Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mangal kanser yapiyor(mus)

dory

Öne çıkan mesajlar

Simdi haberlerde izledim, mangalda komur atesinde pişen et kanser yapiyormus. Komurun isi, dumanı once ete oradan da agız yolu ile vucuda yayılıp, gırtlak kanseri gibi hastaliklara neden olabiliyormus.
Haberleri izlerken dikkatimi ceken hatta aci da olsa gulumsten bir olay var:
Muhabir mangal yapan insanların yanına gidiyor ve "Mangalda pişen et kanser yapiyor, uzmanlar boyle acıkladı" diyor ve işte halkımın yorumları:

yaslı bir teyze "kesin elektriklisini alalım diye yapiyorlar"
genc adam" atın ölümü arpadan olsun"
orta yasta bir amca"domates yersen gecer"

yorum sizin,ben sadece gulebildim.[signature][hline]- That's a jellyfish!
- Bad Squishy!

Çizimlerim [Pati Albüm]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mavi, 10 Temmuz 2005 00:44 tarihinde demiş ki:
Mangal kanser yapmaz mangal'dan çıkan dumanın kanser etkisi vardır.

içindeki kimyasalların.

silahlar öldürmez insanlar öldürür diyorsun :)

Evet bu eski bi haberdi demekki yine konu bulamadılar. Show tv falanmı yayınladı :)
Ayrıca kanserojen olmayan hiçbirşey yok neredeyse bi ananas falan anti-kanserojen o kadar :)[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

Bir tarafim "Ulan kac sene yasicaz, mangal yemeden, et yemeden 71 sene yasayacagima adam gibi yemek yiyip 70 sene yasarim" diyor, diger tarafim da "Olmekten kötü, sürünmek var" diyor : )

Ama sebze yiyemeyen, haliyle ete bagimli bir insan olarak mangal en azindan bi farklilik sunuyor bana : )[signature][hline]Agac rüzgari affetse bile, kirilmis bir kere...
Elandra, Night Elf Priestess
Penthesilea, Night Elf Huntress
Penth, Gnome Rogue
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw sizde amba cızbızsınız biz mangali hertürlü içimize cekeriz :-p hiç bisicikler olmaz hehehe ama gidip yanıcı maddeyi yakıp içine cekersen olur hehe tabi et kokusu ohhhhhhhhh acıktım bile[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

Atın ölümü arpadan olsun :)

Şöle mangalda yaptığın etin ekmek arasında domatesli soğanlı bi salatayla verdiği keyfi daha uzun yaşayınca mı alacan? ya da şöle ateşte kızarmış sucuğun üstüne ekmeği bastırıp o yağlı ekmeğin içini ağzına atıncaki...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

adada mangal buluşması vardı noldu o :) zaten bi şekilde herkes kanser olucak ya, kanserojen içermeyen yiyecek kalmadı, yiyeceği bırak pimapenler bile kanserojenmiş..o yüzden yiyin gayri.[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

büle spekülükasyonlari bırakında siz olaya gelin :) bi mangal oramı yapsak söyle 20 kisi fln :) nammm numm sapuur spuur........:-)[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...