Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow da yeni patch mi cıktı?

ValerJ

Öne çıkan mesajlar

yapılık deelde o zaman şöle bi kronolojük sıralama yapiim sana
1. 1.23 e çıkmış
2. 1.24 to 1.30
3. 1.31 to 1.40
4. 1.42 to 1.50
5. 1.51 to 1.60 dio ki bunu indiremedik hala... neymiş 4 peç görmüşüz bu 5.ymiş demin söledinide burda çürütüyoruz muhterem...[signature][hline]Hmm... Insignificant! || MsN || IcQ || CommenT ||
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zeroheat, 13 Temmuz 2005 13:03 tarihinde demiş ki:
ya ak sabah 8 den beri bekliyorum makina başında angut adamlar yazın bari birşeylerde bilelim bu ne rezillik ya 2 haftaya bir yama çıkıyor charlarla oynuyorlar sapıttı adamlar. Tek artılarıda oyun eğlenceli yoksa bu rezilliğe kimse katlanmaz

Aga ben dün saat 20 de uyandım hala ayaktayım saat sabah 4 tede server gitti video indirmeye başladım hala burdayım bu updati görmedende yatmayı düşünmüom :([signature][hline]Hmm... Insignificant! || MsN || IcQ || CommenT ||
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KhaldoR, 13 Temmuz 2005 13:04 tarihinde demiş ki:
said:
Zeroheat, 13 Temmuz 2005 13:03 tarihinde demiş ki:
ya ak sabah 8 den beri bekliyorum makina başında angut adamlar yazın bari birşeylerde bilelim bu ne rezillik ya 2 haftaya bir yama çıkıyor charlarla oynuyorlar sapıttı adamlar. Tek artılarıda oyun eğlenceli yoksa bu rezilliğe kimse katlanmaz

Aga ben dün saat 20 de uyandım hala ayaktayım saat sabah 4 tede server gitti video indirmeye başladım hala burdayım bu updati görmedende yatmayı düşünmüom :(

0hh b3L3 iimiş ya oda valla BİRAWO ben olsam zıbardıydım çoktan hehe
bunun bugün geleceği yok yaa bu izbelikle daha çok bekleriz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Ari-, 13 Temmuz 2005 12:43 tarihinde demiş ki:
benim client us hic sorun yasamadım eger eu client kullanıyosanız su baslıgı okuyun
http://forum.paticik.com/view.php?id=110614
sonra ordaki region:1 country:GB yi US yapın us patchi kurun
sonra tam tersi islemleri yapın
region:3 country:GB yapın

us ile eu farklı.. patchlerin boyutları bile farklı dikkat ederseniz 1 kb fark var kesin ilerde sorun yaratır..[signature][hline]t3h d4rk s1d3 0f m1nd
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard BNUpdate v2.109 compiled on May 12 2005
Log created at 1:10 pm on 07/13/2005

ERROR: Wrong language patch file - C:Program FilesWorld of WarcraftWoW.exe - game: enGB - patch: enUS

RESULT: Patch failed

der kendileri[signature][hline]A fine day to exit...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
chag, 13 Temmuz 2005 13:11 tarihinde demiş ki:
Blizzard BNUpdate v2.109 compiled on May 12 2005
Log created at 1:10 pm on 07/13/2005

ERROR: Wrong language patch file - C:Program FilesWorld of WarcraftWoW.exe - game: enGB - patch: enUS

RESULT: Patch failed

der kendileri

o hatanın çıkmasını engelliyosun önceden verilmiş linkteki şeyleri yaparsan ama yine işe yaramıyo mising file hatası veriyo %3 te falan sonra kapanıyo...[signature][hline]t3h d4rk s1d3 0f m1nd

[Bu mesaj xarion tarafından 13 Temmuz 2005 13:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...