Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manner Nedir Ne işe Yarar?

Lucifer

Öne çıkan mesajlar

Slmlar arkadaşlar bende daha önce hep sıfır görünen manner şuan 42 fln Bu ne işe yarıyor ayrıca iyi Bişeyse nasıl artıyor nelere yapmam gerek Lvl 39 Warrior Bide Ataccker mı olunMalı proveker mi Hangisine Kayıyım ilerde? Birde bişey soracam Battlefield giriyorum dmg şuan yaklaşık 318 büyüleride kulanınca eklio işte %150 ekleyen var sadece 50 dmg ekleyen var fln olsun olsun hadi taş çatlasın 380 olsun dmg ulan vuruyom adama 90 diyo enfazla 110 gördüm zırhlarından dolayı mı bu kadar az vuruyom aRada hayvan gibi fark var ya?

[Bu mesaj Lucifer tarafından 29 Haziran 2005 01:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ewt sen lvl içn provoke ol hp yap(damage deil ölmemek için harpyde) harpy yap sonra 62 ol tekrar dön atağa np kas ayrıca defansı olduğu için sen adamlara orda yazan atağı hiç bi zaman vuramayacaksın veeee lucifer nickimi nie kullanıon :)[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde clansız
lvl6x
master warrior-master assasin
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

Manner bi işe yaramaz. Sana tek kelimeyle böyle söyleyeyim. Oyun var olduğundan beridir bu söylenti var. En son adminler açıklama yaptıydı şu an çalışmıyor diye. ke gelmeden de çalışmaz deniliyo oyuncular tarafından. Takma o yüzden kafana.

Bu arada Manner ile ilgili bilgi:
Senin partinden şu zigor resimli adamlar lvl atladığında lvl başına bir manner alırsın.

Diğer yazdıklarını tam anlamadım ama evet karşı tarafın zırhıyla orantılı damage vuruyorsun.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 2x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

batıl inanca girer o
elinde bi tane taş tut, sağ ayağında da çorap olmasın daha güzel itemlar düşüyor :d[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 3x]
Charlar silinmiş...

Sosyal ağlarda paylaş

Batıl inanç olduğunu sanmıyorum.Dün manner kasayım dedim.80 yaptım manneri.Abyss e gittim black widow kesmeye başladım.Deli gibi +6 item düşmeye başladı.Priest plate ler felam.Manner 3 iken saatlerce ordaydım.Hatta Level 35 den 37 e ordan geçiverdim desem anlarsınız.Ama hiç +6 düşmemişti.Ha yarım saatte 5 aby gem çıkardım.Bunuda belirteyim çünkü yarım saatte ya hiç çıkmazdı yada tek çıkardı.(Manner 3 iken)[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

valla maner 0 ken (şu ranger charımdan bahsediyorum daha zigot) 10 dakkaya bi abyss düşürüyom.
alaka yok mannerla neyin
ben bundan sonra amuda kalkarak kutu açacam.
veya sağ elimi başımın arkasından geçirip klavyeye basarken sol bacağımı kaldıracam ve shard düşürecem :D[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 3x]
Charlar silinmiş...

Sosyal ağlarda paylaş

Upgrade ederken baya işe yaradığına eminim, her ne kadar bir işe yaramadığını söyleselerde, manner'i düşük olan bi char ile upgrade yapmakta acaip zorlanıyorum, ama hakiki charım gelipte manner bolluğuyla upgrade bastığım zaman çok rahat oluyorum, bu da benden bi eklenti olsun...

Bu arada bir şeyi unutmuşuz galiba yada ben göremedim 1-20lvl arası lvl atlattığın her civcivli sana 1 manner 20-30lvl arası lvl atlattığın her civcivli sana 2 manner puanı verir.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi

Sosyal ağlarda paylaş

Upgrade ederken baya işe yaradığına eminim, her ne kadar bir işe yaramadığını söyleselerde, manner'i düşük olan bi char ile upgrade yapmakta acaip zorlanıyorum, ama hakiki charım gelipte manner bolluğuyla upgrade bastığım zaman çok rahat oluyorum, bu da benden bi eklenti olsun...
[

Uprgrade ederken manner alakası yok . İtemin patlayıp patlamaması lvl ile orantılıdır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 29 Haziran 2005 01:52 tarihinde demiş ki:
hmm oke sallayak manner neyse ozaman saolsun arkdaşlar olm Sen benim şubemsin işTe türkiye şuBesi nolcek :)

ehehe ağlamak istiyorum müsait mi ortam![signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-master assasin
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

eskı baslıklara bakında forum kırlılığı yapmayın daha once mannerı 2343453456 kere tatrtısmıstık ya lutfen database ı kasmayalım bos yere elınızı kasın da arama butonunu kullanın beyler[signature][hline]=======>:::NvM:::<=======

[Bu mesaj Tribula_IV_ tarafından 29 Haziran 2005 17:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 29 Haziran 2005 17:34 tarihinde demiş ki:
eskı baslıları bakınd a forum kırlılığı yapmayın dha once mannerı 2343453456 ker eatrtısmıstık ya lutfen database ı kasmayalım bos yere elınızı kasın da rama butonunu kullnın beyler

Ulan amma Türkçe kirliliği yapıyorsun, bu ne rezalet yaa, harcadın ana dilimizi....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi

Sosyal ağlarda paylaş

maner uskoda kapalı malezyada ve japkoda açık 1000001590138891374892378516798012379 defa söledik bunu hala forum açıyonuz!!!!(japkoda açık olup olmadığı hala tartışılıyo ancak bence açık)[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...