Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O-game

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

yeni bi gemi yapabiliyosan direk ondan yapacaksın.. ilede ancak atışları üzerlerine çeksin (cannon fodder) diye yapabilrisinki bi komuta gemisi 10ar 10ar harcıya onları galiba.. (bakmak lazım bilgilere teknikten)
Ağır avcı varken Hafif avcı basmak abes kalıyo.. kurvazör de agır avcıları çerez gib igötürüyo.. adamın onlarla alakası kalmamıs :P muhrip yapmıs daha ne :D. (41 komuta gemisi ile daldı biri . 30-40 agır lazer 60 roketatar 11 hafif 15 agır avcı 30-40 hafif lazer 26 kurvazor 6 Büyük nakliye 12 casus 6 solar uydu.. adamın 2 nakliyesini anca uçurabildim gibi birşey.. neyse şimdik çektim kalkanları daha dayanılıyım 1 turn daha tutarım :P)[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda yapilabilecek en mantiklı unite komuta gemisidir.
örneğin hafif avci ve agir avci fazla güclü olmamasina ragmen sürümden kazaniyor.
komuta muhrip gibi üniteler hafif avcıya teker teker ates ediyor.cünkü hafif avcinin hareket kabiliyeti war.ama komutanın yanına kruvazör koyarsaniz hafif avcılari silip süpürüyor.
yani oyundaki ünitelerin birbirlerine bonuslari war.[signature][hline]Knowledge is power
Power corrupts
Study hard, be evil.
Thraine,Fallen,Loren Numeherui
Numeherui
Arama yaparak para kazan
Surf yaparak para kazan(otomatik surf)
Sosyal ağlarda paylaş

evren 2deyim sömürgem 8 tane.asıl kazanci harabeden aldim.

ama ekonomiyi sağlam yapinca sırtın yere gelmez.

evren3te sömürgelerimi çok iyi geliştirdim.fazla savas yapmadan sadece sömürgelerden aldigim minerallerle geliştim.listede ilk 10daydım kafam atti sildim accountu.ittifaktaki bazı sorunlar yüzünden...[signature][hline]Knowledge is power
Power corrupts
Study hard, be evil.
Numeherui
Arama yaparak para kazan
Sosyal ağlarda paylaş

Buarada sömürge sayım 6,daha fazlasına simdilik gerek yok gibi.zaten yerde yok alakasiz yerlere kurmak istemiyorum 2 tane uzak karakolum var.
Nanit süfer bişey ehu herşey yarı yarıya daha çabuk oluyo.
Ama yapana kadarda deut deut diye dötü çıkıyo adamın.
Bilg 10 yapmak için 300k deut istiyo,oraya gelene kadar kademe 9da 150k daha istiyo ondan önce 75k istiyo falan diye toplasak baya bi tutar yani.
Kristalde aynı 200k falan işte.
Nanit fabrikası içinde 1m metal gerek 500kda kristal 100k da deut.

Geceleri nakliyelerle malları uzaya sürüyorum sabaha gelecek sekildede ayarlıyorum yoksa malları kurtaramam hayatta ehua :)[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda acayip bir bug var şu aralar. Uzun süredir online olmayan oyuncular (Yanında (i) harfi olanlar) inanılmaz derecede maden üretmeye başladılar. Bazılarında depo bile olmamasına rağmen milyonlarca maden birikmiş durumda :P.

Türk sunucularında bunlara saldıranları şu anda cezalandırıyorlar galiba, ama ingiliz sunucularında bu konuda herhangi bir yaptırım yapılacağı şeklinde bir açıklama henüz yapılmadı :).
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korax, 31 Mayıs 2005 22:53 tarihinde demiş ki:
Sora daldılar ilk 10dan düştün deme :)

yok dedim ya ittifakta sorun wardi kafam atti patlattim bütün sömürgeleri.nickimide "mina koim bu oyunun" yaptım filo istatisliklerinde öylece durdu.hohoh[signature][hline]Knowledge is power
Power corrupts
Study hard, be evil.
Numeherui
Arama yaparak para kazan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 01 Haziran 2005 15:41 tarihinde demiş ki:
Varya Sırf hırsımdan oynuyorum şu oyunu zevk aldığımdan değil.

Oyun hiçbir strateji veya zeka gerektirmiyor.

Telefonun saatini ayarla sabah 4-5 e kalk milleti sondala
filoyu yolla

Oyun sırf bundan ibaret...

Evet ama multiplayer oyun olduğundan,basit olduğundan,türkçe olduğundan,sistem istemediğinden oynanılabilir..Ve oynanıyorda..
Sosyal ağlarda paylaş

tahmin ettiğimden biraz daha uzun sürdü ama bıraktım oynamayı ve hesabımı da siliyorum, size kolay gelsin.. utopia daha iyiydi bundan, sistemi oturamamış maalesef..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...