Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dumur sonlu filmler

Eternal

Öne çıkan mesajlar

said:
zamo, 18 Temmuz 2005 19:28 tarihinde demiş ki:

ve tanrı spoiler tagi yarattı..
tamam. filmi birilerinin seyretmemiş olabileceini unuttum (gerçi azdır zaten aman neyse). :) Ama yine de yazının başından anlaşılıyo nasıl bişey gelicei, isteyen okumaz :P anlayamayan okusa da olanı anlamaz. Sallaaaa... Yani o yazının spoiler nitelii taşıma olasılıı düşük ihtimal. (uyusam mı ne?!)[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Bi film bu kadar gereksiz mi olur diye War of worlds te sonunda dumur oldum
Usual Suspects ilk izlediğimde her sağlıklı ve normal Türk genci gibi bende dumur oldum
Saw sonu geldiğinde sadece boş boş baktım bi filmde ilk kez katil konusunda yanıldım alkışladım
Yüzüklerin Efendisinin sonunda böyle bi hikaye bu kadar mı bayık biter diye dumur oldum
Star Wars serisinin bütün filmerinde ilk izleyişimde dumuru hayli şiddetli yaşadım
What Lies Beneath filminde genel bir dumur hali içindeydim(arkadaşla oynayanlar iyi diye girmiştik gerilim olduğunu bilmiyoduk o ayrı bi dumurdu zaten)
Fight Club da bende dumur etkisi yaratan filmlerden di
Matrix filminde bişeyden haberi olmayan eblek neo karakterinin seçilmiş kişi olmasına dumur oldum
Dusk Till Dawn filmini ilk izlediğimde ya ilkokul ya da orta okuldaydım filmin ilk 1 saati ile sorasında gelişen olaylar beni dumur etmişti
Bütün bu yazdıklarımdan dumur duyuyorum arkasındayım[signature][hline]Maybe Force Be With You
Sosyal ağlarda paylaş

beyler vaniila skyı unutmuşsunuz ya

bide aslında. empire srikes backin de sonu dumur
[spo1=neden mi?]darth vadre'ın luke'un babası olduğunu öğrenmek baya dumru edici[/spo][signature][hline]Aket Atum
Adını vermek istemeyeen bir pati, 06 Temmuz 2005 17:26 tarihinde aşağıdakini bir demiş pir demiş;
''Hiçbir dişi durduk yere şirinLik yapmaz''
Sosyal ağlarda paylaş

e luke u zaten bılıyorsan yanıondan haberın varsa 4 u fln ızlemısındır kı 5 te soluo ztn.Biraz çelişikili =)
Planet of the apes baya dumur ya
sawı ben tahmin etmiştim walla o adam olduunu.Gerçi film boyunca o adam değil imajı verip kandırdılar beni =)[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 19 Temmuz 2005 10:15 tarihinde demiş ki:
e luke u zaten bılıyorsan yanıondan haberın varsa 4 u fln ızlemısındır kı 5 te soluo ztn.Biraz çelişikili =)

abi allaşkına ne diyon kafam karıştı sabah sabah:)[signature][hline]Aket Atum
Adını vermek istemeyeen bir pati, 06 Temmuz 2005 17:26 tarihinde aşağıdakini bir demiş pir demiş;
''Hiçbir dişi durduk yere şirinLik yapmaz''

[Bu mesaj Aket-Atum tarafından 19 Temmuz 2005 10:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saykoleo, 18 Temmuz 2005 19:03 tarihinde demiş ki:
A Tale of Two Sisters

çok izlemek istemiştim unutmuşum şimdi görünce çok canım istedi..bilgisayar yapılınca alayımda divx'ini izleyim bari[signature][hline]We will see the dreams that we dare to dream..

I have a problem that i cannot explain..
I have no reason why it should have been so plain..
Have no questions but i sure have excuse..
I lack the reason why i should be so confused..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...