Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA : San Andreas

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

ya kendi mp3lerimiz nasil dinliyoruz
mp3 folderi fln yarattim ama olmuyo vice city deki gibi diil
nasil yapildigini bilen varsa yardim etsin pls
lowridera binip "hate it or love it" dinlemek istiyorumda:D[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

Öyle ya demokrasiye iktidara gelinceye kadar gereksinmeleri vardi. İktidara gelince demokrasi ayak bağı olacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

ıyun çok gzl de 6 cd brz fazla diil mi ya biz şimdi bu oyuna nerden baksak en az 10 12 milyon para verecegiz ama degicek bişeye benziyo yorumlara göre :)[signature][hline]*Bu yaziyi farkedersen, ki farkedeceksin ki, bu yaziyi farketmen ya da farketmemen hiç fark etmez.Sen en iyisi bu yaziyi hiç fark etme...*
Sosyal ağlarda paylaş

ben 15 verdim ama değdi senaryosundan tut herşeyiyle süper gidiyor oyunda yalnız hissetmiyorsunda kendini bir sürü kanka brother var takılıyoruz ayrıca çok geyik adamlar yahu:)[signature][hline]BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

aslında ben oyunu oynuyorum 3 4 gündür ama ps2 de. orda da oyun çok akıcı ama bilgisayarda tadi başka tabiki. o yüzden alsam mı diye düşünüyorum.. yoksa oyun spr biliyorum..[signature][hline]*Bu yaziyi farkedersen, ki farkedeceksin ki, bu yaziyi farketmen ya da farketmemen hiç fark etmez.Sen en iyisi bu yaziyi hiç fark etme...*
Sosyal ağlarda paylaş

hıı sen bilirsin bilg sistemin güzelse al derimde o zaman bişi dicem şu araba zıplatma bölümünü nasıl geçicem birde üstümdeki beyaz tişörtten kurtulamaz mıyım giysi alınca hep üstüne giyiyor istemiyorum ben beyaz tişört[signature][hline]BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

giysi için clothes shop a gireceksin. bak kıyafetlere kafana göre al işte.. arabalı bölüme gelince ps2 de ok tuşları yuvarlak bi şeyin içine giriyo tam o içerdeyken gösterildigi yön tusuna basarsan puan kazanmaya başlıyorsun. yanında veya brz geç kalırsan puan alamıyosun ama bilmiyorum bilgisayarda da öle mi..[signature][hline]*Bu yaziyi farkedersen, ki farkedeceksin ki, bu yaziyi farketmen ya da farketmemen hiç fark etmez.Sen en iyisi bu yaziyi hiç fark etme...*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dux, 10 Haziran 2005 01:17 tarihinde demiş ki:
http://torrentbytes.net/download.php?id=6261&name=Grand.Theft.Auto.San.Andreas-HOODLUM.torrent

torrentbytes üyeliğimden torrenti beya hızlı çekmek istyenler için...

tıklanabilir yapsaydın daha ii
tıkla..[signature][hline]*Bu yaziyi farkedersen, ki farkedeceksin ki, bu yaziyi farketmen ya da farketmemen hiç fark etmez.Sen en iyisi bu yaziyi hiç fark etme...*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...