Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evet Gençler son 35dk

_Achilleus_

Öne çıkan mesajlar

said:
SIleNt, 14 Temmuz 2005 10:57 tarihinde demiş ki:
said:
Pyro, 14 Temmuz 2005 10:53 tarihinde demiş ki:
"The new server will up 6 p.m. GMT +8."

12 de acılıyor beyler hadı yıne ıyısınız =)

p.s:yetkılı acıklama yapmı$.

Myko offical sitesinde yazıyordur sanırım.Sitenin adresi:
http://knightonline.e-games.com.my

forumdamı yazıyo o nerde yazıyo
[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

yani bu hesaba göre server' ın 49 dakikası kaldı. :)[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeIlow, 14 Temmuz 2005 10:57 tarihinde demiş ki:
serverın adını öğreneyim dedim bakalım indiriyorum şimdi :)

ed,k : bu arada girersem ork bu human mı olcam biri bişi söylesin :) ben genelde buffer healer veya debuffer healer oluyorum hangisi olayım bide :)

cogu kı$ı orc.sen buffer+healer ol orc, papermage iken buff a cok ıhtıyacı oluyor ınsanın ;)

bu arada bi$i degil beyler =P
[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê

[Bu mesaj Pyro tarafından 14 Temmuz 2005 11:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben anca 4 saat sonra gelirim download bitsin bi :) ondan sonra işte buff olarak atlıycaz olaya :P ahh ahh eskiden ne güzeldi vici ler oyuna ilk girdiğimde bana chitini vermişti :P ehehe

edik : yanlış anlaşılmasın sadece verdiler giyemedim ben :D ehehe[signature][hline]KÜTÜK TARAFINDAN KAPATILDI
[i][b]

[Bu mesaj BeIlow tarafından 14 Temmuz 2005 11:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim merak ettiğim grafiklerde ve sistemde değişiklik oldumu ya :/ forumlarına bakmak lazım bi eheh :) birde artık cafedeki çocuk tipleri oyunda görmeyiz uzun süre oghhh yaa admlar myko nun açıldığını farkedip kafelere yükleyene kadar temiz bir oyun oynanır sanıyorum :) zaten arkasında e-games var artık... Online oyun konusunda güvenim sonsuz onlara :)[signature][hline]KÜTÜK TARAFINDAN KAPATILDI
[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SIleNt, 14 Temmuz 2005 12:25 tarihinde demiş ki:
abi bilgisayardan singapur saatinr ayarladım su an 17 30 yani bize gore 12 30 galiba benim dedigim tutacak 1 de glecek serverlar :D

ohanzi :D
umahuahıuagsıfyagsvfa kaptırmayın bu kadar :-P[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...