Jump to content

Lucifer

=o=
 • Mesaj sayısı

  274
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Lucifer hakkında

 • Rütbe
  Lucifer
 1. Lucifer

  Warrior Combo:)

  Muuahuha Diablo KO o ve Benzeri Oyunlar Atasıdır KO de ne varSa mp olsun lighting dmg olsun Bana Charı Ören demişin Bende onu koydum Warrior Charı sen oynamıyoken vardı hala Var hiç bişey de Değişmez Siz değiştirirsiniz tabii sorun diil :D[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 2. Lucifer

  Warrior Combo:)

  Sonkez tekrar edicem ben adama hoodwinkle dalın Demedim üstüne Dedimki ben skill+r kulanıRım genenlde ama O an Adamın peşinDeysem comboyu hızlandırmak için Hoodwingide combonun arısna ilave ederim lvl 66 warrior Hoodwingle mi dalacam Yapmayın AllahaşKına Böyle bişimi Dedim ben ??[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 3. Lucifer

  Warrior Combo:)

  Regenarete Dolma süResidir arkadaşım onun anlamıda şudur Sen mana Doldururken Karşıdaki adam Senin hp yi indirdiği Anda Heal Basamaz Sap gibi Yatarsın ya ben Nie size bişey anlatmaYa çalışom ki Anlamadığınız belli.. ha bide şunu Söylim Warrior charını fln Ören Demiş Biri Diablo Battle nete giRen Varsa pm Atabilir oyunDaki Eniyi 3. waRrior Beni Bana Rpg Öretmeye Kalkmayın onun için Nickde DoomLord Hadi Sizde Cz ye gidin Artık np aKıtırsınız mauhauh[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 4. Lucifer

  Warrior Combo:)

  Walla isTedini yapabilirsin O cevaptan bişey anlamıyorsan Zaten artık o charla oyunuoynamanın da bi anlamı yok ;)[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 5. Lucifer

  Warrior Combo:)

  Evet o olabilir bişi diyemicem :DD lÖl[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 6. Lucifer

  Warrior Combo:)

  dimi Sen öle küçük Skillere Bakmassın nolcakki Hoowdwinkden f9devil in Pk skillerine bak Bakalım orda ne Var :D Ayrıca Leg Cuttingle Adama vurulmaz Özellikle Scream Atan biri arkasından Leg cut kulanmaz Çünkü Scream de zaten stuned özellği vardır Öteki skileri dayadıktan Sonra Leg cut Yine Atabilirsin.. Bu arada hoodwinkle kimse Adama Dalmaz Bu bir onun kulanılması Kaçısda mana Kulanmayıp Mana regenare sırasıNı heal de Kulanmaktır küçük Dmg Verir Ama Sen YanınDa sd ile vurduğun Zaman Elinde Manan Kalır Daha Nediyim sana BiLemiyorum :D[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 7. Lucifer

  Warrior Combo:)

  KonuşuYorum o haLde öyleYim :)[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 8. Lucifer

  Warrior Combo:)

  Hemen GösTerim Scream +Sd + Trust + hoodwink oldumu[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 9. Lucifer

  Warrior Combo:)

  Eett sen yokken oynuyodum haLada oynuyorum :D[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 10. Lucifer

  Warrior Combo:)

  iyide Skill Animaitonu Koşarak kesiyorum Ben zaten Sadece tuşa Basdığım ve infoda yazan skill görünüyo adam vurduğum bile görünmüyor Zaten comcoya odaklanmak dedim ben Sade skiil vurulsun demiyorum normal attk Da geçiyor r+skill demişim[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 11. Lucifer

  Warrior Combo:)

  Ya Gerek Kalmadıkça pk da Warriorun Comboya Odaklanması bence Gereksiz Slide Turn Varken taNksan r+skill yapıp geçiyorum Yani S w Kullanmamakla pek bişey Kaybetmessin karşında f9devil Fln yoksa :)[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 12. Lucifer

  Warrior Combo:)

  Warrior var yoksa Nie Yazımki :)[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 13. Lucifer

  Warrior Combo:)

  Legal DiilDir Belki ama Benim Bildiğim illegal de diil Dimi ;)[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 14. Lucifer

  Warrior Combo:)

  Sen iyi okumadın galiba Adam Sw den bahşetmiş Admın yanıda sw kullanılmaz Bunlar araDa mesefa Varken Yapılır Takip de ve kaçışda dmg yi Korumak için yoksa Target failed Den Başka Bişey görmessin..[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
 15. Lucifer

  Warrior Combo:)

  Pek Açık YazmaMışın ama şöyle Diim Warrior comboLarından en iyisini yapmak için bikere Yanına Taş alacaksın Rocklardan Yani :) Saoldaki Skiil levhasında Kuallanmadın biYere at Sağ Tuş a al Swiftin olduktan sonra z+r+skill+r1+r2+r3+r4 yapaRak sağ tuşLada Taş Atmayı ard Arda Basarsan light feedli Adam biLe yakalrsın bu S w lerde Şu işe Yarıyo Karşındaki Adam Sana doğru yöneliyosa kombo çekerken z+r+skill+r1+s+r2+r3 şeklinde gidersin ki Aradaki mesefeyi Koruyabilirsin KaçıyoRsa ise W EkleyeBilirsin..[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are.. Fear is the Enemy!!
×
×
 • Yeni Oluştur...