Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buffy The Vampire Slayer

Elandir

Öne çıkan mesajlar

cerezlik dizi abi
buyuk beklentin olmasin
ilk sezonlar hep standart gidiyor zaten, olay olsun bi vampir ciksin buffy oldursun

son sezonlara dogru hikaye buyuyor ama sicmaya basliyor o zaman da, buffy vampir karsiti orgut kuruyor vs sacma sacma isler oluyor.

cerez niyetine seyredilir ama...
Sosyal ağlarda paylaş

buffy candır yaa... izle abi, böle çok saçma, neyi sevdiğini bilmiyosun ama severek izlettiriyor. ilk sezon biraz çakma, daha kız dövüşemiyo falan rol yapamıyo, sonraki sezonlar bayağı güzelleşiyo. yani diziye baksan çok leş gözüküyo ama izledim mi takılıyo insan.

Willow kalıcı karakter merak etme. Hatta bayağı önemli karakter ilerisi için, sırf onun üzerine inşa edilen bir sezon var.

zaten bi yönetmen "insanların buffy gibi bi diziyi nasıl böyle sevdiklerini dizinin nasıl bu kadar reyting aldığını anladığımız gün dizi tarihinde devir atlayacaz" demişti.

Bi de Josh Whedon'a bi ara laf atmışlardı "bu adam böyle saçma dizilerle oyuncularla asla emmy falan alamaz, zaten kalitesizliğini bildiği için büyük işlere girmeyip böyle çerezlik dizi yapıyo demişlerdi, adam bu lafa kızdı, oturdu 1 haftada senaryosunu yazıp çat diye araya tamamen konuyla alakasız tek bölüm sıkıştırdı o bölümle emmy aldı sonra da "ama benim çekmek istediğim dizi o değil" diyerek normal buffye geri döndü ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

son sezonu kötü bağladılar daha doğrusu hikayesi çok zorlama bayıktı da, onun dışında bozukluk yok bence.

Bi de karakterler hem çok orjinal hem çok başarılı, "o kadar 2-3 bölümlük adam alıyoruz ama insanlar o kadar çok seviyolar ki karakterleri bi süre sonra diziye yerleşiyo karakterler." falan demişlerdi. Spike falan normalde 2-3 bölüm oynayıp gidecekmiş mesela ilk taslakta.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu dizi Angel diye ayrı bi dizi spawnlamıştı, onun intro müziği süperdi. cnbc-e veriyodu galiba iki diziyi de. Apocalyptica'yı meşhur etmişti Angel.

Geçen ben de buldum bafiyi ya, izlesem mi izlemesem mi diyodum da izliyim lan bari, Michelle Trachtenberg var, Alysson Hannigan var, Sarah Michelle Gellar var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...