Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA : San Andreas

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

said:
klavye, 10 Haziran 2005 05:53 tarihinde demiş ki:
arabayi nasi oynaticaz ulan olmuyo bi turlu yaaa
bide askeriyenin garajindan kutulari calamadim, her seferinde olduruyolar bizim elemani ben kutulari toplayana kadar

arabayı oynatma numpad ilen oluyor; 4sol 6sağ 8ileri 2geri

kutuları çalarken adama ateş etmeye başladıklarında git öldür saldıranları sonra tekrar kutuları taşı[signature][hline]karnım aççç!
iPod fonuna yardımda bulunun
enteresan şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
codename_curse, 10 Haziran 2005 14:12 tarihinde demiş ki:
burgecinin arkasından aldığım bir bölümde bana sahile in diyor. iniyorum sonra dj ile konuış diyor. yes ya da no çıkıyor yes e basııyorum dans edelim diyor ama orada öyle kalıyor bi şey yapamıyor - yardımm

aynisi oldu bana da. cikardim vurdum kadini misyon kaybedildi yazdi.[signature][hline]klavye i$te, bildigin klavye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şuan oyunu yüklüyorum da, 6 CD, feci!

YA biz şimdi BU MISSIONU geçemiycekmiyiz? Dansettiğn mission? Ühü :([signature][hline][ quote ]Her türlü hayvanınızı özenle satın alırım.Camdan iple sallandırma, kum torbasının içine sokuşturup box çalışma,kovboy iipi gibi başının üstünde sallandırma gibi planlarım var ama uygulayacak hayvan bulunamamakta.[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KahnX, 10 Haziran 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
Ben şuan oyunu yüklüyorum da, 6 CD, feci!

YA biz şimdi BU MISSIONU geçemiycekmiyiz? Dansettiğn mission? Ühü :(

orda bikac kere y tusuna basicaksin bi kere basıp bırakma[signature][hline]BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...