Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mangal kanser yapiyor(mus)

dory

Öne çıkan mesajlar

mangal kanser yapsa ben simdiye kadar 123141 kere kanser olurdum .

iyice koz haline geldikten sonra atacaksin etleri ustune tabii tuterken atarsan olabilir . gerci koz halindeykende kanser yapabilir ama yapmamali kanser olmak istemiyorum .[signature][hline]Fiery angels fell . Deep thunder roared around their shores... Burning with the fires of Orc.
Sosyal ağlarda paylaş

O nasıl bir cümledir ? Bir yere bağlıyacak diye sonuna kadar okudum, en sonunda budur dedi =)..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Yalan haber zaten.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

neden yalan olsun ki? komur dumanının zehirli oldugunu biliyoruzi eh bu dumanda pişen etlerin de neden zehirli olamayacagını anlatır mısınız? kanser olmayın pati kardeslerim, yemeyin demiyoruz komur kullanmayın, tava falan kullanın. Bu arada ekliyim etkisi hemen olmuyormus, 20yıl sonra cıkıyormus ortaya. oyle yani.[signature][hline]- That's a jellyfish!
- Bad Squishy!

Çizimlerim [Pati Albüm]
Sosyal ağlarda paylaş

türküm,doğruyum,etoburum!!
mangal hayatımdan çıkarabileceğim son şeylerden
hımm düşündümde çıkaramayacaklarımdan o yüzden ne diyorıuz atın ölümü arpadan,domates yiyin geçer[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

utanmasalr hava bile kanser yapıo dicek uzmanlar. (ki bu uzman işi iyice canımı sıkamaya başladı sanırım bunlar bir tarikat ve amaçları tum dunyayı sevdikleri şeylerden ayırmak... uzmanları toplayıp yakmak lazım cadı onalr :) )[signature][hline][/b]evrenin dayandığı tek gerçek vardır: nedensellik...[/b]
[/b]Neodammerung[/b]
[/b]çizim galerim[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Olum böle şeylere fesat adamlar çıkartır hele o medya çalışanları yokmu sabah akşam haber peşinde koşuolar bizim mangal keyfimizi kıskanıolar ondan böle yok kanser yapar bilmem ne yapar. Hade len ordan diyorum sadece bunu diyenlere...
Şu güzelliğe bak ya neresi kanser yapar ya

[signature][hline][/b]XÆ®ø fâ®ß®Ìght[/b]
Gym-World
Ben gülüomuyum LAN!
Dj XæRo - The Terror Blade

[Bu mesaj XaeroFarb tarafından 10 Temmuz 2005 18:38 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

tamam abi zengin oldum

filtre yapıcam mangal filtresi satıcam 100milyona chemical gel lan nası yapılır bu olay yardım et azıkcıks[signature][hline][/b]Msn adresim
Artık bende bloggerım okuyun okutturun bende gaza gelip yazayım
karakedi demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
BabacumMostors, 28 Haziran 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
monitörün kulağı vardır
Sosyal ağlarda paylaş

bu zaten bilinen birşeydir ki..

ama genelde konulan kömür tamamen köze dönüşmedigi zaman olur derler..ama öle ahanda kanser oldum gibi bişi yok zaten..

kömür yanarken birtakım zehirli gazlar cıkartır, köze dönüşmeden etleri erken atarsanız, o gazlar ete siner vs vs..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...