Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En sevdiginiz american film sahneleri..

Eternal

Öne çıkan mesajlar

ben havadaki 2 f-16 nın saga sola ayrı sekilde süzülüş sahnesine biterim..
her ucak alakalı filmde mutlaka vardır..
bide o pilotlar bir espri yaparlarki birbirlerine sormayın artık ordaki muhabeti..

U.S.A Air Force : Tekrarlıyorum görev iptal üsse geri dönün..
Houston : Anlasıldı tamam. Mayday koca kıcını kaldırıp üsse geri dönmeye nedersin ?
Mayday : Aa yapma adamım gösteri nolucak.
Houston : inince sana unutulmaz bir gösteri yasatıcam..
Houston - Mayday : ehehehe

iki yana süzülürler ayrı ayrı..[signature][hline]Corbeau powers our uo
Sosyal ağlarda paylaş

cesur yürek filminden.. m.gibson un eşi öldürüldükten sonra at üstünde kasabaya girişi, savaş sırasında adamın kafasını baltayala parçalayıp kanların fışkırması ve en sonunda kellesinin kesilmesi anındaki ingilizlere duyduğum öfke.. unutulmazdı bence bu filmin her sahnesi..
Sosyal ağlarda paylaş

robert-çok kötü yaralandım..beni bırakmak zorundasınız...Kaçın!!!

Takım arkadaşlar -öcünü alcazz robertt!! ühühü hadi gidelim...[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

rambonun,chuck norrisin steaven segalin komnist,müslüman vveya "özgürlük düşmanı" insanları tek baqşlarına çatur çutur yedişği her filmin hastasyım

rambo1 :first blood çok baba bir filmdir bence ama o ayrı.

bir sahne vardır aklımdan çıkmaz,lütfen okuyun

bir gün eve geldim sefgilimden ayırlmış yağmurda ağlamış,saatlerce gereksiz yere kafa daıtmak için yürümüştüm,cebimdeki son parayla bi şişe tekel cep konyağı almıştım,eve geldim sonunda,montumu çıakrdım amak azağım fln da ıslanmış çoktan,hiç çıkarmadan kazağımı ıslak çoraplarımı fırlattım ve tvyi açtım,tv de:
arka fonda dıttrı bi müzük,bir amerikan 3.sınıf aksyon filmi kahramanı(adını bilmiyorum) helikopterde ninja kıyafetleriyle,çığlık atan bi kadını tutmuş helikopterdeki çinlileri dövüyor,bu sırada aşşağıda elinde koca bi bazukyla bi adam dikilioyr ve bu olay şehir merkezinde gerçekleşiyor,bu olay sırasında halk ehüüüü ühüüüüüü die etrafa kaçıiıoyr

kamufulaj pantolonlu kırmızı bandanlaı üstü kaslı vücudnu ortaya çıkaracak biçimde çıplak zenci adam "hadi dostum çabuk ol çabuk" diye söyleniyor,sonunda dostu bütün çinlileri dövüyor ve kadınla beraber atlıyor helikopterden,o atlayınca zenci abimiz bazukayı ateşliyor,helikopter patlıyor,helikopterin patlayaşı yakın fonda yavaş çekim oalrak 20 kere gösterilioyr ve ninca abimiz kızla yere tüy misali iniyor,kızı bırakıyor,maskesini çıkarıyorve gökyüzüne bakıyor,dalıyor oyle uzaklaıa bakıo,ona kahve getiren bir polise teşekkür ediyor ve film bitiyor

ya zaten ruh halim boktan bide böle bi sahne görüorum,cillop gibi oluorum,hiç ağzımdan bi söz cıkmıoyr ve gidip yatıyorum ambele olmş bi kafayla,o filmi o sahneyi yine görmk istiyorum.[signature][hline]kapansın camiler açılsın meyhaneler
için dostlarım bu gece benim için
için için

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 17 Ekim 2004 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 17 Ekim 2004 00:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
casablanca'nın sonunda hiç ummadığınız halde rick'in korkunç bir fedakarlık yaparak,hatta adam da öldürerek ilsa'nın viktor lazslo ile gitmesini istemesi ve bunun için her şeyi yapması.
bir de hair müzikalinin hemen hemen her sahnesi ve calamity jane müzikalinde de doris day'in yani calamity jane karakterinin deadwood stage şarkısını söylerkenki şirin dansı.[signature][hline]And in the end, the love you take, is equal to the love you make...

Beatles is gear!
Sosyal ağlarda paylaş

ya belli b ifilmi yok genelde hep olur polisiye filmlerinde olay şöyledir ..
herzamanki gibi bi takip sahnesidir otoyoldan sonra herzaman olduğu gibi şehire giriş yoluna girilir hani şehirden önce limanlar olur ya onlardan birinin içine girilir orda yükleme yapan insanların için geçerken o da nesi polis arabası şağ ön tekerlekten başlamak üzere birden havalanır ve bir yan takla atar ....[signature][hline]...:::Married With Children:::...
www.valinor-uo.com Anadolu Üniversitesi FRP topluluğu
Sosyal ağlarda paylaş

arabayla ilginç hareketler yapıp 2 polis otosunu çarpıştırma (kötü adam yada kötü görünümlü iyi adam yapar bunu)

arabada bekle denen kadının son anda yetişip abuk bi cisimle (takoz, tava vs.) kötü adamı ekarte etmesi

swatların kendilrinden emin ve cool tavırlar ile iş yapmaları

daha çoook uzar bu liste[signature][hline]Aket Atum
"so hoder, why don't they let you shoot at your brother?
here, take this arrow, i'll help you aim..."
Sosyal ağlarda paylaş

YA adam kurşun almıstır tam ölücektir biri gelir yanına iki saat konusur öle ölür ya o sahneye biterim aaip gülerim ya.Konusur konusur yarım saat sonra hoşçakal der öğhghfh der ölür :) hastayımdır o sahnelere...[signature][hline]''ağlamak ruhun fiziksel dünyaya bir yansıması, bir boyut değiştirme çabasıdır...''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...