Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evet Gençler son 35dk

_Achilleus_

Öne çıkan mesajlar

Valla ben gayet sakinim. Nasıl olsa 1 numara eninde sonunda ben olucam. O yüzden herkes kafasına göre takılsın. Benimle olacaklarda 1-2 gün fazladan beklesin :)
Hatta daha KA'yı çekmedim bile. Hala %72 de takılıyo kendi halinde..
:)[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

valla pro & l33t bir oyuncu olarak seni rakibim olarak görmüyorum fatocum. yani belki kendi halinde takılırsın worm fln ama hardcore pking olayını saglıgın için pek tavsiye etmem çünkü karşındaki benim.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 14 Temmuz 2005 00:47 tarihinde demiş ki:
valla pro & l33t bir oyuncu olarak seni rakibim olarak görmüyorum fatocum. yani belki kendi halinde takılırsın worm fln ama hardcore pking olayını saglıgın için pek tavsiye etmem çünkü karşındaki benim.
Sabret, sabret... Az kaldı :)[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

itemler oyunda satılıyo

ayrıyetten az once adoniste 5 6 kişiye deimos la ilgili biseler sordum bide ordaki saati fln

14 july 5.49 am miş saat bilmiom cahhalıktan sordum

yeni serverla ilgli sroduum soruya hepsi

i heard 2 days delay

dedi buyuk ihtimal bu server dedikleri gibi biras geç açılacak :([signature][hline].....................STFU..................
Sosyal ağlarda paylaş

lol benı achıl fake ı olarak suclayan burial adlı arkadasım bak sılentte arastırmıs cocuk sıze yanlıs bır sey yazmadıkı ters lafa gırıyorsun bak tum malezyalı elemanlar 2-3 gun sonra acılabılecegını belırtmıs buda ne yapar 17 si sanırım ınsanlık yap .... gor dıye bosuna dememısler herhalde[signature][hline]Sunucu:Adonis
Class:Rogue/Archer
Lvl:6x
Weapons:İronbow

Ayrıca ultimanin eski pisliklerinden The Wicked Osiris Quidam Bloodyface :p

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jarlax3, 14 Temmuz 2005 02:19 tarihinde demiş ki:
lol benı achıl fake ı olarak suclayan burial adlı arkadasım bak sılentte arastırmıs cocuk sıze yanlıs bır sey yazmadıkı ters lafa gırıyorsun bak tum malezyalı elemanlar 2-3 gun sonra acılabılecegını belırtmıs buda ne yapar 17 si sanırım ınsanlık yap .... gor dıye bosuna dememısler herhalde

Sabit ip ve aynı ip den 2 kullanıcı girerde biri böyle böyle olcak diğeride evet evet öyle olcak ve diğer bir çok kullanıcıda tepkide bulunursa.......fake nickle ne yapmaya çalıştığını hala anlamadım.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

serverın adını öğreneyim dedim bakalım indiriyorum şimdi :)

ed,k : bu arada girersem ork bu human mı olcam biri bişi söylesin :) ben genelde buffer healer veya debuffer healer oluyorum hangisi olayım bide :)[signature][hline]KÜTÜK TARAFINDAN KAPATILDI
[i][b]

[Bu mesaj BeIlow tarafından 14 Temmuz 2005 10:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...