Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal ile tanıştığınız an

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Metal ile ne zaman tanıştınız ? Hangi grup ile ?

Ben amorphis ile başladım vaktinde ablam dinletmişti o vakitten beri... hala kulagımda thousand lakes çınlar .. Dını dın dınıdını dın..
year 1998[signature][hline]|¯--> Dwn Tristallne <--¯|
Solda!t Ownz
Solda!t --> Masteis - [ AOTG ]
Death is just depth of chaos
DwN

[Bu mesaj Dwn tarafından 15 Temmuz 2005 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

5 yasinda metallica ile basladim,metal müzik dinlemeye..
lol[signature][hline]Messor,10 Temmuz 2005 tarihinde icq'da demiş ki:
tel tak, telli kız fantezim olmuştur hep..
tellerine takıldım isimli kitabımı yeni çıkardım..

lylide..

[Bu mesaj vaniLLe tarafından 15 Temmuz 2005 18:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

9 yaşıdnaydım,metallica kill'em all,ride the lighting albümlerini almıştım.
içi,nde bulunduum ortamdan olsa gerek oyle.
çok hoşuma gitmişti.
oyle devam etti.
ondan oncede offspring fln dinlerdim.[signature][hline]Kapansın camiler açılsın meyhaneler
İçin dostlarım benim için
için için...
Sosyal ağlarda paylaş

6 yaşında sepultura dinliyodum :P

şaka tabi, 1993 yılında abim metallica dinliyodu, bana da dinletiyodu arasıra, ama o aralar pek anlamamıştım hoşuma gitmemişti. sonra orta1de bi arkadaşım bana seek and destroy'u ve mama said'i dinletmişti ve o andan itibaren hem gitara hem de metal müziğe başladım, daha da sürüyo :)[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lopeth, 15 Temmuz 2005 18:23 tarihinde demiş ki:
3 yaşında babam demir bir sopayla kafama kafama vurdu =( İşte o an metale lanet ettim. 300 500 takılıyorum

oda güzel[signature][hline]|¯--> Dwn Tristallne <--¯|
Solda!t Ownz
Solda!t --> Masteis - [ AOTG ]
Death is just depth of chaos
DwN

Sosyal ağlarda paylaş

ilk albümümü 1996 yılında 11 yaşındayken almıştım. albüm de yine 1996 yılında yeni çıkmış olan iron maiden - best of the beast'ti.

kuzenim ve bir kaç arkadaşım bi albüm al dinle, gürültü olmadığını göreceksin, seveceksin demişti. ben de bir müzik markete gidip metal albümlerini sormuştum. akçay'daydım o sırada 4-5 kaset çıkarmıştı adam önüme. best of albümü olduğundan dolayı kaset 90'lıktı. 45'lik kasetlerle fiyatı da aynıydı, ben de bunu aldım. iyi ki de almıştım. çok yaşa iron maiden. :rock:[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

5. sınıfta eski metalica, megadeth albumleri dinniyodum, sora sutopu turnuvasında takımdan benden buyuk biriyle kalmıstım o da bana dark tranquillity ve immortal kasetleri vermişti bak onnarı seviosan bunnarıda seversin demişti.evet ole işte[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

annemin dediiğine gore ben doğarken hastanede cradle of filth çalıyomuş. ayrıca altıncı ayın altısında doğmuş olmam ve ben doğduğumda bilimum 6 gezegeninde aynı sırada olması ayrı düşündürücü bir hadisedir.
hehehehe.

metal dinlemiyorum bu arada, maksat kalabalık teşkil etmek :)[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

12 yasında sertlesmeye basladım hala da sertlesiyorum

a tribute to cthulhu[signature][hline]Raindrop hits the leaf, changing it's position slightly on the street
Next to polls of monotonous waters
He walks, slipping feet from steps at random
He falls...

[Bu mesaj Jester tarafından 15 Temmuz 2005 19:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 15 Temmuz 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
jester ilk yazdığın msg süperdi.

abi montezaus aynısını yazmıs ondan degistirdim bende :)[signature][hline]Raindrop hits the leaf, changing it's position slightly on the street
Next to polls of monotonous waters
He walks, slipping feet from steps at random
He falls...
Sosyal ağlarda paylaş

okulda yüzüklerin efendisiyle ilgili ingilizce proje hazırlıyordum internetten bir abi ye 3 yüzük bilmem kime diye başlayan şiirin orjinalini nasıl bulurum diye sormuştum oda Blind Guardian-The Lord of The Rings'i dinle demişti.O gün bu gündür dinlerim[signature][hline]Viva la creativa! Viva la resistance!

geleceğin türkoloğu
]geleceğin türkoloğu
Sosyal ağlarda paylaş

6-7 de Metallica dinliyormuş gibi yapıyordum, ama asıl dinlemeye başlamam şöyle oldu:

Dershane de bir arkadaş vardı 8. sınıfta, adam hep müzik dinliodu, ben de gitmiştim ne dinliyosun sen diye, işte Blind Guardian fln adını hatırlamadığım bir sürü grup saymıştı. Sonra dedim bana şarkı tavsiye etsene bakiyim nasıl bişeymiş. 2 tane Blind Guardian parçası tavsiye etmişti(nightfall, soulforged). O zamandan beri dinlerim.

Şuan daha çok death/doom/black fln dinliyorum, adam ise metal dinlemeyi bırakmış. =)[signature][hline]Silent dance with death...
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin metallicayla(neredeyse) başlaması ne kadar da ilginç:)
sanırım haziranın 6sı idi... okuldan çıkmış eve dönüyordum... bir anda sağanak başladı. tam "noluuyoruz haziranda bu ne yağmuru??" diye kafamı kaldırdığımda bir parıltı oldu.. bayılmışım.. kendime geldiğimde yanımda bir çekiç ve yıldırımdan bir elektro gitar vardı.(yaş 6 bu arada)
:rock:AND GOD CREATED METAL:rock:

eheh eğlendim:)
11 yaşında metallicanın reloaduyla başladım(iyi ki olan en rezil albümünden başlamışım:) o zamanlar son çıkan albüm idi, yıl 1997). fuela hasta olmuştum, böyle gaz falan hoş tabii. 1 sene içinde ride the lightining ve kill'em all haricinde tüm kasetlere sahiptim:) gerçi okulda garip gaipr bakıp mesafeli yaklaşılıyordum, napalım:)
burdan o kasedi bulup "olm böyle bir şey varmış hadi dinleyelim" diyen abime teşekkürlerimi sunuyor, led zeppelin dosyamı açıyorum.
"her metalci bir gün led zeppelini tadacaktır." [signature][hline]Borbag=kaleidoscopic
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

For those About to ROCK..
We SALUTE you

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...