Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ronaldinho ya Chealsea den inanılmaz teklif...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

said:
uncla, 11 Temmuz 2005 12:54 tarihinde demiş ki:
said:
RamsesII, 11 Temmuz 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
Abi dünyada ronaldinho nun yerini doldurabilecek 1 futbolcu söyleyin,tamam diyeceğim.Ama yok,ondan dolayı satmamaları lazım.Ha diyonuz deco falan onun görevini devralır ama yaş o iş.

deco'dan cacık olmaz.

deconun ronaldinhonun yerini dolduramayacagı kesin zaten cünkü tarz olarakta mevkii olarkta farklı oyuncular..
ama deconun kötü oyuncu olduguna katılmıorum[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

Sosyal ağlarda paylaş

said:
cavanagh, 11 Temmuz 2005 13:46 tarihinde demiş ki:
walla o paraya gidip gayetde ronaldinho'nun yapacağı işi yapabilecek bikaç oyuncu alabilir barça
ben satmaazlarsa aptallık etmiş olurlar...

Tamam para belki çok ama kim gelince Ronaldinho gibi olacak?Ronaldinho şuan bir dünya starı.Yeni gelecek olan kişiler şöhreti yakalayamamışsa çok uzun bir zaman alışma sürecine girerler.Ronaldinho tam pişti.Oynayacak zaman bu.Barcelona takımı şampiyon yapacak bir yıldız arıyordu senelerdir.Figo yu verdi Real'e.Hagi yi verdi Gs'ye..Ronaldinho yu bulmuşlar bırakırlar mı?!?Real-Barça rekabetinin bukadar kızıştığı bir dönemde?Barçanın şampiyon olması Real'i körükleyecektir.Buna karşı da Barça nın en büyük kozu Ronaldinho'dur.Satmazlar![signature][hline]Lethe..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RonaldinhO, 12 Temmuz 2005 07:40 tarihinde demiş ki:
said:
walla o paraya gidip gayetde ronaldinho'nun yapacağı işi yapabilecek bikaç oyuncu alabilir barça

Tamam para belki çok ama kim gelince Ronaldinho gibi olacak?Ronaldinho şuan bir dünya starı.Yeni gelecek olan kişiler şöhreti yakalayamamışsa çok uzun bir zaman alışma sürecine girerler.Ronaldinho tam pişti.Oynayacak zaman bu.Barcelona takımı şampiyon yapacak bir yıldız arıyordu senelerdir.Figo yu verdi Real'e.Hagi yi verdi Gs'ye..Ronaldinho yu bulmuşlar bırakırlar mı?!?Real-Barça rekabetinin bukadar kızıştığı bir dönemde?Barçanın şampiyon olması Real'i körükleyecektir.Buna karşı da Barça nın en büyük kozu Ronaldinho'dur.Satmazlar!

senin dediklerini kaale almıyoruz. nickten kaybediyon[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

Chelsea nin 15 milyonluk teklifine karşı

Barcelona Ronaldinho ya yıllık 21 milyon euro önermiş ...

kaynaklar aynı =)[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 12 Temmuz 2005 10:28 tarihinde demiş ki:
said:
RonaldinhO, 12 Temmuz 2005 07:40 tarihinde demiş ki:
said:

Tamam para belki çok ama kim gelince Ronaldinho gibi olacak?Ronaldinho şuan bir dünya starı.Yeni gelecek olan kişiler şöhreti yakalayamamışsa çok uzun bir zaman alışma sürecine girerler.Ronaldinho tam pişti.Oynayacak zaman bu.Barcelona takımı şampiyon yapacak bir yıldız arıyordu senelerdir.Figo yu verdi Real'e.Hagi yi verdi Gs'ye..Ronaldinho yu bulmuşlar bırakırlar mı?!?Real-Barça rekabetinin bukadar kızıştığı bir dönemde?Barçanın şampiyon olması Real'i körükleyecektir.Buna karşı da Barça nın en büyük kozu Ronaldinho'dur.Satmazlar!

senin dediklerini kaale almıyoruz. nickten kaybediyon

Artık alıyomusunuz kaale beni?Bak sırf beni kaale alın diye nickimi değiştirdim.
*!Kompleks yapar*
*!Parmaklarını çıtlatır ve hararetli hararetli etrafına bakınır*[signature][hline]Eski Ronaldinho
Lethe..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...