isimden kaybetmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...