Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA : San Andreas

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

said:
blackchaos, 13 Haziran 2005 18:59 tarihinde demiş ki:
256 ram
p4 2.4
radeoon 900pro 128

kasarmı dersiniz ? ne dersiniz ?

800x600 çözünürlükte min. detail'de oynarsın sanırım. Benim sistemim:
p4 1.7
256 mb ram
GeForceFX 5200

ve üstteki seçeneklerle hafif takılmayla oynuyorum.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

Önceki sayfalarda respect ne işe yarar diye sormuşlar;
İlerki bölümlerde çete savaşları açılıyor bölge bölge çetelerin mekanlarını ele geçiriyorsunuz. Respect ne kadar çoksa yanınıza o kadar çok adam alabiliyorsunuz.
Bölge nası ele geçiriliyor diye sormuşsunuz;
Ele geçireceğiniz bölgeye gidip "yaya olarak" en az üç tane bölgenin sahibi çetenin üyesini öldürmeniz lazım. Sonra ekranın altında "you provoket a gang war" cinsi bişi yazınca siper alabilirsiniz. Toplam üç dalga halinde gelen düşman akınlarını yarınca bölge sizin oluyor ve Grooveların ana mekanında ilk evinizin yanında ele geçirdiğiniz bölgelerin toplam gelirlerini nakit olarak toplayabiliyorsunuz ($ işareti gözünüzden kaçmaz)
Bir iki soruda benden ikinci şehir ne zaman açılıyor? CV'ninkiler dışında bütün görevler bitti sanırsam? Birde kızı dansa nasıl götürüyoruz? Dans etmek istediği vakit discoya gittim fakat dans etmeyi beceremedim.[signature][hline]Cem_Jedi'nin anısına... (LöL)

[Bu mesaj Redeagle tarafından 13 Haziran 2005 22:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

haritada böyle yuvarlak bi hede çıkıyor, club orası. oraya götürüyorsun, içerde kırmızı yere geldin miydi w,a,s,d yön tuşlarıyla dans faslını şeyediyorsun.
falan filan
ama ben kızla ilişkimi limite dayamama rağmen (bar full dolu işte) bir olay göremedim:)
bende de caesarınkiler hariç her şey yapıldı, şimdi hoodları alıyorum birer birer...
şu gtada yarışmayı bi beceremedim gitti.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

Yarışlar için kullandığım araba Vodoo idi arkadaşlar. Dönerken, direğe çarpınca falan hiç sorun çıkarmayan bu arabayı Cesar'ın yarışlarındada kullanabilirsiniz.
Yoldan kadın mı aldında drive by falan dedi:D
Birde kızla ilişkisini full doldurup bişi oymuyo diyen arkadaşa; abi benim yarım doluyken bile evine kahve içmeye çağırdı:)[signature][hline]Cem_Jedi'nin anısına... (LöL)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu oyunu o kdr zevkle bekledimki o kdr zevklede oynuyorumki ama bunların 4-5 katı çok sıkılıyorum oynarken daha 2görev üst üste 1 kere fln yapmşmdr.1 hafta oldu oyunu aldıım bnde daa o araba dans ettirme görevindeim ve günde 2 görev bie aşırı sıkıo beni ama oyunu çok büyük bi zevkle oynuom nası iş anlamadm[signature][hline]The Guardian
Sosyal ağlarda paylaş

oyun sürükleyici aslında ama bzen bi yerde kopuyon oynamak istemiyon.. bi yeri geçemiyince başa dönmek bi daha zor oluyo e tabi buda sıkıyo haliyle..ama oyun spr..[signature][hline]*Bu yaziyi farkedersen, ki farkedeceksin ki, bu yaziyi farketmen ya da farketmemen hiç fark etmez.Sen en iyisi bu yaziyi hiç fark etme...*
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben şu driver school da rampalı bölüm hariç herşeyi yapabildim oyun bitcek nerdeyse ama o rampalı bölümü nası geççem yaf[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grom_Hellscream, 14 Haziran 2005 02:14 tarihinde demiş ki:
ya ben şu driver school da rampalı bölüm hariç herşeyi yapabildim oyun bitcek nerdeyse ama o rampalı bölümü nası geççem yaf

haha alley hoop u diyosun
bak sağ tekerleklerini nişan al sadece tekerlerin çıksın ve tam sıçrama anına geldiğinde direksiyonunu sola kır
karşında perfecto bir alleyhoop :)
baya uraştım tecrübeyle sabit[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

Hatun beni 9-10 kere kahveye davet etti de bir olayını göremedim valla:)
drive-by denen hadise düşman çetenin hooduna gidip turlamaktır, orda aynı zamanda düşmen çete de turladığı için hatun onlara ateş eder, eğlenir, fun levelı artar, sizde tez zamanda dönersiniz eve:)
kısacası yeşil olmayan, başka bi renk olan alanlara gidin işte:)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heffer, 14 Haziran 2005 08:52 tarihinde demiş ki:
Hatun beni 9-10 kere kahveye davet etti de bir olayını göremedim valla:)
drive-by denen hadise düşman çetenin hooduna gidip turlamaktır, orda aynı zamanda düşmen çete de turladığı için hatun onlara ateş eder, eğlenir, fun levelı artar, sizde tez zamanda dönersiniz eve:)
kısacası yeşil olmayan, başka bi renk olan alanlara gidin işte:)
zaten gorunmuyo, ev sallaniyo. eger uncensored patch'ini uygularsan evin icine geciyo kamera, orda kucuk bi oyun oynuyosun sonra cikiyosun yine disari, ama olay zaten coffee'de bitmis...[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelfire, 14 Haziran 2005 05:01 tarihinde demiş ki:
said:
Grom_Hellscream, 14 Haziran 2005 02:14 tarihinde demiş ki:
ya ben şu driver school da rampalı bölüm hariç herşeyi yapabildim oyun bitcek nerdeyse ama o rampalı bölümü nası geççem yaf

haha alley hoop u diyosun
bak sağ tekerleklerini nişan al sadece tekerlerin çıksın ve tam sıçrama anına geldiğinde direksiyonunu sola kır
karşında perfecto bir alleyhoop :)
baya uraştım tecrübeyle sabit

sağol bi denim:)[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

Ya çıldırıcağım.Bu kadar saçma bi görev yok yaa.Zor bi görev olup geçemesem hadi dicem ama böle mal bi görev geçemeince kuduruom.Arabayı yok dans ettiremiom.Yukarı aşağı hangi tuş çözemedm.num 2 zaten bi işe yaramıo ki.8 de yukarı mı aşağı mı çözemedm kaldım bu görevde.Bi kaç kere daha geçemezsem oyunu kaldırıcağım :@[signature][hline]The Guardian
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aynı şey og loc un görevindede oldu off çıldırıcam.Bu seferde bnm dans etmem lasm dans etmeyi beceremiyorum.w,a,s,d ile yapmaya çalıştım ara sıra good dio ama hep dediklerini yapıom ara sıra good yazıo.Ya bunun başka bi yolu yokmudur delirmek üüzereim[signature][hline]The Guardian
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...