Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow da yeni patch mi cıktı?

ValerJ

Öne çıkan mesajlar

Beyler skullcrusher dayim oyundayim su an hadi darisi basiniza :)

Bi ben varim la server da IF bombos ak ping desen cosmus...

[Bu mesaj kucukti tarafından 13 Temmuz 2005 14:01 tarihinde değiştirilmiştir]

Beyler o ilk attigim mesaj icin duzeltme yaptim hani su us patchi kurma yalniz okumayanlar icin buraya edit i basiom..

edit : Hmmm arkadaslar ben mersine gittigimde oyun göcmüs yerime arkadasimda oynuodu o benim cd leri bulamamis internetten download etmis us versiyonu (eu yu bulamamis) ondan kurmus realmlisti degisitirip eu serverinda oynamis ... Ben o zamandan beri us cdleri uzerinden kurulu olarak eu sderver da oynuomusum o yuzden bende bu dedigim yol islio yani us patchlerini yapip realmlisti degistiriorum direk oynuyorum eu da ...gercekten kusura bakmayin ben öle oldugunu yeni ögrendim ups diyorum kusurum affola...

arkadaslar bu yöntemin calismasi icin oyunu us cd lerinden kurmus olmaniz ve eu da oynuo olmaniz lazim (lafın kısassı)

Ben de calisio o yöntem cünkü bilmeden us cdleri üzerinden kurulu oyunla oynuomusum..

[Bu mesaj kucukti tarafından 13 Temmuz 2005 14:08 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

abi bu oyunu 234234 yere aradıktan sonra bulup aldım
bi hevesle geldim oturdum basına bi baktım duuuuur patch indir bagalım dedi bi baktım ki 150 mb indireceksin.Hepsi birikmiş çok sonra aldım oyunu ben bi haşırdamıştım şimdi yine o oluyo bi hevesle oturuosun questi bitirmek üzere 0HH B3L3 oluyo sonra
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wildpervert, 13 Temmuz 2005 14:00 tarihinde demiş ki:
HEY EMULE DE BULDUM PATCH LİNKİ

hacı 478 kb o başka bişiler olmasın sakın dikkat??

Pardon harbiden warmıs ama 1 kişide başlamıyo oda pff

[signature][hline]A fine day to exit...

[Bu mesaj chag tarafından 13 Temmuz 2005 14:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
obaaa, 13 Temmuz 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
beyler kucukti'nin yönetmini deniyen varmı?

Denedim olmadı

edit: suxx, düzelmemiş. baştan koptuk[signature][hline]
BIRAKIN OLYMPOSUMUZU!
----------------------------
w.k.a "FIRTINA1"

[Bu mesaj Hergonan tarafından 13 Temmuz 2005 14:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thundgot : The patch should be available when the realms are opened up. Note that there might be heavy traffic on the download at first.

Blizzard poster yazmis, biraz delay olcak son testleri yapiyoruz su an dedi.[signature][hline]Agac rüzgari affetse bile, kirilmis bir kere...
Elandra, Night Elf Priestess
Penthesilea, Night Elf Huntress
Penth, Gnome Rogue
Sosyal ağlarda paylaş

hmm blizzard eu elemanları ile ilgili değişik fantaziler kurmaya başlaım ama ben, lan altı üstü 20mb patch bide zaten blizz us yazıyor hepsini, bunların tek işi euya convert edip nete koymak, onuda yapamıyorlar lol

blizzard us staffının tırnağı olamıcak elemanlar çalışıo heralde euda :(
(nerde bi GF çıkacak ah ah)[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - Life - NwN-II
Training is nothing, Will is everything
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wildpervert, 13 Temmuz 2005 14:04 tarihinde demiş ki:
neyse linki verim bi yardımım olmuş olsun

ed2k://|file|WoW-1.5.1.4449-to-0.6.0-enGB-patch.exe|21289509|D685C4DCDD36E4EA987BDE0E8570E673|/

üf sıra bekliyom grr

[Bu mesaj wildpervert tarafından 13 Temmuz 2005 14:06 tarihinde değiştirilmiştir]

bu test serverı için kullanılan patch değil mi ? aynı dosyadan bende de var teste girerken indirmiştim.dikkat ederseniz 0.6.0 yazıyo 1.6.0 değil[signature][hline]if you don't fall all the way, you cant be saved..it's only after you've lost everything that you are free to do anything...

[Bu mesaj Phlox tarafından 13 Temmuz 2005 14:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...