Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evet Gençler son 35dk

_Achilleus_

Öne çıkan mesajlar

geber fln dermı$ım =P
yanlız silent abı server malezya saatıne gore 6 da acılıcak ee onlar gm+8 bız gm+2 sonuc olarak arada 6 saat yok mu? yanı bızde 12 de acılması gerekıyordu.sıngapurla ne alakası var? yoksa bıtı$ıkler mı onlar o_O[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

Hep fatihin işleri bunlar 34867348 tane topic açtı ,orc mu olalım human mı?Daha sonra 45867346 tane daha açtı ,Orc lar kim olcak? Humanlar kim?Daha sonra fatih 45908745 tane daha topic açtı ,server ne zaman açılcak?En son olarakta fatih 34738763 tane daha topic açtı ,server ne zaman açılcak? Şimdi kim orc kim human? diye.... ee normal ben uskoda 8 aydır oynamasaydım ben de kapılırdım.Ah fatih ahh!!! yaktın milleti..... :-P:-P:-P

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 14 Temmuz 2005 12:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu clanı ismine olcak nasıl buşcaz ben hiç kimsenin nickini bilmiom.forumlarıdda okudum ama başkası ondan önce alırsa fln o yüzdeb herkes oyuna girdiğin anda bi yerde beklesin o yeride biri seçsin bi yerde bekleyekim ki oyuna girdiğimizde bir arada olalım ok?[signature][hline]bunu yazan tosun expniz bol olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Bende oyle sandırm değilmiş.Şu anda 3. bölüme ulaştıysan Card Number bölümüne acct name ve pass ın kabul edilmiş oluo.E-Maile bişe geliyomuşydu hatırlamıyom ama şu anda başvurunu yaptın.

Hadi Hayırlısı.Orc oLarak aramızda görücez herhalde seni yakın bir tarihte.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...